ایالات متحده-چین ‘جنگ سرد’ است که در اینجا — و پکن ممکن است شروع به هدف قرار دادن واشنگتن به متحدان تحلیلگران می گویند

ترکیبی از فایل عکس ها نشان می دهد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور چین.

مندل فا نگن نیکولا Asfouri | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

از یک تجارت مبارزه به جنگ لفظی بیش از منشاء coronavirus به موشکافی بیشتر از شرکت های چینی در وال استریت — روابط بین ایالات متحده و چین havenosedived در سال های اخیر است.

جدید “جنگ سرد” است که در اینجا و همه چیز می تواند زشت به کشورهای دیگر کشیده به جنگ تحلیلگران هشدار می دهند.

“همه چیز بدتر خواهد شد — شاید خیلی بدتر — قبل از دریافت آنها بهتر است. افتراق در جریان است گفت:” دن Ikenson مدیر Herbert A. تهیه مرکز تجارت سیاست مطالعات در موسسه کاتو با اشاره به اقتصادی تقسیم بین دو اقتصاد بزرگ.

پکن همچنین می تواند شروع به هدف قرار دادن امریکا و متحدان آن را به عنوان عازم آنچه که تحلیلگران آن را “گرگ جنگجو دیپلماسی است.” آن است که پس از یک سری بسیار محبوب فیلم چینی جنگجویان شکست دشمنان در سطح جهان است.

چین نمی خواهند برای رسیدن به یک مقیاس کامل رویارویی با ما در زمان حاضر است. آن را می خواهد به تمرکز بر روی حاوی ویروس احیای اقتصاد و هل دادن از طریق قانون تامین در هنگ کنگ است.

جاناتان Fenby

TS Lombard

ایالات متحده-روابط چین شده است تیره و تار پس از 2018 زمانی که دو کشور درگیر در طولانی جنگ تجاری — که کشیده پایین رشد جهانی به اوج خود رسید و در مرحله یک معامله است که امضا شد و در ماه ژانویه است.

خود را کشتند و شروع دوباره در اوایل سال جاری زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش چین برای گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اخیرا تنش نقل مکان کرد و به بازارهای مالی است. مجلس سنای آمریکا با تصویب قانون در ماه گذشته است که می تواند به محدود کردن شرکت های چینی از لیست آمریکا مبادلات و یا جمع آوری پول از سرمایه گذاران در وال استریت مگر اینکه آنها پایبند واشنگتن نظارتی و حسابرسی استانداردهای.

“اقتصادی بسیاری از زوائد آن پدیدار خواهد شد که ایالات متحده و چین تکرار تلاش و رقابت برای تعلقات از بقیه جهان با ارائه هویج و تهدید چوب” Ikenson گفت. “این چیزی است که به معنای ظهور یک جنگ سرد جدید محیط زیست است.”

پکن ‘گرگ دیپلماسی’

پکن می تواند با استفاده از نسبتا جدید استراتژی نامیده می شوند “گرگ جنگجو دیپلماسی” توسط برخی از تحلیلگران به آمار در کسانی که تصور می شود در واشنگتن ،

کریستوفر Granville از شرکت تحقیقات TS لومپارد تماس های اخیر چشم انداز مثبت در تنش “جنگ سرد 2.0” گفت برخی از متحدان آمریکا ممکن است “بازپرداخت با ‘گرگ دیپلماسی” برای درک اعتراضات به مشروعیت سیستم چینی.”

برخی از این تاکتیک ها در حال حاضر در حال بازی کردن گرانویل گفت: در یک توجه داشته باشید. مثلا چین به حالت تعلیق برخی از واردات گوشت گاو از استرالیا پس از دومی به نام برای جهانی پرس و جو به ریشه های کروناویروس.

“‘Wolf Warrior دیپلماسی” است که چین جدید بدون نگه می دارد-منع رویکرد به جهان خارج” اضافه شده ادوارد لوکاس از مرکز سیاست اروپا تجزیه و تحلیل در یک توجه داشته باشید در ماه گذشته.

وی افزود: “واکنش در برابر گرگ جنگجو دیپلماسی در حال رشد است. چین دامن زده خشم در, استرالیا, کانادا, آلمان, هلند و سوئد — را فقط چند نمونه اخیر.”

فقط تاریخ و زمان آخرین جمعه, پکن, خود توصیه شهروندان به سفر به استرالیا گفت: وجود تبعیض نژادی و خشونت علیه چینی ها در رابطه با این بیماری همه گیر. استرالیا مورد اختلاف است که به گفته رویترز،.

در جای دیگر بریتانیا نیز می تواند پیدا کردن خود را در پایان دریافت از چین خشم پس از بریتانیا ارائه گزینه های ویزا برای هنگ کنگ مردم پس نگرانی چین سفت گرفتن آن در شهرستان گرنویلل اضافه شده است.

هیچ تمام عیار برای رویارویی در حال حاضر

آن را در نه حزب علاقه خود را به اصطلاح جنگ سرد بیش از حد در این نقطه, اما تحلیلگران می گویند.

پکن احتمالا خود را برای محدود کردن “یک ترکیب خنثی تر tit-for-tat و محجبه هشدار” گفت: TS Lombard.

“در حالی که آن را واکنش نشان می دهند فصاحت و چین نمی خواهند برای رسیدن به یک مقیاس کامل رویارویی با ما در زمان حاضر است. آن را می خواهد به تمرکز بر روی حاوی ویروس احیای اقتصاد و هل دادن از طریق قانون تامین در هنگ کنگ” جاناتان Fenby از TS Lombard گفت CNBC در ایمیل. “روابط با آمریکا باید از نفوذ در این مسائل ندارند اما نگرانی اصلی در حال حاضر است.”

در بخشی از ایالات متحده در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد به دنبال به حداکثر رساندن ضد چین و احساسات خود را در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری او بیش از حد ممکن است به جلوگیری خود را در نهایت.

بدون شک در نتیجه منافع سیاسی از “چین-هجوم” خواهد آمد در کاهش هزینه اقتصادی در زمانی که بازار سهام قوی است گفت: Granville از TS Lombard.

هنوز “مغلوب ساختن پیشی جستن را هوشیار باشند مورد شامل است که هزینه های اقتصادی از اثرات عملی لجام گسیخته تنش در چین – از کاهش درآمد مزرعه به تانک بازار خواهد بیشتر از مطلوب ‘سخت’ تاثیر در رای دهندگان پایه,” او نوشت.

اما برگ برنده دولت است و نه به احتمال زیاد رفتن به تنها یک هدف چین است.

“به نظر می رسد گسترده حمایت هر دو حزب برای این تقدیر که به معنی همه چیز احتمالا تغییر زیادی تحت بایدن دولت” گفت: موسسه Cato را Ikenson با اشاره به امکان جدید دولت تحت سابق معاون رئیس جمهور آمریکا جو بایدن که به طور رسمی امن و دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری.

سابق سنگاپور دیپلمات ارشد Bilahari Kausikan, اما, گفت, CNBC در هفته گذشته که او فکر نمی کند که هر دو کشور “در اجتناب ناپذیر collision course.”

“مردم فراموش نکنید یکی از عوامل مهم و هسته ای از عوامل است. وجود دارد یک حالت بازدارندگی هسته ای و که باعث می شود جنگ با طراحی بسیار غیر محتمل” گفت: Kausikan رد آشکار درگیری بین دو قدرت جهانی.

“به این معنی نیست که نمی تواند حادثه اتفاق می افتد اما آن محتمل است” گفت: Kausikan بود که قبلا سنگاپور نماینده دائم در سازمان ملل و قبلا به عنوان دبیر دائمی وزارت امور خارجه در سنگاپور است.

— CNBC Huileng قهوهای مایل به زرد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im