اینترنت مبهوت در تیموتی Chalamet را در شربت خانه عکس

تیموتی. و Timmy. Timbo. چه خبر است ؟ در مارس 13, تیموتی Chalamet به ما چیزی به “hmm” در مورد. این “زنان کوچک” ستاره ارسال شده یک عکس از داخل شربت خانه خود را بدون هیچ توضیحی. بدون عنوان, بدون دسته, بدون پانوشت و نه مشروح کتابشناسی. و در حال حاضر خود را از پیروان و طرفداران چپ به تعجب آنچه در آن تمام معنی و چرا ؟

Chalamet نوشته شده کاندید پرتره حالت شات از یک سقوط خرس عسل به ظاهر ناامید می شود و نزدیک به آن رفقا—یک جعبه ماکارونی و پنیر, برخی کراکر و چند قوطی سوپ. شاید لحظهای تمثیل اجتماعی فاصله. یا شاید Chalamet می خواستم به سند چه داخل قرنطینه دوران کابینه به نظر می رسد مثل شما می دانم که برای تاریخچه خاطر.

و یا آن را فقط به آنچه در آن است: یک bonkers عکس ارسال شده توسط یک مرد با بیش از 8 میلیون پیروان.

شاهکار واقعی از Instagram پست در بخش نظرات. Timmy طرفداران رفت و خاموش بر روی خود را شاه به صورت گیج کننده آنها در طول یک کلی گیج کننده زمان برای زنده ماندن است. “اما شما این کار را برای آنچه که” @lauren_bnutti نوشت. “آه برای دیدن بدون چشم من *👄*,” @ownpfpp اظهار نظر ارجاع نمره از “تماس با من با نام شما.”

یک دل شکسته @ashleyybran افزود: “این چیزی است که ما به معنای زمانی که ما می خواستیم شما را به خوراک ما.”

و پس از آن وجود دارد توییتهایی. برخی از Chalamet ستان خود را در زمان وغصه جدا از پلت فرم به منظور تهویه نارضایتی دور از Timmy چشم ناظر.

دیگران با الهام از Chalamet پست و ایجاد آثار خود را.

ما باید یاد بگیرند که به محتوا و با داشتن پاسخ دهد که چرا این تصویر به نظر می رسد در خوراک ما. آن را ناعادلانه از تیموتی Chalamet به تخلیه عین حال یکی دیگر از رمز و راز را بر روی ما جمعی ورق در طول زمان از ناآرامی و عدم اطمینان ؟ بله. ما باید عصبانی با او ؟ هیچ.

به جای آن اجازه دهید همه را در این پست برای ارزش اسمی و امید خود را از میوه ها و سبزیجات در یخچال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im