خود اعلام کرد “Craigslist پادشاه” را یک نابغه نکته جستجو برای نمره معاملات بزرگ

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هنگامی که شما نیاز به تزئین یک آپارتمان در بودجه, شما در حال حاضر می دانم که شما می توانید به نوبه خود آنلاین فروش مجدد سایت های مانند Craigslist دست دوم مبلمان. اگر شما خوش شانس شما در پیدا کردن چیزی ارزان و کاربردی است. اما اگر شما خوب, شما می توانید برخی از املاک بالا پایان سنگهای. فکر می کنم شامپاین طراحی در قیمت آبجو.

چند hyphenate Mikel ولش یک طراح داخلی, میزبان Quibi را “قتل خانه تلنگر” و خود اعلام کرد “Craigslist پادشاه است.” در طول کوچک/تجربه خنک در خانه (live on Instagram!) ولش نشان داد درمان با آپارتمان خوانندگان در اطراف خود ملکه آپارتمان پر از باهوش DIYs و مقرون به صرفه می یابد. و او کاهش یافته است یک نابغه نکته برای کمک به شما در حرکت به هر آنلاین فروش مجدد سایت برای پیدا کردن بهترین معاملات: Dumb جستجوی خود را.

“جستجو برای پایه عبارت” ولش گفت. با استفاده از طراحی محور کلمات کلیدی ممکن است کمک به شما در پیدا کردن آنچه شما دنبال آن هستید اما شما به احتمال زیاد برای اجرا به فروشندگان که قرار دادن یک قیمت بالا در حق بیمه خود را مبلمان به علاوه مقدار زیادی از رقابت از دیگر دانم خریداران که ممکن است شما بیشتر توپ زدن. “در اواسط قرن مدرن صندلی ؟ هیچ عسل شما می توانید قرار نیست که! آنها می دانند که ارزش آنها چه کرده اند!”

“این در مورد dumbing آن را بیشتر یا کمتر” گفت: ولش. “استفاده از کلمات کلیدی فرد به طور متوسط استفاده می شود که یک طراح می خواهد استفاده کنید.” آن را به عنوان ساده به عنوان امید بستن برای “کوچ” به جای “نیمکت” با توجه به ولش.

در اینجا برخی از نکات دیگر ولش مشترک در طول زمان خود را در کوچک/سرد کوچ:

اضافه کردن استعداد های ویژه به یک حزب و یا پاسیو با دلار-دکور فروشگاه.

منطقه ناهار خوری ولش طراحی شده برای کوچک/تجربه خنک ویژگی های یک گل لوستر تبدیل این ایده از یک جدول محور به معنای واقعی کلمه وارونه است. آن را هر روز و نوع دکور با توجه به ولش اما یک صفحه لمسی بزرگ برای یک رویداد خاص و یا حتی فضای بیرون از منزل یا اتاق بچه ها—و می توان آن را به قیمت ارزان. “من رفتن به فروشگاه دلار و من شروع با یک پلاستیک سبد لباس های شسته شده فقط یک دور پلاستیکی سبد لباس های شسته شده,” او گفت:. سبد روشن می شود, بیش, اسپری-رنگ سبز و سپس او متصل گل ها و گیاهان سبز (واقعی یا مصنوعی) با سیم گل تا زمانی که همه چیز پوشش داده شده است. “این یک نوع از چیزی بزرگ برای یک صبحانه یا چیزی خارج از خود را در پاسیو,” او گفت:. “من می توانید ببینید حتی یک فانتزی رویداد برنامه ریز انجام این کار برای یک عروسی.”

سعی کنید نیمه DIY پروژه را دستباف, دکور بیشتر در دسترس است.

اگر ایده ساخت یک وبهلسترد نیمکت از ابتدا خسته کننده را ولش نشانه و برون سپاری بخشی از کار است. او پایه های چوبی خود را entryway نیمکت خود را برون سپاری کوسن کار به یک خیاط. کل پروژه در آمد تحت $100. او همچنین ساخته های چوبی درب انبار برای فضای خود را, اما استخدام کمک در TaskRabbit به آنها نصب شده است.

وقتی که می آید به پیدا کردن اتاق برای پروژه های شما را به خلاق.

ولش در توصیف خود ملکه آپارتمان به عنوان “teeny tiny” بنابراین او فکر نمی کنم او خواهد بود قادر به متوقف کردن آن سفارشی انبار درب های او می خواست به استفاده از برای پنهان شدن بخشی از آپارتمان خود را. “زندگی در نیویورک, من نمی ریختن من لازم نیست یک گاراژ که در آن من می تواند به ساخت چیزهایی که” ولش می گوید. اما زمانی که فشار می آید به پرتاب شما آن را به کار. ولش راه حل برای یک میز کار موقت شد تخمگذار غول پیکر tarp را در وسط اتاق نشیمن خود را. “دیدم گرد و غبار رفت و همه جا, اما آن را به ارزش آن را,” او می گوید.

شما می توانید از Mikel ولش کوچک/اتاق سرد طراحی “سخت خطوط نرم و منحنی” به برخی از فروشگاه های مورد علاقه خود را طراحی می یابد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im