سال است که بیش از نیمی—بنابراین در اینجا یک چیز ساده شما می توانید انجام این آخر هفته به احساس انجام شده

باور کنید یا نه سال 2020 است که اساسا در نیمه راه انجام می شود. و شما احتمالا احساس می کنید مانند آن شش ماه رفت و بدون تشریفات از روز های یکنواخت و شما صفحه اصلی تمام وقت.

یکی از چیزهایی که ممکن است اضافه کردن به بی حالی و بی قراری که مشخص است بسیاری از شما روزهای اخیر این است که وزن خود را باطل و وظایف—به کارهای خانه پروژه ها یا زندگی مسئولیت است که شما فقط نمی کاملا دکمههای تا تمام راه را. خبر خوب در مورد این است که این قضیه نیز صادق است: تکمیل یک کار ناتمام پتانسیل را دارد که شما احساس می کنید نور, آرام, انجام, و حتی کمی سرحال.

این آخر هفته, چرا قرار نیست که قضیه به تست ؟ وجود دارد هیچ چیز برای از دست دادن و اگر هیچ چیز دیگری چک کردن کارهای عادی و روزمره برای به دست آوردن.

این آخر هفته: پایان یکی از چیزهایی که شما می خواهید به انجام.

لازم نیست خود را محدود انتخاب کار به تمیز کردن و یا سازماندهی یک اگر چه با تمام معنی انتخاب کنید یکی از کسانی که اگر آن را به شما احساس خوب است. را انتخاب کنید هر چیزی که nags شما و یا که انجام خواهد خود را روز به روز بیشتر هموار اجرا.

چه خواهد شد شما انتخاب می کنید به پایان این آخر هفته ؟ چگونه می توانم به شما فکر می کنم شما احساس می کنید ؟

شما می توانید با گرفتن پروژه های آخر هفته حق در اینجا. به اشتراک گذاری پیشرفت خود را با ما و دیگران با ارسال به روز رسانی ها و عکس ها در Instagram و توییتر با هشتگ #atweekendproject.

به یاد داشته باشید: این است که در مورد بهبود نه کمال. هر هفته شما می توانید هر دو را انتخاب کنید به کار در انتساب ما به شما ارسال می شود و یا مقابله با یکی دیگر از پروژه شما شده است به معنی رسیدن به. آن را نیز به طور کامل و درست به جست و خیز یک آخر هفته اگر شما مشغول هستید و یا احساس تکلیف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>