در مارس 18, هنرمندان موسیقی گرد هم آمدند عملا برای یک سخنرانی تلویزیونی کنسرت, یک جهان با هم در خانه است که ادای احترام به کسانی که ضروری کارگران و کارکنان پزشکی که باقی می ماند در خط مقدم مبارزه با کروناویروس. این رویداد توسط شهروند جهانی از طرف سازمان بهداشت جهانی و سازمان ملل و به میزبانی بانوی دل شکسته که پخش از راحتی از خانه خود را studio.

هر چند تفسیر خود را از “لبخند” بود و سرما زا, طرفداران تماشای نمی تواند کمک کند اما متوجه باور نکردنی الگوی کف زیر دل شکسته پا (که شما می توانید ببینید بهتر شروع :52 در ویدیو زیر).

طبقه پوشش داده شده است با پررنگ اشکال هندسی به رنگ خاکستری و صورتی و لیمویی نور آبی و نارنجی. این یک مبارک مجموعه ای از مثلث و مستطیل است که نگاه مانند آنها ممکن است کاشی—هر چند آن را سخت به بگویید.

به عنوان توییتر را به شما بگویم دل شکسته را طبقه بود و زمینه مناسب برای عملکرد خود را. به عنوان به زودی به عنوان آنها آن را دیدم اینترنت کاهش سر بیش از پاشنه برای “جالبترین طبقه” در جهان است.

اجماع عمومی این است که هر کس می خواهد به پلیس گاگا را الگو کف و اگر چه فرش لازم است به منظور افزایش کیفیت صدا آن را باید بروید. ما نیاز به دیدن این شاهکار که در زیر نهفته است.

ساده ترین راه برای از نو خلق کردن دل شکسته را نگاه کنید کمتر است و به رنگ زمان خود را طبقه—می شود آن را بتن و یا چوب جنگلی. نوار کردن بخش برای ایجاد یک شبیه الگوی هندسی و شروع به نقاشی. شما می توانید مهر و موم کار خود را با درزگیر مناسب باشد مانند سیلر بتن و یا پلی یورتان برای چوب. در اینجا یک راهنمای گام به گام.

تا زمانی که دل شکسته به ما می دهد یک خانه کامل تور و نمی ترک کردن جزئیات nitty ریگ دار, ما به سادگی باید به جای تعجب که چه نوع از سحر و جادو در حال وقوع است زیر پای او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو