نکته تعجب آور شما ممکن است بدانید در مورد FHA وام

FHA وام های محبوب راه برای مالکیت خانه برای بسیاری از خریداران بار اول از آنجا که آنها تمایل به کم کردن گزینه های پرداخت و سهل انگاری نمره اعتباری مورد نیاز است. در واقع با توجه به فدرال مسکن سازمان, برای اولین بار homebuyers تشکیل شده 83 درصد از FHA وام گیرندگان وام مسکن در سال 2019.

اما احتمالی که خریداران بار اول ممکن است نادیده می گیرند زمانی که آنها در حال پیچیده در هیجان خرید خانه: اگر شما هر چیزی را کمتر از 10 درصد را به عنوان یک downpayment با FHA وام شما نیاز به پرداخت FHA وام مسکن بیمه برای کل مدت وام. در مقابل با وام مسکن متعارف خود را خصوصی وام مسکن بیمه (و یا PMI) پرداخت لغو هنگامی که شما ساخت تا به اندازه کافی حقوق صاحبان سهام در خانه خود را. (آغازگر سریع برای uninitiated: بیمه وام مسکن محافظت از وام دهنده خود را باید به شما به طور پیش فرض بر روی وام مسکن خود را).

“هنگامی که شما را به کمتر از 10 درصد پایین در FHA وام ماهانه وام مسکن پرداخت بیمه است که شبیه به یک ازدواج: شما گیر با آن تا زمانی که شما دریافت یک طلاق” توضیح می دهد که هولدن Lewis, خانه و متخصص وام مسکن در NerdWallet. “در این مورد طلاق خود را FHA وام به معنی refinancing به یک وام معمولی.”

اگر شما در بازار برای یک وام مسکن دانستن شرایط استفاده از وام مسکن بیمه و چگونه آن را متفاوت بین FHA وام و وام های معمولی کمک خواهد کرد که شما مقایسه محصولات وام و تعیین آنچه برای شما بهتر است. با توجه به شرایط وام سالانه وام مسکن بیمه حق بیمه در FHA وام می تواند طیف وسیعی از 0.45 درصد به 1.05 درصد است. بسیاری از وام گیرندگان که با استفاده از FHA وام برنامه را انتخاب کنید از 30 سال مدت بازپرداخت و قرار 3.5 درصد که بدان معنی است که اکثر پرداخت 0.85 درصد حق بیمه سالانه. به عنوان مثال در یک 250.000 دلار وام وام مسکن ماهانه هزینه بیمه هزینه حدود 100 دلار در ماه.

اگر شما در حال حاضر FHA وام—و شما باید حداقل 20 درصد حقوق صاحبان سهام در خانه خود را, شما ممکن است بخواهید به در نظر refinancing به عنوان شما به طور بالقوه می تواند پایین تر خود را ماهانه پرداخت وام مسکن توسط دیگر پرداخت وام مسکن بیمه. اگر شما به دنبال برای رها کردن وام مسکن خود را بیمه حق بیمه در FHA وام شما نیاز به تشکیلات جدید بکار تجاری به غیر FHA وام توضیح می دهد که فیل Georgiades رئیس عامل املاک و مستغلات با FedHome وام مراکز.

یک استثنا وجود دارد هر چند وقتی که می آید به لغو وام مسکن بیمه. برای FHA وام که بسته شد بعد از دسامبر. 31, 2000, یا, که برای اعمال قبل از ژوئن 3, 2013, وام مسکن بیمه حق بیمه می تواند لغو شود هنگامی که وام گیرنده بازدید 78 درصد وام به ارزش نسبت Georgiades توضیح می دهد. این FHA وام برای اعمال پس از ژوئن 2013 است که نیاز به افراد با کمتر از 10 درصد پیش پرداخت به تشکیلات جدید بکار تجاری بعد از آن اگر آنها می خواستند به رها کردن وام مسکن بیمه.

برای کسانی ساخته شده است که بیش از 10 درصد پرداخت آنها تنها نیاز به بیمه وام مسکن برای اولین بار 11 سال از وام Georgiades می گوید.

البته کم کردن گزینه پرداخت از FHA وام یک قرعه کشی برای بسیاری از homebuyers به خصوص کسانی که در حال ورود به بازار مسکن برای اولین بار و لازم نیست که سهام از قبلی فروش خانه برای قرار دادن به یک پرداخت. با FHA وام خود را پرداخت می تواند به عنوان کم به عنوان 3.5 درصد اگر نمره اعتباری خود را حداقل 580.

با توجه به یک گزارش از ملی Realtors انجمن ميانه پرداخت در خانه در سال 2019 برای همه خریداران بود 12 درصد است. برای اولین بار خریداران آن 6 درصد است. یک چهارم از اولین زمان خریداران خانه استفاده می شود FHA وام برای خرید خانه های خود را به احتمال زیاد با استفاده از کم کردن پرداخت برنامه های, با توجه به انجمن ملی از Realtors.

اگر شما در حال خرید برای خانه, چک کردن بهترین وام مسکن مشاوره یک عامل املاک و مستغلات تا به حال شنیده ام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im