به طور گسترده اشاره ‘قطع’ از بین وال استریت و خیابان اصلی به طور ناگهانی به نظر می رسد کمتر مخدوش

یک “در حال حاضر استخدام” ثبت تبلیغات مشاغل در لاو دیده می شود که از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) ادامه دارد, در, حیاط, فلوریدا, ایالات متحده, مارس 17 سال 2020 است.

مارکو Bello | ایسنا

کاملا غیر منتظره و نه به طور ناگهانی به سرمایه گذاران داده شده تنظیم مجدد مهلت یک شانس در یک شروع تازه است. چه باید آنها با آن انجام دهید ؟

خشمگین سهام-بازار تجمع, در حال حاضر بهترین-تا کنون بیش از 50 معاملات روز از طریق پنج شنبه, در روز جمعه کشیده S&P 500 فقط در مورد حتی برای سال. از جمله سود سهام شاخص ساخته شده است که شما پول در سال 2020 و پس از 37 درصد سقوط جهانی همه گیر و هنوز هم محدود اقتصاد است.

با روز جمعه پشت سر هم بالاتر بر یک به مراتب بهتر از حد انتظار ممکن است شغل گزارش معامله گران با عجله برای گرفتن قرار گرفتن در معرض بیشتر به بهبود سناریو که به معنای فروش اوراق قرضه خزانه داری و خرید ارزان تر ادواری سهام بود که قربانیان اصلی این مستند اقتصاد است.

این ما به ارمغان می آورد به یک کلید “حالا چی ؟” لحظه. بازار مناسب در تسریع بهبودی جدول زمانی ؟ در حال سهام — که تغذیه کردن عمیق فروشگاه از شک و تردید سرمایه گذار — جلوتر از خود را در حال حاضر که بیشتر بر این باورند که اقتصاد استوار در بهبود?

بسته شدن بسیاری از شکاف

سطح شیب دار در شاخص سهام تنگ است بسیاری از املاک و درک تقسیم است که رشد بسیار گسترده ای از Covid بحران رسید.

بهبود در شاخص های اقتصادی از کاملا افسرده سطوح ساخته شده است که بازار سهام را افزایش چشمگیر خاموش مارس 23 پایین به نظر می رسد کمی کمتر قطع از اصول اقتصادی. سهام همیشه تلاش برای اجرای جلوتر از اطلاعات آنها مراقبت بیشتر در مورد جهت تغییر به جای این سطح از فعالیت و همیشه بالا رفتن از دیوار از نگرانی.

در حال حاضر پس از 45% تجمع و کمی بیشتر باور است که این کشور است که به سادگی در حال حرکت سریع برای بازگشایی هر چه عواقب آن – به طور گسترده اشاره “قطع ارتباط” بین وال استریت و خیابان اصلی به نظر می رسد کمتر مداخلهگر.

دیگر شکاف است که باید بسته به سرعت: بین سهام و اوراق قرضه و شاخص های ایالات متحده آمریکا و بازارهای جهانی و رشد و ارزش بخش از بازار است.

اوراق قرضه افزایش سرعت بالاتر در هفته گذشته 10 سال بیش از 0.9 ٪ برای اولین بار در دو و نیم ماه. این MSCI همه کشور های دنیا شاخص سابق ایالات متحده است تا 15 درصد در ماه گذشته در برابر 11 درصد برای شاخص S&P 500.

و تاریخی فاصله بین استوارتر رشد سهام و بیشتر ادواری ارزش گروه شده است به شدت کاهش می یابد هر چند در طول سال گذشته راسل 1000 رشد شاخص هنوز 25 درصد نقطه منجر راسل 1000 ارزش.

همراه با تقاضا برای کارت اعتباری است که به کاهش هزینه سرمایه و reloaded شرکت ترازنامه این روند نشان می دهد بازار جهانی کلیک کردن به دنده قیمت گذاری در یک احیای اقتصادی.

بیش از حد از یک چیز خوب است?

آن بوده است قدرتمند صعودی سیستم آب و هوا برای سهام: حرکت به سوی اهداف بلند پروازانه بازگشایی فروخورده تقاضای مصرف کننده جرم رها از لحاظ اقتصادی حساس سهام جهانی فوق العاده ای محرک و شایع سرمایه گذار اضطراب در لحظه ای که ریزشی در مورد عفونت سنبله و بلند مدت مصرف کننده احتیاط به سادگی نمی توان ثابت صحیح برای ماه می باشد.

اما در حال حاضر پس از این پاره تجمع بازار ابتلا به واقعیت و یا در حال اجرا پیش از آن ؟

نوار است که قطعا با شروع به اجرای بسیار گرم است. S&P 500 شاخص قدرت نسبی اندازه گیری قدر و تداوم روند نقض 70 سطح جمعه و آن را به ندرت می شود بیش از حد بالا است.

منبع: FactSet

به عنوان نمودار روشن می سازد تظاهرات را می توانید در ادامه پس از RSI بیش از 70 اما در بسیاری از موارد این سود اضافه پس از تمایل به معکوس تا حد زیادی و یا به طور کامل قبل از اینکه خیلی طولانی است.

این یک داستان مشابه با نسبت تماس برای قرار دادن گزینه های که در هفته گذشته ساخته شده چند سال اخیر به عنوان تقاضا برای حرکت نزولی حفاظت تبخیر نسبت به تشنگی برای حرکت صعودی شرط.

در روز پنج شنبه, Nasdaq حجم بود همه رکورد زمان که نکات در به طور فزاینده ای fevered تعقیب و بالقوه مداوم کاپیتولاسیون توسط نزولی معامله گران است.

یک مطالعه در حقوق صاحبان سهام قرار گرفتن در معرض تاکتیکی مشاوران سرمایه گذاری در انجمن ملی سرمایه گذاری فعال مدیران که اجرای پول مشتری در اختیاری استراتژی با عجله به انتهای فوقانی آن معمولی محدوده هفته گذشته است.

این موقعیت سرنخ می گویند جوانب مثبت به طور کامل در رالی سواری حالت و ترک مبارزه یا دوستانه تغذیه یا جوشان نوار.

بسیار است که ساخته شده از جوانه زدن دیوانگی در stay-at-home معامله گران با استفاده از Robinhood یا دیگر صفر-کمیسیون کارگزاران و هجوم آوردند به برخی از نظری سریعترین حرکت سهام. از ده سهام که به دست اورد محبوبیت بیشتر در میان Robinhood مشتریان در هفته گذشته چهار شد شرکت های هواپیمایی.

در عین حال آن را عادلانه می گویند افراد ثروتمند و سنتی مدیران صندوق شده اند بیشتر محفوظ است. پول همچنان جریان از وجوه سهام در یک جریان و به صندوق باند در تورنت. دیوار از نگرانی است که قطعا کوتاه تر و tailwind از موقعیت دفاعی کاهش یافته است. اما نه کاملا کاملا از بین رفته.

بزرگ پاپ در سهام پس از یک payman گزارش مانند ما شاهد چهار شنبه, مخلوط رکورد به عنوان پیش بینی کننده از ادامه قدرت بازار. قرار دادی سرمایه گذاری گروه می گوید آن را در میان ده بهترین پست-payman صعودی شاخص میآید. از نه موارد دیگر هر دو از یک هفته و یک ماه بعد از S&P پایین بود سه نفر از نه بار. متوسط سود از مشاغل جمعه باز بود 0.8% یک هفته بعد و 2.3% یک ماه بعد. S&P افتتاح شد, جمعه در 3163 بسته شدن حدود 1% بالاتر است.

بانک مرکزی امریکا جهانی استراتژیست مایکل Hartnett به درستی بوده صعودی ریسک دارایی ها در ماه های اخیر بر اساس خود گاو-خرس شاخص ضریب اطمینان و جریان دوخته شدن به صفر است. این سنج برداشته کمی بالاتر از صفر توسط پنج شنبه. از قبل از پنج بار آن را از صفر از سال 2002 S&P به طور متوسط اضافه شده 2.8% بعد از چهار هفته و 4.8% بیش از هشت هفته. در عین حال بیش از 12 هفته دو نمونه دیدم اواسط تک رقمی ضرر و زیان است.

برای نوشتن قبل از روز جمعه داده و بازار حرکت او را پیش بینی و اجرا شده توسط S&P 500 به 3250 ولی توصیه می شود از فروش آن است. شاخص را بالا جمعه بود 3211.

که به عنوان منطقی یک سطح و به هر صورت سهام به صاف کردن و یا نشت پشت کمی در حد امکان ارزیابی ریسک مواجهه و فقط به آنچه “بازگشت به حالت عادی” ممکن است مانند نگاه کنید و هنگامی که.

اما آن را به ارزش به خاطر سپردن است که بسیاری از ویژگی های مشابه است که نشان می دهد این تجمع بیش از حد گرم شدن در کوتاه مدت نیز آنهایی که تمایل دارند تنها به نظر می رسد در دوام دراز مدت پیشرفت.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de