عربستان سعودی-روسیه از کاهش قیمت نفت یک اشتباه بسیار بزرگ,’ وزیر انرژی قطر می گوید

قطر وزیر امور خارجه در امور انرژی مشترک افکار خود را در برخی از تولید کنندگان عمده نفت’ حرکت بازار در ماه های اخیر ریختن مخالفت در ماه مارس تصمیم عربستان سعودی و روسیه برای راه اندازی به یک جنگ قیمت که فرستاده قیمت به سقوط آزاد است.

“من فکر می کنم آن را یک اشتباه بزرگ” Saad al-Kaabi گفت CNBC هدلی قمار از طریق تماس تصویری. Al-Kaabi نیز مدیر عامل شرکت نفت قطر. “شما می دانید, جاری شدن سیل در بازار است که چه چیزی باعث شد که ما را برای رفتن به یک سطح بسیار پایین. و سپس همه گیر اساسا آن را تقریبا به یک منطقه بسیار خطرناک است که در آن مردم نمی توانند هزینه های تولید کنه. و ما دیدیم که شما می دانید منفی قیمت گذاری در (نفت ایالات متحده معیار) WTI.”

بازار در حال حاضر در حال ویران خرد کردن رها کردن در تقاضا با توجه به جهانی coronavirus مستندات. تماس برای باز کردن شیپور خاموشی بر تولید نفت, کشیده, کف از زیر بازار به عنوان, عربستان سعودی, کاهش فروش آن قیمت و افزایش تولید پس از روسیه حاضر به پیوستن به طرح خود برای کاهش بیشتر خروجی و افزایش قیمت ها در اوایل ماه مارس.

این آمار برای کشورهای تولید درآمد به اندازه کافی سخت به اوپک و غیر اوپک متحدان شناخته شده به عنوان اوپک+ — بازگشت به میز مذاکره است. در مارس آنها توافق کردند که به بزرگترین تولید کاهش در جهان در 9.7 میلیون بشکه در روز است. کسانی که کاهش در حال حاضر تمدید شده است از طریق ژوئیه پس از قیمت بین المللی معیار برنت افزایش یافت و تقریبا 40 درصد در ماه مارس. قیمت نفت خام برنت شد و هنوز هم بیش از 46% در سال برای-تاریخ پایان ممکن است.

“در حال حاضر من فکر می کنم اقداماتی که شده است توسط همان گروه واقعا به توافق برسند و چه به توافق رسیدند در گذشته و در حفظ و معقول تر … به تهیه کردن برای عرضه و تقاضا است که ما شاهد” al-Kaabi گفت.

“بنابراین وجود یک کمبود است که هماهنگی در آغاز سال در حال حاضر من فکر می کنم آن را بسیار بهتر است.” “و امیدوارم تقاضا باید انتخاب کنید تا به آرامی با مردم بیرون آمدن از قرنطينه در سراسر جهان به مستندات و به خصوص جنبش از حمل و نقل عمومی, حمل و نقل انبوه هواپیمایی دوباره مصرف کردن و….”

اما احتمال موج دوم coronavirus را ادامه خواهد داد به وزن در چشم انداز انرژی از جمله گاز طبیعی مایع قیمت. دانشمندان و متخصصان بهداشت هشدار داد که موج دوم از عفونت است که می تواند سرعت بهبودی به قبل از همه گیر سطح al-Kaabi گفت.

“ما ممکن است بیشتر برای آن آماده شده و کمتر مستندات در سراسر جهان است. اگر که مورد سپس خواهیم دید که بسیار سریعتر بازیابی شاید در شش ماه تا یک سال. اگر موج دوم و سپس آن را می تواند کمی طولانی تر است,” او گفت:.

Al-Kaabi افزود: با این حال که او نیست نگران طولانی مدت به دلیل آن تا حد زیادی شده است در “کوتاه مدت اتفاقاتی که تحت تاثیر” قیمت ها. او هشدار داد coronavirus می تواند “برخی از اثرات طولانی مدت” در سفر و به معنی انجام کسب و کار.

“من فکر می کنم شما ببینید در کمتر از مردم انجام کسب و کار سفر و بیشتر با استفاده از ویدئو کنفرانس و دیگر بدان معنی است که ما استفاده می شود به در حال حاضر و کار از خانه ، بنابراین من فکر می کنم وجود خواهد داشت برخی از تغییرات در نگرش ما در مورد این که آیا آن کسب و کار سفر و یا کار از خانه” al-Kaabi گفت.

—CNBC کریستین وانگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im