یکی توالت, وظیفه همه, برای اولین بار صاحب خانه باید بدانید در مورد

انجام کارهای روزمره خود را به عنوان یک بچه ممکن مشبک شما کمک هزینه. در حال حاضر به عنوان یک بزرگسال ماندن در بالای خود را به لیست کارهای عادی و روزمره می تواند به شما صرفه جویی از هزینه تعمیرات. اما وجود یک حمام وظیفه ای که ممکن است نادیده گرفته, به خصوص اگر شما برای اولین بار صاحب خانه و نمی دانم به انجام آن در وهله اول: تغییر توالت خود را flappers.

پر زرق و برق وظیفه آن نیست اما بسیاری در خطر است وقتی که می آید به نگه داشتن با این خانه نگهداری کارهای عادی و روزمره. (سریع مبین در صورتی که شما نگرانم چه خبره flappers از غیر جاز-عصر انواع: درب خاموش توالت خود را مخزن و شما خواهید دید یک لاستیک دستگاه که متصل به مخزن اهرم توسط یک زنجیره. که توالت های خود را در کف رقص و آن را ابزاری در آن گرگرفتگی تابع!)

“یکی از بزرگترین دلایل چرا تغییر کردن توالت flappers کاملا ضروری است که با توجه به این واقعیت است که معیوب در توالت flappers علت اصلی در حال اجرا توالت می گوید:” Ryan Thompson مسکونی لوله کش در فلوریدا. “این باعث می شود شما به هدر آب را افزایش می دهد که خود را به آب قبض برق. آن همچنین منجر به سرریز که به نوبه خود می تواند به صدمه به آب اگر نه مراقبت از حق دور. آن را مانند یک کار سخت و طاقت فرسا را به انجام, اما اگر آن را انجام داده می تواند منجر به تعمیرات گران قیمت است.”

در واقع با توجه به PSA از خلیج تمپا آب: یک چکه کن flapper می توانید با پر کردن یک اندازه متوسط استخر چهار بار در کمتر از یک سال است که هزینه مالکان صدها دلار در قبوض آب. همه چیز حتی گران تر اگر شما را تا پایان با صدمه به آب.

خبر خوب است ؟ شما لازم نیست برای تغییر خود را flappers همه که غالبا وجود دارد و راه برای تست چکه کن flappers بنابراین شما می دانید زمانی که آنها را جایگزین.

به طور معمول خود را flappers نیاز به تعویض هر دو تا سه سال می گوید: هارون مولدر, مالک و مدیر عملیات برای آقای Rooter لوله کشی از سان آنتونیو یک همسایگی شرکت. در طول زمان لاستیک تنزل می پوشد و توسعه ترک. ترک های کوچک سخت است برای تشخیص است اما آنهایی که بزرگتر باعث خواهد شد آهسته به trickling صدا در توالت خود را هنگامی که آن را خاموش که بی درنگ خود را در توالت به نوبه خود دوباره و دوباره پر کردن مخزن هر چند دقیقه و یا تا او توضیح می دهد.

یک نکته مهم: اگر شما زندگی می کنند در منطقه ای که نمی تواند به آب نرم کننده, شما ممکن است نیاز به تعویض خود را flappers اغلب به دلیل آب سخت می توانید آنها را سریعتر می گوید: برایان Cardwell, معاون رئیس جمهور از خدمات لوله کشی با استن گرمایش و تهویه و لوله کشی در Austin, Texas.

تغییر خود را flappers برای اولین بار ؟ مولدر ما راه می رفت از طریق فرایند.

اولین آزمون نشت در کف رقص

اضافه کردن چند قطره از رنگ غذا به بالای مخزن که در آن مگس پران و خیط و پیت کردن شیر قرار دارد مولدر می گوید. آن را چند دقیقه و سپس چک کنید اگر آب داخل کاسه توالت خود را تبدیل شده رنگ. “اگر شما می دانید شما یک نشت و یا عبور مگس پران,” مولدر می گوید.

خبر خوب این است که این تعمیر ساده و ارزان است. (من به تازگی تغییر flappers در تمام سه تن از توالت برای $30). فروشگاه های بهبود خانه حمل flappers.

کشف کردن چه نوع از مگس کش می رود با توالت خود را

در حالی که برخی از flappers به بازار عرضه شده به عنوان جهانی, شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما دریافت کنید که متناسب با توالت خود را. اگر شما مطمئن نیستید, مولدر توصیه می کند گرفتن عکس از مگس کش و شیر خیط و پیت کردن مکانیزم به مطمئن شوید که شما خرید صحیح ،

حذف قدیمی خود را در کف رقص

خاموش کردن تامین آب به توالت خود را. پیدا کردن shut off valve در نزدیکی کف پشت در توالت. به نوبه خود آن را به تمام راه را به سمت راست. توالت خیط و پیت کردن به تخلیه مخزن. حذف موجود در کف رقص با رسیدن به در و قطع آن طرف قلاب. به آرامی جلو و دور لاستیک flapper/چوب پنبه به سمت بالا به سمت شما. به عنوان شما را پیر flapper آزادی زنجیره ای است که متصل آن را به افقی سفر اهرم در نزدیکی بالای مخزن.

نصب توالت مگس پران

محل جدید flapper در مخزن وصل کنید و به سمت قلاب در کف مخزن است. ضمیمه جدید مگس کش را زنجیره ای به سفر اهرم. مطمئن شوید که برای ترک به اندازه کافی شل به طوری که مگس کش به طور کامل می تواند نزدیک پوشش شیر خیط و پیت کردن صندلی. تبدیل توالت تامین آب پشت در. توالت خیط و پیت کردن برای تست. پس از خیط و پیت کردن به اتمام است, شما باید شنیدن خوش آمدید, صدای سکوت.

که در آن است! شما به جای مگس کش و ذخیره خود را بر روی قبض آب خود را. در حال حاضر پیش بروید و خودتان را به یک ستاره دشنه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>