Shakespeare’s Globe, the (بازسازی) در لندن تئاتر که در آن شکسپیر اولین صحنه نمایشنامه های او بیش از چهار صد سال پیش در جریان است بسیاری از آن نقش به صورت رایگان در این بهار. به جای (و یا در علاوه بر این به) rewatching کمدی های مورد علاقه خود را شما می توانید به تماشای برخی از بهترین تئاتری برای اجرای شکسپیر کلاسیک.

هر یک از بازی به نمایش در یوتیوب نشان می دهد که برای دو هفته قبل از بازی بعدی آغاز می شود. از طریق امشب مارس 19, شما می توانید به تماشای 2018 عملکرد هملت. فردا Romeo & Juliet (نسخه 2009) آغاز می شود و در ادامه از طریق ممکن است 3.

برنامه ریزی شده که پس از دو بزرگوار مى گرداند (2018), The winter’s Tale (2018), مبارک همسران ویندزور (2019) و A Midsummer night’s Dream (2013). شما می توانید متن کامل برنامه های آینده رایگان جریان اجرای برنامه در اینجا.

تئاتر نیز آن را پرداخت ویدئو بر روی تقاضا پلت فرم به نام جهان بازیکن. این شامل 130 فیلم برداری اجرای آن شما می توانید به خودتان و یا به عنوان یک هدیه ای برای یک دوست.

Sheakspeare را در جهان بسته شده در مارس 18 با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر. علاوه بر آن در یوتیوب نمایش فیلم آن را نیز راه اندازی یک سریال به نام عشق در انزوا که در آن هنرمندان مرتبط با تئاتر را “به اشتراک گذاری برخی از بزرگترین کلمات تا کنون نوشته شده توسط شکسپیر از مکان های خود را از تنهایی و پناهگاه.”

اگر شما می خواهم به تماشای هملت امشب در حالی که آن هنوز در دسترس است به صورت رایگان, شما می توانید آن را در یوتیوب اینجا. Romeo & Juliet برتر خواهد شد در اینجا فردا, مارس 20.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو