آمریکا در حال اجرا خارج از زمان برای دفع افسردگی بدون بازگشایی, Jim Cramer هشدار

CNBC جیم کرامر گفت: او در حال گرم شدن است تا هر چند با اکراه به این ایده از بازگشایی اقتصاد ایالات متحده اگر قانونگذاران موفق به اعتصاب یک معامله در یکی دیگر از coronavirus امداد اندازه گیری و کشیدن پای خود را در صدور عملی قوانین ایمنی را دنبال کنید.

“در حالت ایده آل, ما می خواهم به نگه داشتن همه چیز بسته تا زمانی که دولت فدرال انبوه رمپ تا آن را تست کرده و در تماس با ردیابی ظرفیت” با “پول دیوانه” میزبان گفت: “بدون تهاجمی تر عمل از دولت فدرال است که ممکن است ما هیچ چاره ای اما برای بازگشایی به عنوان اقتصاد spirals به افسردگی می شود.”

به عنوان متحده به آرامی اجازه غیر ضروری کسب و کار برای از سرگیری عملیات در میان سلامتی همه گیر بسیاری از خرده فروشان به غیر از فروشگاه جعبه بزرگ در حال مبارزه با بازگشایی با خیال راحت. رستوران و حتی بیشتر چالش های کرامر گفت.

Walmart, آمازون, هدف, Costcom صفحه اصلی انبار — همه نامها در کرامر دیده بان لیست از خرده فروشان با مقیاس و لاو به نظر می رسد همه باید آن را نمیفهمد میزبان گفت. Chipotle و domino’s Pizza در میان چند رستوران که در حال پیدا کردن موفقیت در عملیات تحویل او اضافه شده است.

“تقریبا هر کس دیگری در صنعت بسته است و آن را خرد اقتصاد” کرامر گفت. “من می خواهم با آن خوب اگر رهبران ما تا به حال یک طرح” اما “به طور فزاینده ای احساس می کند که یک گزینه نیست” برای کشور است.

این عدم قطعیت در اطراف کامل بازگشایی اقتصاد ایالات متحده را ترک کرده است وال استریت متعجب و متحیر شده است که بخشی از دلیل سقوط بازار در روز سه شنبه جلسه.

داو جونز کاهش یافته و 457 امتیاز یا 1.89% به 23,764.78. S&P 500 backpedaled 2.05% به 2,870.12 و شاخص Nasdaq Composite کردهاند 2.06% به 9,002.55 شکستن شش روز win streak.

کرامر گفت: او شرط بندی بر روی یک U شکل بهبود اقتصادی اما شرط می بندم که لولا در یک جهت از دولت فدرال به راهنمای امن بازگشایی. آمریکا روز سه شنبه نشان داد جدید 3 تریلیون دلار هزینه بسته به گسترش تست و آدرس انشعابات coronavirus همه گیر از جمله نجات مالی برای دولت های ایالتی و محلی. این لایحه می تواند در صورت مقاومت مواجه از جمهوری خواه به رهبری سنا. ایران با اتحاد رزرو در مورد dishing از بودجه فدرال به ایالت.

به تأخیر انداختن یکی دیگر از کمک مالی ارسال می تواند اقتصاد ایالات متحده را به عمیق تر مشکلات از جمله یک موج از پیش فرض ها در سراسر کشور است که صدمه دیده خواهد شد موسسات مالی کرامر گفت.

“نقطه تمام از این مستند است که به خرید زمان برای دولت فدرال برای ساخت و تست, تماس, ردیابی, اما اگر دولت انجام نشده است که با نشاط ما در حال خرید زمان برای هیچ چیز” کرامر گفت. “من می خواهم آنچه [دکتر آنتونی] Fauci می خواهد یک مقدار بیشتر تهاجمی فدرال پاسخ اما در این نقطه [آن را] افکار واهی و پوچ.”

افشا: Cramer خیریه اعتماد صاحب سهام آمازون و Costco.

سلب مسئولیت

سوال برای کرامر?
تماس کرامر: 1-800-743-CNBC

آیا می خواهید به شیرجه رفتن عمیق به cramer’s جهان ؟ ضربه او را تا!
پول دیوانه توییتر – Jim Cramer Twitter – Facebook – Instagram

سوالات, نظرات, پیشنهادات برای “پول دیوانه” وب سایت ؟ [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im