وجود یک کلید به هدر رفتن یک روز در قرنطینه

آه, سه روز آخر هفته. مهم نیست که چگونه از آن اتفاق می افتد, آن را واقعا به خوبی یک روز “خاموش”. در غیر قرنطینه بار وجود دارد بسیاری از راه هایی برای ایجاد زمان احساس خاص و منحصر به فرد درست استراحت از معمول خود را روز به روز معمول است.

در حال حاضر هر چند گزینه های به مراتب محدود تر. برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به کار از خانه تنها تفاوت واقعی میان یک روز کار و غیر کار روز است نیاز به انجام هر کار. البته برای کارگران ضروری است که گزارش شده است به وظیفه را از طریق چند ماه گذشته زمان در خانه است که هنوز هم نهایی بهره مند شوند. و با نرخ بیکاری بالا رفتن سرسام آور داشتن یک شغل برای یک روز از یک امتیاز باور نکردنی. به عنوان کسی که تجربه حملات بیکاری من می دانم که گرفتن حتی یک ساعت خاموش از فشار استرس زا است و اغلب حتی یک گزینه است.

اما آن را سخت به لرزش غریزه “من را بیشتر از آن و برنامه ریزی سفر/حزب/فعالیت!” اگر شما اتفاق می افتد برای پیدا کردن روز و یا جیب زمان را پر کنید و نمی خواهید به نگرانی در مورد چگونه هدر دادن آنها امیدوارم این ایده ها را در مفید آمده است برای شما بیش از حد. شما هنوز هم می تواند زمان احساس پاداش و خاص—آن را فقط نیاز به اندکی تغییر در نگرش است.

کلید یک روز لذت بخش در طول قرنطینه است ساخت یک برنامه

اگر شما یک نوع-یک برنامه ریز مثل من, شما ممکن است خود را از رول چشم در دیدن “لذت بخش” و “برنامه” در همان جمله است. اما بشنوید از من. دو سال پیش Folu Akinkuotu توییتی

این درست تعطیلات محدود به globetrotting. آنها بار دور از “زندگی عادی” و ارائه این امکان را به انجام چیزهایی که شما نمی خواهد “به طور معمول” نیست; چیزهایی که شما هرگز زمان را برای ولی یا واقعا می خواهید به یا واقعا نیاز به انجام است. آنها یک افزودنی افزایش به کلیشه ای “سرگرم کننده” همه چیز مثل پیکنیک و بازی های هیئت مدیره و brunches. هر دو می تواند وجود داشته باشد در همان رده و حتی در همان روز! شما فقط نیاز به برنامه ریزی برای آن است.

سه دسته اصلی برای به روز کردن فعالیت های در حال آرامش و بهره وری و لذت. بسته به آنچه شما نیاز دارید از تعطیلات خود را شما می تواند شامل هر سه دسته در یک روز شما می توانید فقط با دو و یا شما می توانید انتخاب کنید فعالیت های مختلف از همان دسته است.

بدیهی است که اگر شما یک سرپرست تمام روز خود را می کند و به شما تعلق ندارد—اما خبر خوب این است که اگر شما کودکان و یا افرادی که به مراقبت از اکثریت اینها به راحتی انجام می شود در جفت و یا به عنوان یک گروه. در واقع آنها بیشتر سرگرم کننده انجام می شود که راه می دهد و هر کس چیزی است که ساختار را به نگاه به جلو به.

اول اینکه شما باید تقسیم کردن روز خود را به سه تکه: صبح و بعد از ظهر و شب. آنها باید در حدود 3-4 ساعت و مطابق با چه روز خود را به نظر می رسد—به عنوان مثال معدن خواهد بود 9 صبح-ظهر صبح (من یک فرد صبح, OK?), ظهر-4 p. m. برای بعد از ظهر و 4 بعد از ظهر-9 p. m. برای شب. شما همچنین می توانید رزرو یک یا دو ساعت از دوغاب زمان (معدن از 9 بعد از ظهر-11 p. m.).

بازگشت به دسته بندی. سعی کنید به انتخاب دو (حرکت) فعالیت ها از هر دسته یا سه کل و اختصاص آن به یک تکه از روز خود را. انتخاب خیلی بیشتر خواهد شما را به احساس ضعف و انتخاب کمتر است خوب بسته به اینکه چقدر وقت گیر فعالیت هستند. در اینجا برخی از نمونه فعالیت برای هر دسته بندی:

این است که هر چیزی که اغلب رمزی به عنوان “تنبل” یا زیاده که آنچه باعث می شود آنها را بسیار مهم برای یک روز خوب ، هر کدام که شما انتخاب می کنید به صرف چند ساعت انجام آن را به خودتان بگویید که این تمرکز اصلی خود را و هیچ چیز دیگری. اگر هیچ یک از این درخواست تجدید نظر به شما و سپس چشمان خود را ببندید و تصور کنید آنچه شما به ارمغان می آورد صلح یا آرامش یا فقط خاموش سر و صدا در سر خود را برای مدتی.

اگر وجود دارد چیزی است که شما نیاز به انجام, اما هرگز زمان برای انجام این کار این شانس خود را است. ساندویچ آن را در بین خود فعالیت های آرامش بخش و لذت بردن شما فعالیت کنید و سعی کنید برای تکمیل آن را به عنوان آنجا که ممکن است. اگر شما در حال حاضر می دانیم که کارهای عادی و روزمره و یا کار شما شده است, اجتناب از, تبریک می گویم! شما در مورد برای تکمیل آن است. اگر نه در اینجا چند افکار.

این به طور معمول بسیار ساده اما اضافه شدن چین و چروک های اجتماعی فاصله باعث می شود آنها را کمی سخت تر (و یا حداقل سخت تر به احساس تازه و هیجان انگیز). اما آن را غیر ممکن نیست! فقط از خودتان بپرسید “چه چیزی است که من واقعا می خواهم به انجام در حال حاضر ؟” و این ممکن است شما را شگفت زده چگونه شدنی پاسخ است. تصویری چت در طول هر یک از این اختیاری است بسته به اینکه چگونه شما احساس می کنید که در مورد همه چیز.

کوک هم تکه و فعالیت برای روز خود را و شما خواهد شد شگفت زده چقدر شما به دنبال به جلو به آن است. و اگر شما مراقبت برای افراد دیگر وقت تصور کنید که چقدر از تسکین آن خواهد بود گفت: “این چیزی است که ما می خواهیم انجام دهیم” به جای رو به پایین در کل بعد از ???. تصویر روز خود را خاموش بسیار واضح تر و خاص تر و نیست که چه هر کس نیاز دارد در حال حاضر ؟

البته بسیاری از سه روز تعطیلات آخر هفته از جمله روز یادبود ساخته شده در اطراف یک تعطیلات است که به معنای افتخار و یا مشاهده در مقابل پر کردن آن با انحرافات. هر چند بازدید از گورستان یا قبر افتاده سرباز است که به احتمال زیاد نه یک گزینه این روز یادبود, شما هنوز هم می تواند پرواز یک پرچم نیمه افراشته در صفحه اصلی نمایش مذهبی و یا مراسم یادبود آنلاین کمک به یک سازمان مانند وزارت جانباز امور و یا عملا تور یک میدان جنگ است. و شاید پس از آن شما می توانید خود را پر کنید “لذت” بخشی از روز خود را با یک کباب پز صورتی که یک سنت شما استفاده می شود به انجام.

هنگامی که شما به طور فعال را انتخاب کنید به زمان برای چیزی که شما تعیین آن را به عنوان چیزی خاص و مهم است. آن را نمی ممکن است روز شما تصور آن را می توان به سه ماه پیش, اما آن را متفاوت از هر روز دیگر—و این که دقیقا چگونه باید آن را احساس می کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de