وجود دارد یک موج فروش تخمین زده می شود در میلیاردها که در مورد به آمار بازار سهام

هل دهنده عبور می کند در مقابل بازار بورس نیویورک (NYSE) در نیویورک آمریکا در روز چهارشنبه 17 ژوئن 2020.

مایکل Nagel | بلومبرگ | گتی ایماژ

با S&P 500 تا بیش از 21 درصد برای سه ماهه تا کنون استراتژیست هستند ناتوان احتمال که حقوق بازنشستگی و سایر وجوه و سرمایه گذاران را به فروش برخی از سهام بزرگ بازار سود و خرید اوراق قرضه در این دوره از هفته آینده.

برآورد چقدر می تواند به حرکت در خارج از بازار سهام در حال گسترده و جی پی مورگان تحلیلگران می گویند اگر سهام از دست دادن زمین به عنوان یک نتیجه آن خواهد بود و فرصت خرید. نیز وجود دارد شانس است که بسیار نیست در همه اتفاق می افتد از آنجا که برخی از استراتژیست می گویند نوسانات پایان ماه و سه ماهه پایان ممکن است در حال حاضر شده است با بازی در مشتقات حقوق صاحبان سهام بازار و سرمایه گذاران نیز می تواند در حال حاضر شده است انتقال سهام دارایی.

“پایان سه ماهه است که رفتن به بسیار جالب توجه چقدر بازار نقل مکان کرد و در طول این سه ماهه. وجود دارد می تواند نوسانات در اینجا. ما در حال حاضر شاهد آن و وجود پتانسیل بیشتر به عنوان ما را از حرکت به سوی پایان Q2 گفت:” دن دمینگ مدیر عامل در KKM مالی.

پیوند استراتژیست توجه خاص به ماه پایان است که می تواند مورد حرکت درآمد ثابت بازار به عنوان حقوق بازنشستگی و سایر وجوه و سرمایه گذاران تنظیم پرتفوی خود را به ارمغان بیاورد دارایی تخصیص در خط. چهارم-پایان باعث می شود آن را حتی بزرگتر رویداد و این سه ماهه را حرکت بزرگ در سهام برخی از گمانه زنی وجود دارد می تواند یک حرکت قابل ملاحظه توسط صندوق های بازنشستگی به اوراق قرضه با برخی برآوردها اعم از $35 میلیارد دلار به 76 میلیارد دلار است.

“ما تخمین می زنند که در ایالات متحده به شرکت های بزرگ حقوق بازنشستگی حرکت خواهد کرد در حدود 35 میلیارد دلار به درآمد ثابت گفت:” مایکل شوماخر, مدیر, نرخ استراتژی در ولز فارگو. او اضافه کرد که بزرگترین جریان در شش سال او شده است ردیابی نمونه کارها ایجاد توازن.

“دلایل بسیار آشکار است. شما تا به حال این تجمع در سهام و اوراق قرضه نشده است نگه داشتن سرعت گفت:” شوماخر. S&P 500 است تا 3.3 درصد در ماه ژوئن. شوماخر گفت: برآورد بر اساس این فرض است که حدود 20 درصد از مقدار تعادل معامله می شود در پایان ماه.

اما تحلیلگران جی پی مورگان ببینید حتی بزرگتر 65 میلیارد دلار ایجاد توازن جریان از آمریکا تعریف شده به نفع صندوق های بازنشستگی. اما بر مبنای جهانی آنها می گویند وجود دارد می تواند به $170 میلیارد دلار است که می تواند جریان از سهام که با توجه به شرکت های بزرگ ایالات متحده برنامه های بازنشستگی صندوق و جهانی دیگر موسسات مانند نروژ Norges بانک, که مدیریت بودجه دولت است.

گلدمن ساکس گزارش شناسایی $76 میلیارد دلار در بازنشستگی و فروش سهام.

“در حالی که ما اذعان خطر از یک اصلاح کوچک در بازارهای سهام در آینده دو هفته به عنوان یک نتیجه از این سهام منفی ایجاد توازن جریان ما همچنان به این باور است که ما در یک گاو نر قوی در بازار سهام و هر شیب خواهد نشان دهنده یک فرصت خرید به” جی پی مورگان استراتژیست نوشت.

شوماخر گفت: پس از این “هیولا” بازار سهام تجمع بازنشستگی خروج باید بالاترین در ایالات متحده بزرگ سهام درپوش به دنبال کلاه کوچک و بین المللی سهام. او گفت: اگر 10 ساله خزانه داری بازده نقل مکان کرد و نسبت به ژوئن بالا از نزدیکی 0.96% و اگر سهام افزایش همراه با آن وجود دارد به طور بالقوه 50 میلیارد دلار است که می تواند رول از سهام به اوراق قرضه.

“سه هفته پیش بود وجود دارد یک حرکت بود که پس از آن قابل تصور. من که این بالا. این می تواند اتفاق می افتد. بازار شده اند بسیار عجیب و غریب بنابراین شما نمی توانید کاملا تخفیف آن است,” او گفت:. “وجود دارد بیشتر شده است رفتار عجیب و غریب در سال 2020 نسبت به 10 سال گذشته ترکیب شده است.”

شرکت صندوق های بازنشستگی به احتمال زیاد بازگشت و حدود 10 درصد در این سه ماهه شوماخر گفت. او اضافه کرد که بازار سهام سود کمک کرده اند از حقوق بازنشستگی خود را بهبود پرداخت بدهی با نرخ حدود 0.6 درصد نقاط نزدیک به 85 درصد است.

برخی از سه ماهه پایان تنظیمات در حال حاضر در بازارهای مشتقات.

“ما شاهد آتی دریافت مشخص شده در یک تخفیف بزرگ. آن را مانند یک فرار چهار witching این زمان. زمانی که آنها نورد از ماه ژوئن به ماه سپتامبر… آتی به خصوص شاخص S&P سپتامبر قرارداد رو مشخص در یک تخفیف بزرگ به جایی که شاخص معامله شد و گفت:” دمینگ. “بر اساس حرکت قیمت آن به نظر می رسد که برخی از شرکت کنندگان در بازار تا به حال به توازن و یا تغییر موقعیت خود را مصون از آنجا که بازار نقل مکان کرد و بسیار برای سه ماهه.”

او انتظار دارد که می تواند وجود داشته باشد بیشتر نوسانات در بازار سهام است. “وجود دارد یک احتمال بسیار بالا از پنجره پانسمان و تنظیم مجدد از مواضع” گفت: دمینگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im