بیشتر زمان شما صرف در داخل خانه بیشتر شما شروع به متوجه همه جزئیات کوچک است که واقعا اشکال شما در مورد خانه خود را. این که آیا آن آیتم های تصادفی است که باید بوده است سازمان embarrassingly وقت پیش یا پالت رنگ که ناگهان احساس می کند از رده خارج یک چیز را تبدیل به وضوح مشهود است: از آن زمان به برکت خانه خود را با مقدار مورد نیاز بهار تازه.

آنلاین خدمات طراحی داخلی Modsy می خواهد برای کمک به شما توسعه یک نگاه امضای خود را بر اساس Enneagram نوع. برای دیدن است که شما با موفقیت را دید به زندگی اجازه دهید نگاهی به برخی از Modsy را shoppable طرح های 3D تفاسیر و مشاوره از شرکت معاون رئیس جمهور از سبک Alessandra چوب.

در اینجا نه Enneagram انواع و مربوط ایده های طراحی:

Enneagram موسسه توصیف نوع 1 و “اصلاح طلب” به عنوان “اصولی هدفمند خود کنترل و perfectionistic.” با توجه به Modsy این صفات ترجمه به فضا که توسط نظم و تقارن و سبک کلاسیک در فرم از رنگ های خنثی خطوط تمیز و کافی گزینه های ذخیره سازی.

اگر شما طبقه بندی شده به عنوان یک نوع 2یاور—شما تمایل به سخاوتمندانه صادقانه و مستعد ابتلا به مردم خشنود. چوب نشان می دهد دنج مدرن خانه به سبک فضایی فراهم می کند که تا حد آسایش برای مهمانان خود را به عنوان آن را برای شما.

برای نوع 3—Achiever—تمرکز بر روی موفقیت و به دنبال fab در این فرآیند است. در حالت ایده آل این رفتن getters می خواهید فضای زندگی خود را به مد روز و بدون تلاش بیش از حد سخت است. همچنین دستاوردهای را کاملا از سود پیشنهاد می splurging بدهید در برخی از کیفیت قطعات مانند طراح پرتاب بالش, قدیمی, فرش و شیک وسایل روشنایی چوب می گوید.

نوع 4 است فردیکه بدیهی است که در مورد به عنوان ضد روند به عنوان آن می شود. این نوع خواهد بود بهترین راه حل مناسب برای دکور اطراف خلاقیت است. این بدان معناست که شخصی لهجه ها و آثار هنری, زوج با رنگ های روشن.

برای خود توصیف نوع 5s—محقق—خانه خود را با طراوت پروژه باید کاملا منعکس کننده شدت و تمایل به چسبیدن به انفرادی. این نوع باید با آزمایش اواسط قرن سبک مینیمالیستی و تصفیه پالت رنگ.

اگر شما وفادار نوع 6است که بدان معنی است که شما همه چیز در مورد امنیت و کمی در طرف جدی است. تزئینی, جهت, چوب سنتی برای اطمینان از خود را در فضا تداعی حس آرامش و ثبات. چوب نشان می دهد جامد چوب و مواد اولیه همراه با سنتی پالت رنگ.

ما انتظار چیزی بیش از یک جسورانه نگاه سرگرم کننده از نوع 7 به علاقه مندان. شانس شما خود به خود نوع کاملا در حال سقوط در عشق با این گیلاس قرمز مارپیچ مقطعی 100 درصد است. همچنین چاپ حیوانی است که عملا باید. در Modsy کلمات ایده آل زیبایی است “مینیمالیستی حداکثری” با یک دوز سالم از گلم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو