یک حمام سازی نقطه شما احتمالا مشرف

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.مانند بسی

توسط ELEMENTORSITE در 24 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

مانند بسیاری از ساکنان شهر من زندگی می کنند در یک آپارتمان. من یک خوابه در یک ساختمان کوچک که ساخته شده بود در سال 1935 یک بار زمانی که مردم ظاهرا متعلق به کمتر از وسایل و نیاز به فضای ذخیره سازی کمتر. آن سال 2020 و من باید مسائل و سازی که فاقد همه جا. دور و دور هر چند فضایی است که اغلب دشوار است به آمده ، کوچک حمام غرور شریک زندگی من و من کهنه است و تنها وجود دارد بسیار چشم-سطح دیوار فضا برای قفسه. مانند هر سازی هکر من نگاه کردن.

فضای بالای درب حمام نیست دقیقا چشم نواز است. آن است که مناسب ارتفاع و عرض برای یک جامد قفسه وضعیت. اندازه گیری در دست من سر به فروشگاه سخت افزار محلی و خرید دو پایه فلزی براکت قفسه ها و قفسه. ده دلار و 20 دقیقه بعد من به طور ناگهانی به یک فضای مناسب برای آیتم های من برای رسیدن به کمتر.

من از جمع دور حوله و لیف ماساژور به خود سبد (تاشو درست مثل ماری کوندو به من آموخت که اگر آنها را در یک فایل کابینه) گیر آنها را در قفسه و voila.

اگر شما الهام به این ترفند را امتحان کنید در خانه در نظر مقیاس قبل از اینکه شما خرید مواد خود را. من رفتم برای یک قفسه که فقط به اندازه کافی عمیق برای یک سبد در حدود ده اینچ. شما نمی خواهید چیزی را انتخاب کنید به طوری که آن را احساس می کند مانند آن را بلندی بیش از سر خود را. برای طول استفاده از عرض کامل از درب خود را و هیچ گسترده تر است. کلیدی است برای قفسه برای مخلوط—نمی ایستادگی کردن. مطمئن باشید به استفاده از اتصال دهنده (مانند تیغه مجریان) است که به حمایت از قفسه های خود را با توجه نوع دیوار. آخرین چیزی که شما می خواهید برای جدید خود را در فضای ذخیره سازی برای ریزد بر سر شما!

اگر شما دیوار, رنگارنگ, نظر, نقاشی, قفسه برای مطابقت با پس از آن در می آمیزد و حتی بیشتر. این است که چرا من هم تصمیم سفید قفسه فلزی براکت, اما شما همچنین می توانید رنگ شما برای مطابقت با هر رنگ دیوار خود را بیش از حد. من می توانید ببینید این ذخیره سازی هک کار خوبی در یک اتاق خواب برای کیسه های اضافی و یا ملافه یا حتی در یک آشپزخانه برای آشپزخانه اقلام است. در حال حاضر آپارتمان نشین برو جلو و فروشگاه مسائل خود را! این ارتقا را ندارد اما نتیجه نهایی بزرگ است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب