بازیابی از coronavirus مطمئن به نظر می رسد V شکل رفتن توسط این نمودار

اقتصاد ایالات متحده اضافه شده یک رکورد تعداد مشاغل در ماه مه به عنوان آن به نظر می رسد به گزاف گویی کردن از پایین coronavirus رکود و در حال حاضر نمودار از مشاغل سود و زیان است که شروع به نگاه مانند یک “V.”

امکان V-شکل recovery — کاهش شدید در فعالیت های اقتصادی و به دنبال آن افزایش چشمگیر — شده است به یک موضوع داغ بحث پس از coronavirus همه گیر منجر به گسترده تعطیلی کسب و کار در سراسر ایالات متحده است. شکل بهبود اقتصادی است, محبوب ترین ها, حدس زدن بازی در وال استریت با اقتصاددانان و صاحب نظران نشان می دهد همه چیز را از یک “V” به یک “W” به حتی یک Nike Swoosh به عنوان کسب و کار شد و آهسته به عقب بر گردیم به حالت عادی.

این بهتر از حد انتظار گزارش اشتغال دنبال یک سری دیگر از داده های اخیر امتیاز است که نشان داده اند بهبود سریع خود را از همه گیر-عصر پایین و نقطه به نقطه a V شکل است.

تحرک داده ها از اپل نشان داد که درخواست در جهت رانندگی و راه رفتن تا به حال نزدیک به بهبود به قبل از همه گیر سطح ژوئن 1. افزایش تقاضای سفر افزایش یافته به پرواز به عنوان به خوبی با خطوط هوایی اعلام این هفته که آنها در حال بازگرداندن برخی از پروازها که آنها تا به حال تعلیق با توجه به همه گیر.

بازارهای داده ها همچنین نشان داده تیز بهبود. قیمت نفت نشان می دهد شاید چشمگیر ترین “V” به عنوان نور تجارت پیش از انقضای قرارداد برای وست تگزاس اینترمدیت منجر به مختصری شیرجه رفتن در زیر $0 برای اولین بار در ماه آوریل است.

که فروش ممکن است به اثبات می شود یک تاریخی ناهنجاری اما ترکیبی از افزایش بنزین تقاضا و کاهش تولید را به ارمغان آورده است ایالات متحده معیار قیمت نفت به نزدیکی جایی که آن را در اوایل ماه مارس.

بازار سهام نیز بهبود بسیاری از ضرر و زیان خود را از اواخر ماه مارس و از آن شده است به رهبری بزرگ tech stocks. Nasdaq-100 که حامل غلظت بالاتر از tech نام از سه عمده میانگین, مجموعه جدید معاملات روزانه رکورد بالا در پنجشنبه پاک کردن تمام دستاوردهای آن از بیماری همه گیر.

و در نهایت شاخص S&P 500 خود را در روز جمعه نزدیک به رفتن تراز بین سود و ضرر برای سال 2020 داشتن بسیج 45% off پایین.

در یک کنفرانس خبری در روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما شده است صحبت کردن در مورد ‘V’ — این است که بهتر از یک ” V. ” این است که یک کشتی موشک.”

تا مطمئن شوید که بسیاری از اقتصادی است که در حال حاضر نشان دادن رشد از پایین تاریخی و هنوز راه طولانی برای صعود برای رسیدن به قبل از همه گیر سطوح. برای مثال نرخ بیکاری در ماه مه هنوز 13.3% بالاتر از جایی که آن را در هر نقطه در طول بحران مالی با وجود یک رکورد در ماه شد.

اینجا کلیک کنید برای آخرین اخبار در مورد کوروناویروس. اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو