تعجب آور محل شما می توانید پیدا کردن Boho دکور & Indie برچسب برای کمتر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

از آسان لباس یکپارچهسازی با سیستمعامل الهام گرفته جین, Madewell شده است رفتن به برای شیک ملزومات روزمره. اما آیا می دانید این شرکت همچنین دارای یک ویژه بخش خانه که یک راست تا گنجینه ای از boho خانه پیدا می کند ؟ این سرپرستی طبقه بندی شده است پنهان شده در سایت در زیر “زندگی” تب برای مدتی در حال حاضر پر از معشوق indie برچسب مانند استرالیا Capra طرح و Anchal رویایی نساجی نام تجاری است که در استخدام زن صنعتگران در هند.

وجود دارد هیچ زمانی بهتر از اکنون به شما فضای کمی boho قبل—این سبک شادی بخش فقط احساس می کند مناسب برای تابستان. اگر شما با احتیاط از رفتن همه در, نگران نباشید. Madewell مقدار زیادی از لهجه قطعات است که دم خانه خود را با یک روح گردیده پرنیان بدون رفتن بیش از بالا. جلوتر من گرد کرده ام تا برخی از مورد علاقه من قطعه رنگارنگ است که به عنوان شیک که آنها شاد.

لونا-Reece سرامیک جاشوا کشتی

پر جنب و جوش پالت با الهام از غروب کویر باعث می شود این سرامیک کشتی نهایی نشان می دهد-درپوش قطعه بر روی میز قهوه پنجره و یا آشپزخانه. می توان آن را به عنوان یک کشاورز و یا برای ذخیره سازی از چیزهایی مانند دستبند و یا حلقه.

خرید: Luna-Reece سرامیک جاشوا کشتی, $70

Capra طرح x آنا Sassi جنبه پارچه میز

با آن چشم نواز چاپ هندسی و متضاد كه گوشه این سفره کتان خواهد آمپر تا boho عامل بعدی خود را (اجتماعی دور) پیک نیک و یا حزب. پاداش: این نیز می تواند به عنوان یک پرتاب است که شما اضافه کردن برخی از استعداد به خواندن مورد علاقه خود را در صندلی.

خرید: Capra طرح x آنا Sassi جنبه پارچه میز, $78 $54.99

محکم نگاه داشتن کلید Ochi دیواری

دریافت مناظر خود را در مجموعه good vibes—و vibes خوب تنها—با این چشم بد-با الهام از دیوار آویزان از منطقه خلیج هنرمند ویتنی شارپ. متشکل از ترکیبی از برنج و مواد سرامیکی آن ازدواج یک boho زیبایی با یک عنصر از صنعتی شیک و مناسب قطعه اصلی خود را برای شروع بزرگسالان مجموعه هنر.

خرید: قفل کلید Ochi دیواری, $300

Anchal پنبه آلی هلال لهجه بالش

اضافه کردن یک دوز از dreaminess به مبل یا تخت با این رنگ پریده هلو و عاج پنبه آلی بوم لهجه بالش که دست ساز توسط یک اجمیر خیاط. گرد آن تسکین دهنده شکل را کمی آرامش به هر کجا که شما آن را قرار داده.

خرید: Anchal پنبه آلی هلال لهجه بالش, $64

این موم سویا شمع مستقر در شیرین فلزی صورتی jar, چه میز قهوه شما از دست رفته است: آن را لمس اتمام کامل به بالای پشته از کتاب و یا یک سینی. اجازه دهید آن ترکیبی از ترنج و کهربا رایحه ماهوت پاک کن زدن شما دور—حداقل ذهنی به یک بیشه مرکبات در ایتالیا.

خرید: فلزی لیوان شمع, $22

Tamiko کلر ظروف سفالین سنگ نما هوا قطره قطره در جام حذفی

من عاشق ساده جذابیت این رنگ را مسدود ظروف سفالین سنگ نما جام از هاوایی ظروف سفالین Tamiko کلر. جرعه اسپرسو خود را از آن اضافه کردن یک خوشه کوچک از شکوفه به آن و قرار دادن آن در nightstand خود را و یا استفاده از آن خالی به عنوان یک لمس تزئینی در قفسه کتاب خود را.

خرید: Tamiko کلر ظروف سفالین سنگ نما هوا قطره قطره در جام حذفی, $34

خوب برای زنبور عسل معدن هنر نسخه قابل چاپ

مبارزه برای حفظ گیاه نوزادان زنده است ؟ در نظر اضافه کردن یک رنگی چاپ یک برگ ساقه به گالری خود را دیوار به جای. این قطعه از بروکلین بر اساس هنرمند زارا Fina استاسی آماده قاب و 100 درصد سیاه نما اثبات است.

خرید: خوب برای زنبور عسل, معدن, هنر, چاپ, $75

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de