جدید هری پاتر لگو مجموعه شامل کوچک گیاه گیاهان و هدویگ

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هری پاتر در جهان در حال گسترش است با شش جدید بازی لگو آینده در این تابستان. آنها شامل صحنه های از فیلم هری پاتر و محفل ققنوس و هری پاتر و شاهزاده دورگهو همچنین به عنوان خانه در Privet رانندگی که در آن هری خود را صرف دوران کودکی و هدویگ است که می تواند حرکت بال خود را با روشن کردن یک میل لنگ.

لگو دنیای هری پاتر است که در حال حاضر قریب به اتفاق. اولین مجموعه در سال 2001 همراه با فیلم اول و 19 سال بعد از آن شما می توانید پیدا کردن لگو نسخه از همه چیز از قلعه هاگوارتز به Diagon Alley با تو رفتگی در دیوار مجموعه اختصاص داده شده به لحظات در کتاب و فیلم.

مجموعه جدید از هری پاتر لگو مجموعه بیرون می آید و در آمریکا در تاریخ 1 اوت. نگاهی به نزدیک در هر یک از زیر.

هاگوارتز اتاق نیاز

این مجموعه شامل هری هرمیون و Luna Lovegood که آمده اند به این اتاق نیاز به آموزش به عنوان بخشی از ارتش دامبلدور. آن را شامل دو Patronuses (لونا خرگوش و هرمیون را سمور) یک چرخ مرگ خوار ساختگی و بیشتر.

موجود اوت 1: هاگوارتز اتاق نیاز $19.99

ممنوع جنگل: Umbridge برخورد

غول پیکر و سنتاور این مجموعه به خصوص سرگرم کننده است. آن را به تصویر می کشد صحنه از هری پاتر و محفل ققنوس است که در آن هری و هرمیون را استاد Umbridge به جنگل که در آن او توهین یک بسته از سنتاور. زمانی که سنتاور روشن هری و هرمیون و همچنین Hagrid غول برادر ناتنی Grawp می آید به نجات. این Grawp پنج اینچ قد بلند و posable.

موجود اوت 1: ممنوع جنگل: Umbridge را برخورد $29.99

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net