ایالات متحده است و نه حتی “از راه دور آماده شده” را دوباره باز یک متخصص گفت: به عنوان برخی از کشورهای در حال تنظیم برای بلند کردن مستندات بود که اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

“ما نه از راه دور آماده شده نه از نظر اپیدمیولوژی شیوع این بیماری در ایالات متحده و نه از نظر ما آمادگی ظرفیت شروع به سرکوب این ویروس از راه های دیگر از طریق اجتماعی فاصله گفت:” جرمی Konyndyk ارشد سیاست همکار در مرکز جهانی توسعه یک مخزن فکر می کنم. تخصص خود را شامل شیوع جهانی آمادگی.

ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 988,000 تایید موارد عفونت و مرگ و میر بیش از 56,000 تا کنون به گفته جان هاپکینز.

این بیماری همه گیر است که برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته در مرکز چینی ها در شهر ووهان باعث شده است تا ایالات متحده را به اعمال سخت اجتماعی فاصله سیاست در نظم برای جلوگیری از شیوع بیماری است. این اقدامات از جمله بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و سفارش ساکنان به ماندن در خانه منجر به یک ویرانگر اقتصادی تار و مار.

اما متحده از جمله آلاسکا, گرجستان, کارولینای جنوبی, تنسی و تگزاس شروع به اجازه می دهد رستوران ها و دیگر موسسات برای خدمت به مشتریان. اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine گفت: مصرف کننده خرده فروشی و خدمات می توانید شروع به بازگشایی در مارس 12.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد در مراحل.

اما مداوم عدم تست قابلیت یکی از عوامل اصلی نگه داشتن بسیاری از خانواده ها, کارفرمایان و موسسات از سرگیری کسب و کار حتی اگر stay-at-home سفارشات رسما برداشته شده است در چند متحده است.

در حالی که برخی از کشورها شده است تهاجمی تر در تست Konyndyk گفت CNBC “Squawk Box آسیا” که کشور بزرگ است شاهد کاهش در coronavirus عفونت وجود دارد و آن نیاز به تست بیشتر.

“ما باید قادر به تست به طور گسترده ای ما باید قادر به ردیابی تماس های از آن موارد است که ما پیدا کردن ما نیاز به تقویت سیستم بیمارستان و ما نیاز به انجام به مراتب بیشتر برای محافظت از مردم در معرض خطر امکانات مانند مراقبت از سالمند در خانه. هیچ یک از که است در جای خود و در عین حال گفت:” Konyndyk. “بنابراین نه ما از راه دور آماده است.”

تست 2 درصد از مردم در هر دولت ماهانه خواهد بود عمده پرش — حدود 1.6 درصد از جمعیت آمریکا آزمایش شده و در مجموع تا کنون با توجه به Covid پیگیری پروژه.

در عین حال برخی از کارشناسان می گویند که این کشور نیاز به انجام نزدیک به 20 میلیون به 30 میلیون آزمون در روز به شروع شدن اقتصاد و بازگشت به حالت عادی به دلیل نگرانی در مورد از قبل علامتدار و بدون علامت انتقال است.

“در حال حاضر ما بسیاری از کشور قرنطینه بنابراین اگر کسی بیمار شود شانس آنها می تواند گسترش به دیگران کوچکتر هستند” گفت: Konyndyk.

“اگر شما شروع به بازگشایی قبل از اینکه شما این توانایی می دانم که بیمار یا رک و پوست کنده قبل از آن مردم باید توانایی به می دانم که آنها باید در آن شما را به اجرا عظیم خطرات” اضافه شده Konyndyk.

با استناد به نمونه هایی از مکان هایی مانند ژاپن در هوکایدو که در آن سخت محدودیت برداشته شد بیش از حد به زودی Konyndyk نگرانی در مورد پس از آن امواج از عفونت.

“ما خواهد شد و در صورت دوم امواج و امواج سوم از این حتی در بهترین شرایط. اما اگر ما بازگشایی خیلی زود ما خواهد بود بسیار بدتر از آنجا که این ویروس در حال حاضر کشت خیلی بیشتر به طور گسترده ای در سراسر کشور وجود دارد مقدار زیادی بیشتر افرادی که به طور بالقوه می تواند گسترش آن است.”

عجله به بازگشایی می تواند “اژدر” هر دو اقتصاد و بهداشت عمومی است.

“آن را دوست ندارم شما می توانید انتخاب یکی یا دیگری. شما باید برای به دست آوردن سلامت در مسیر بازگشت به منظور گرفتن اقتصاد در مسیر بازگشت” گفت: Konyndyk.

CNBC کریستینا Wilkie و کوین Breuninger کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو