Underrated ترین موارد در IKEA با توجه به سطح کارشناس DIYers

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

این هیچ راز است که IKEA یک معدن طلا برای مقرون به صرفه hackable دکور خانه. و در عظیم آن فروشگاه وجود دارد چند محاکمه و درست مورد علاقه که همیشه به نظر می رسد به بالا افزایش می یابد. این کلاسیک کلاسیک به یک دلیل: از ذخیره سازی-بسته بندی بیلی قفسه کتاب به بی وقفه قابل تنظیم BEKVAM spice rack همه آنها فوق العاده همه کاره از نظر عملکرد و سبک است. در حالی که وجود دارد هیچ مشکلی با re-بازدید بازدید زیادی وجود دارد به همان اندازه بزرگ آیکیا محصولات است که در زیر رادار پرواز. چاشنی DIYers می دانم که در آن برای پیدا کردن کسانی که سنگهای پنهان و چه به استفاده از آنها برای. در اینجا 7 مورد علاقه خود را, شما ممکن است نادیده گرفته شده است.

نه تنها این تاشو seagrass سبد بزرگ برای برخورد با درهم و برهمی می گوید ژنو Vanderzeil جمعی Gen—آنها همچنین مناسب برای ساخت boho سبک lampshades. و در تنها $9.99 در هر, آن را به ارزش چیدن چند.

حتی اگر شما هرگز طبخ این سه-برای-$4 چوب پنبه trivets سزاوار جای خود را در سبد خرید می گوید: ایمان برج-Provencher از طراحی ثابت. “از آنجا که آنها ساخته شده از چوب پنبه آنها قرض خود را به سوراخ با اقلام مانند ناخن و یا thumbtacks” برج-Provencher می گوید. او در زمان استفاده با یکی از پروژه های خود و ایجاد یک فلزی آینه با درج نقره ای باب روز thumbtacks در اطراف محیط trivet و چسب های کوچک صنایع دستی آینه به مرکز.

OSTBIT بامبو ورق دارنده

“این اغلب کمی محصولات است که هزینه زیر یک tenner که بی نهایت hackable می گوید:” Nomita Vaish-Taylor خود DIY خانواده است. برای مثال این OSBIT بامبو ورق دارندگان (تنها $2.99 در هر). Vaish-تیلور استفاده می شود به, مینیمالیستی, مجله سخت بازپرسی کردن از بالا, اما شما همچنین می تواند استفاده از آن برای نگه داشتن یک آی پد یا آشپزی. آویزان بر روی دیوار و تبدیل شدن آنها به یک قفسه برای موارد بسیار سبک وزن مانند طلا و جواهر.

اگر شما به دنبال یک جزیره آشپزخانه و یا میز در نظر ظاهر به ابزار بخش از فروشگاه. کری والر از رویای سبز DIY استفاده محکم $149 BROR نیمکت کار, در تصویر بالا را شیک و کاربردی جزیره برای آشپزخانه خود را. “به برخی از آن شخصیت و آن را گران تر از آن است که واقعا ما اضافه قلاب را به سمت استفاده از پوست و چوب کاشی برای ارتقاء پایه و رنگی بالا و یک رنگ غنی,” او می گوید.

“IKEA پرده بزرگ هستند نمونه های زیادی از پارچه می گوید:” کاترین Meschia از ctrl + معاون کشیش بخش. “من می خواهم به استفاده از آنها را به عنوان است برای تمدید پرده های حمام و یا عکس پس زمینه و یا استفاده از آنها برای انواع پروژه های دوخت. این مخمل سبز یکی خواهد بود مناسب برای اندازه کمری جلد بالش!” ارزان تر و سفید گزینه های پایین به عنوان $8.49 برای یک جفت—ایده آل برای آزمایش با رنگ و پروژه ها.

یکی دیگر از underrated اساسی در پرده بخش ؟ این میله پرده! “IKEA بسیاری از اصول اولیه برای واقعا ارزان است بنابراین با استفاده از آنها را در راه منحصر به فرد می تواند کاملا تغییر یک اتاق می گوید:” Arin Jura از Arin Solange در خانه. “محبوب ترین IKEA هک من است دیوار نصب سه پایه. اما یک قطعه کوچک از هنر و صنعت چوب است که از IKEA برای چنین یک برچسب قیمت کوچک اما اکثر مردم فقط نمی خواهد فکر می کنم از آن استفاده کنید در این راه.”

وقتی که می آید به ایجاد فضاهای کار آن را سخت به ضرب و شتم براق LINMONN میز. اشلی افزایش یافت از شکر و پارچه می گوید این یکی از قطعه های مورد علاقه برای استفاده از پروژه ها به دلیل آن را همه کاره—شما می توانید اضافه کردن هر آنچه که پاهای شما می خواهید به آن را هر ارتفاع شما می خواهید از میز قهوه را به نوار. براق پایان نیز مناسب برای ایجاد خشک پاک کردن میز کار یا تخته رز می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو