وجود دارد یک راه آسان برای نگه داشتن آشپزخانه اسفنجی بهداشتی—و آن را به پنهان کردن خود را در کشو های ناخواسته

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اسفنج آشپزخانه بدنام هستند برای تبدیل تند و نسبتا به سرعت. تنها پس از استفاده از یک اسفنج که در حال پر با تن از منافذ پوست می تواند جمع آوری grossness و gunk از ظروف و ظروف. که gunk به علاوه رطوبت برابر باکتری ها و کپک زدن. قبل از شما آن را بدانید شما اسفنجی تند و زننده است با سرمایه N. در حالی که شما احتمالا در حال حاضر که شما نیاز به جایگزین خود را با اسفنج بسیار منظم (ما در حال صحبت کردن در یک ماده از یک هفته یا بیشتر) وجود دارد چیزی است که شما می توانید انجام دهید برای کمک به گسترش زندگی خود اسفنجی.

ما دو کلمه برای شما: اسفنج دارندگان. یک اسفنج دارنده کمک می کند تا خود را از اسفنج خشک بین استفاده می کند—کمک می کند که در آن اقامت تمیز کننده دیگر.

وجود دارد مقدار زیادی از اسفنج دارندگان در بازار اگر شما ترجیح می دهند برای انتخاب کردن چیزی در فروشگاه خرید. (ما از این عشق دست ساز یکی از Etsy.) اما اگر شما به دنبال یک بودجه, DIY راه حل برای شما بد بو اسفنج نگاه نکنید. خوشبختانه ساخت اسفنج کمتر ناخالص نیازی به گران, فانتزی مفتولهای و یا حتی مقدار کار اضافی در بخشی خود را. (که نیاز بیشتر کارهای?)

خود را به نگه داشتن اسفنج تازه به قیمت ارزان, همه شما نیاز دارید این است که یک دفتر ساده عرضه شما احتمالا در حال حاضر در خانه خود را: کلیپ چسب!

فقط گرفتن یک متوسط تا بزرگ کلیپ چسب. (ما در حال حاضر به شرط بندی شما باید یکی در دفتر خانه خود و یا کشو های ناخواسته خود را, اما شما می توانید نمره یک جعبه با نام تجاری جدید برای کمتر از $5 اگر شما نیاز به.) هنگامی که شما انجام می شود با یک دور ظرف وظیفه به اسفنج شستشو و زور آن را مانند شما به طور معمول خواهد بود—و سپس قرار دادن کلیپ چسب بر روی یک اسفنج. شما ممکن است مجبور به بازی در اطراف با کلیپ برای دریافت اسفنجی خود را به صورت ایستاده (باز کردن نقره بخش هایی از کلیپ ها و استفاده از آنها به عنوان کوچک kickstands اگر نیاز بود!), اما ایده این است که این کلیپ دارای اسفنج راست اجازه می دهد آن را به خشک به طور کامل. و یک اسفنج خشک برابر طولانی مدت اسفنج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net