شکار برای نفت فضای ذخیره سازی بر روی اینجا چگونه کار می کند و چرا از آن مهم

یک کامیون درایوهای گذشته یک تاسیسات ذخیره سازی نفت در کنار فیلیپ 66 پالایشگاه نفت در تاریخ 21 آوریل سال 2020 در هوستون تگزاس.

علامت فلیکس | AFP | خبرگزاری گتی ایماژ

یک سقوط بی سابقه در آمریکا قیمت نفت باعث شده است تا انرژی شرکت کنندگان در بازار به تأمل در دشواری و هزینه های ذخیره سازی نفت خام است.

در زمانی که coronavirus بحران همچنان به سرکوب تقاضای جهانی جهان است که مماس با نفت و به سرعت در حال اجرا از مکان ها برای قرار دادن آن است.

آن منجر به قرارداد ممکن برای آمریکا وست تگزاس اینترمدیت آتی غلت به قلمرو منفی برای اولین بار در روز دوشنبه ، قابل توجه این به معنای گران شد به طور موثر نیاز به پرداخت هزینه برای دریافت نفت گرفته دست خود را.

ممکن است قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت قرارداد که تمام شده در شنبه مستقر در $10.01 در هر بشکه رسید. آن بسته شده بود در تخفیف از $37.63 در جلسه قبلی.

نوسانات در قرارداد ممکن برای قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت در این هفته شد فکر کردم به اغراق شده است و توسط آن قریب الوقوع انقضا ترک بسیاری نگران وضعیت می تواند تکرار خود را هنگامی که در ماه ژوئن قرارداد منقضی می شود در ماه آینده.

قرارداد برای تحویل در ماه ژوئن به قيمت معامله شده در $10.85 صبح روز چهارشنبه بیش از 6 درصد. آن را به حال کاهش بیش از 40% در جلسه قبلی.

در ضمن معیار بین المللی نفت خام برنت در ایستاده بود $17.01 نزدیک به 12 درصد پایین تر است.

چرا که ذخیره سازی نفت بسیار مهم است ؟

جهانی بحران بهداشت عمومی به معنای کشور در سراسر جهان به طور موثر به حال تعطیل با بسیاری از دولت ها تحمیل اقدامات محدود کننده در زندگی روزمره میلیاردها نفر از مردم در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus.

آن را ایجاد یک شوک تقاضا در بازارهای انرژی با فضای ذخیره سازی — در هر دو بخش خشکی و دریایی — سرعت پر کردن.

در ایالات متحده این وضعیت است که تصور می شود به خصوص حاد با امکانات ذخیره سازی در کشور اصلی تحویل نقطه در کوشینگ اوکلاهما می رود به طور کامل در عرض چند هفته.

این کوشینگ سازی hub بود که 77 ٪ به عنوان از آوریل 17 به گفته تحلیلگران گلدمن ساکس با گذشته دو هفته می سازد “با اشاره به یک انبار توسط هفته اول ممکن است.”

در ایالات متحده آتی نفت ارسال شده خود را در بزرگترین روز فروش تا کنون در روز دوشنبه به عنوان یک نتیجه از یک بازار نفت تست ظرفیت ذخیره سازی تحلیلگران گلدمن گفت.

آیا شرکت در نظر بستن در چاه?

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را در نظر چشم انداز جلوگیری از ورودی عربستان سعودی نفت خام حمل و نقل در تلاش برای کاهش فشار بر روی شیل تولید کنندگان.

تهمت نیز مجددا قصد خود را به بالا در این کشور اضطراری سوخت ذخیره سازی نفت است.

با بسیاری از مخازن نفت پر کردن این دپارتمان انرژی ایالات متحده است که در حال حاضر در روند اجاره برخی از 77 میلیون بشکه در دسترس روغن فضای ذخیره نفت استراتژیک است, به گزارش رویترز روز سه شنبه.

یک خط لوله در فدرال ذخیره نفت استراتژیک در Beaumont, Texas.

جو Raedle | گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال در ابتدا می خواستم برای خرید نفت خام اما کنگره هنوز تصویب بودجه.

در هر صورت اگر مخازن ذخیره کامل نیست و ممکن است برای ذخیره نفت خام در شناور نفتکش در دریای تحلیلگران انتظار می رود تولید کنندگان شروع به بستن در چاه — یک فرایند است که می تواند از لحاظ جسمی آسیب مخازن و تهدید چشم انداز احیای آینده خروجی.

می تواند قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت در کوشینگ متوقف به وجود داشته باشد ؟

چنین قیمت بی سابقه اقدام مطرح شده است و برخی از “سوال های جدی” Tamas Varga تحلیلگر ارشد در PVM روغن همکاران گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی منتشر شده سه شنبه.

در میان آنها Varga بمب: قیمت نقطه به نقطه شکسته ایالات متحده فیزیکی بازار ؟ خواهد نفت وست تگزاس اینترمدیت در کوشینگ متوقف به وجود داشته باشد به عنوان اصلی قیمت بازار ؟ و بود که در قتل عام کردن یک یا وجود دارد شانس است که در ماه ژوئن قرارداد خواهد پیشی نقش انقضای مقابل ماه ؟

“تنها می تواند پاسخ” او اذعان کرد.

نفت برنت قیمت گذاری بر روی یک جزیره در دریای شمال تقریبا 500 متر از آب که در آن تانکر ذخیره سازی در دسترس است. در مقابل نفت وست تگزاس اینترمدیت است محصور در خشکی و 500 مایل از آب است.

“این نشان می دهد یک نکته مهم” تحلیلگران گلدمن ساکس گفت: در اوایل این ماه. آنها استدلال منتقله از راه آب crudes شد به احتمال زیاد به “بهتر” از محصور در خشکی قیمت نمرات — مانند نفت خام در آمریکا و کانادا و روسیه — از آنجا که آنها تا به حال نسبتا دسترسی آسان به تانکر سازی.

معامله گران نفت در حال تقلا برای پیدا کردن جایگزین گزینه های ذخیره سازی به صورت خام هر دو بر روی زمین و در دریا گزارش رویترز روز جمعه به نقل unnamed حمل و نقل منابع با برآورد رکورد 160 میلیون بشکه نفت در حال حاضر برگزار شد در شناور سازی کشتی.

نوردیک آمریکا تانکر عقرب تانکر و Teekay تانکر همه مثبت بسته شدند در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو