موزه تاریخ طبیعی شهر فرنگ را به چالش می پرسد مردم به بازسازی صحنه های حیات وحش در خانه

بیش از چند ماه گذشته شما احتمالا دیده می شود مردم بازآفرینی آثار هنری در خانه و در پاسخ به موزه گتی ایماژ را به چالش بکشد. در حال حاضر یکی دیگر از موزه راه اندازی کرده است یک شبیه چالش های خاص خود را دارد. موزه تاریخ طبیعی است شما دعوت به سعی کنید بازآفرینی حیات وحش آن dioramas و به اشتراک گذاری آنها را با برچسب #dioramachallenge.

به پا زدن کردن چالش موزه ساخته شده یک نمونه تفریح و سرگرمی: چهار سیب زمینی بر روی یک تکه از پلی استایرن که به نحوی به نگاه دقیقا مانند یک خانواده walruses بر روی یک کوه یخ.

این یک عمل سخت به دنبال, اما مطالب به چالش شده است خنده دار و خلاقانه. برخی از بهترین ترین و انتزاعی است. ما هرگز فکر بطری اسپری نگاه بسیار شبیه به عربستان بزکوهی اما در حال حاضر ما نمی توانیم unsee آن است.

با استفاده از فیل مجسمه به نمایندگی از فیل ها ممکن است واضح به نظر می رسد اما اگر شما نگاه از نزدیک شما خواهید دید یک زن و شوهر دیگر گونه های ایستاده در. این همه در مورد ترکیب.

همه شما نیاز است یک آبی پتو به بیرون کشیدن اقیانوس.

یک پتو نیز می تواند تبدیل به یک کوه و بنابراین می تواند یک کلاه!

خیار و آووکادو را به عنوان اسب آبی چوبی و ظروف آشپزخانه به عنوان درختان افتاده? A+.

به عنوان آنها را در ورزشگاه چالش سگ از ویژگی های به شدت در شهر فرنگ چالش است. این یکی استخوانی آن به عنوان چهارم-دیوار-شکستن کوه بز است.

این یکی باعث می شود کاملا با شکوه گرگ.

با پیشانی بند و یک دامن این سگ تبدیل به یک بانگو.

این سگ پشمالوی سیاه پومرانیا است شجاعانه بازی بخشی از یک کاهش یافته تریسراتوپس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im