بازار ‘کمی جلوتر از خود را’ میان ‘واقعی تراژدی’ برای کسب و کارهای کوچک لری فینک می گوید

لورنس “لری” فینک رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی بلکراک.

کریس Goodney | بلومبرگ | گتی ایماژ

جهان در حال تبدیل شدن به خیلی بیشتر پذیرش افزایش coronavirus موارد بلکراک مدیر عامل لری فینک معتقد است.

میلیاردر مدیر صندوق می بیند دموکراسی در عصر coronavirus به عنوان پاره بین دو جهت: یک دلسوز جامعه که اولویت سلامت مردم, در مقابل عنوان یک عملی که اولویت اقتصاد است.

و با توجه به بهبودی نسبی بازارهای مالی نسبت به دراماتیک خود را غوطه در ماه مارس فینک فکر می کند بازار ممکن است منعکس کننده میزان از زمان بحران است.

“من فکر می کنم از نظر روانی جهان تغییر کرده است در چند ماه گذشته است. جهان تغییر کرده است از یک دلسوز جهان به بیشتر از یک عملی جهان” فینک که سر بزرگترین دارایی صندوق مدیریت نظارت بر بیش از 7 تریلیون دارایی گفت: CNBC هدلی قمار در طول یک مجازی پنل جهان دولت نشست.

“در حال حاضر ما شاهد افزایش نرخ ابتلا به عفونت ، آن را بسیار آشکار به من که جهان پذیرش بالاتر بیماری های بالاتر عفونت نرخ. وجود دارد افزایش نرخ ابتلا به عفونت در بسیاری از مکان ها در ایالات متحده در دیگر نقاط جهان — دیروز ما بيشترين ميزان عفونت در جهان و بازار هنوز هم بسیار پایدار است.”

ایالات متحده آمار بالاترین آن روز تنها از جدید کروناویروس موارد در روز چهارشنبه با بیش از 45,500 شکستن آوریل خود را ضبط به عنوان متحده بازگشایی اقتصاد خود را. با وجود این همه سه گروه عمده شاخص های ایالات متحده آمریکا شد تا در روز پنج شنبه بعد از ظهر و همکاران.

“بنابراین ما در حال تلاش برای حرکت به این و ما تصمیم گرفتیم دلسوز جوامع هستند و در واقع بیش از حد گران است و من فکر می کنم هر دموکراسی است تلاش برای حرکت به این دلسوز در مقابل عملی’ (معضل),” فینک گفت.

“و ما را در آینده دو تا پنج هفته است عمل گرایی درست یا غلط؟”

بازار ‘پیش از خود را’

“من فکر می کنم بازار است که احتمالا کمی جلوتر از خود را در این زمان از آنجا که من هنوز هم معتقدم ما شاهد تراژدی واقعی در کوچک و متوسط کسب و کار” فینک گفت. “و اگر ما باید برای رفتن به یک دلسوز جامعه اگر ما به انجام بیشتر مستندات و سپس اعتقاد من این است رفتن به نیاز به بزرگتر محرک های مالی است که تمام آن در نظر گرفته شده مشکلات در آینده است.”

کسب و کارهای کوچک حساب برای حدود نیمی از امریکا را بخش خصوصی شغل و در عین حال آنها شده است سخت ترین ضربه در طول Covid-19 گیر با بسیاری از انتظار می رود هرگز باز کردن درهای خود را دوباره. دولت ها در سراسر جهان اختصاص داده اند بیش از $13 تریلیون برای ایجاد ثبات در اقتصاد فلج و راه اندازی مجدد رشد در ایالات متحده کنگره تصویب تاریخی 700 میلیارد دلار بسته نجات برای آنها.

اما در ایالات متحده به تنهایی برخی از 100,000 کسب و کارهای کوچک بسته شده بود به طور دائم توسط اواسط ماه مه در یک مطالعه انجام شده توسط مدرسه بازرگانی هاروارد و دانشگاه شیکاگو یافت به مقدار حدود 2 ٪ از کسب و کارهای کوچک در حال حاضر با داشتن ناپدید شد. حدود 20 میلیون آمریکایی هنوز از کار و دریافت مزایای بیکاری, آخرین دولت فدرال آمار و ارقام نشان می دهد.

“آنچه قابل توجه است که وجود دارد بیشتر انسان که تحت تاثیر این بیماری از امروز در 21 مارس زمانی که بازار شد 40 درصد پایین تر” فینک گفت. “که فقط به شما می گوید تحول روانی — مردم آیا می خواهید به بیرون رفتن!”

اما برای بازیابی اقتصاد جهانی هنوز هم باقی می ماند از راه دور با توجه به بسیاری از رهبران کسب و کار فینک صحبت می کند به طور منظم. “مهم ترین سوال من از همه این است: آیا شما بر این باورند درآمد در حال رفتن به در 2021 حداقل به عنوان خوب به عنوان در سال 2019?” مدیر عامل شرکت گفت. “و تنها کسری از رهبران کسب و کار بر این باورند کسب و کار خود را به عنوان قوی به عنوان در سال 2019. اما این بازار است که می گوید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>