تعجب آور محل که در آن شما می توانید پیدا کردن بودجه دوستانه گیاهان و شیک کشاورزان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

علاوه بر این که خانه را به (بله!) همه چیز مدرن, AllModern نیز شگفت آور یک انتخاب بزرگ از گیاهان و درختان و بسیار زیبا کشاورزان به اضافه کردن برخی از فضای سبز به فضای خود را. آنها حتی بسیاری از با کیفیت بالا چرم faux گزینه اگر انگشت شست خود را طوری نیست سبز و یا شما می خواهید به ترکیب برخی از faux گیاهان خود را با گیاه زنده رفقا. AllModern گیاهان و گیاه لوازم جانبی همه بسیار خوب قیمت مناسب آغاز خواهد شد و برخی از آنها حتی در فروش در حال حاضر—در اینجا مورد علاقه ما به شما آغاز شده!

پرنده سفید از بهشت گیاه در سبد

مانند بسیاری از AllModern زنده گیاهان این پرنده بهشت آید همه آماده برای رفتن در خود زمینی. پرندگان بهشت گیاهان اضافه کردن یک لمس از مناطق استوایی به فضای خود را در حال توسعه خود را یاد پرنده به شکل شکوفه های صورتی قرار داده شده در نور آفتاب کامل. آنها همچنین مناسب برای مهاجرت به یک بالکن یا حیاط خلوت برای ماه های تابستان و زمستان در یک نقطه آفتابی در داخل خانه.

خرید: سفید, پرنده بهشتی گیاهی در سبد $89.99 $82

Tøger 3-قطعه گلدان سرامیکی زمینی مجموعه

AllModern بسیاری از واقعا بزرگ کشاورزان است و این سه نفر است. این ombre لعاب اعمال شده است با دست دادن هر یک از شخصیت خاص خود را دارد و آنها به اندازه کافی محکم برای استفاده در داخل خانه یا خارج.

خرید: Tøger 3-قطعه گلدان سرامیکی زمینی مجموعه, $137

احیای سرامیک چهار ستون با چوب بلسان بنفش

“ستون” یک نام فانتزی برای پایه مانند یکی از شما می خواهم حمایت از یک سنگ مرمر مجسمه نیم تنه یا دیگر مجسمه سازی. این زمینی نیز سزاوار است که نام فانتزی به لطف جامد چوب بلسان بنفش پایه است که پشتیبانی از مات و سرامیک و ظروف سفالین سنگ نما گلدان. در نظر گرفتن این پنت هاوس لوکس برای گیاهان است.

خرید: احیای سرامیک چهار با چوب بلسان بنفش ستون $57

Faux شاداب گیاه در گلدان

من یک دوست بود که یک بار داده faux شاداب به عنوان یک هدیه و اقدام به آب آن را برای بیش از یک سال قبل از یک همکار مودبانه آگاهانه او است که آن را در واقع جعلی است. برای اینکه عادلانه faux succulents مانند آنهایی که در این باغ نگاه متقاعد کننده واقعی پس از آن اشتباه صادقانه! حتی اگر آن را بدون نیاز به آبیاری می تواند به شما بدهد این باغ غبار هر یک بار در چندی در صورتی که باعث می شود شما احساس بهتر گیاه پدر و مادر (و به دفع گرد و غبار).

خرید: Faux شاداب گیاه در گلدان $54

Leavenworth فیبر خاک رس گلدان زمینی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de