پرواز به حومه واقعی است و رو به رشد به عنوان coronavirus تغییر راه مردم زندگی می کنند

ullstein بیلد | گتی ایماژاگر millennials هنگامی که انباشت اشیاء بدست آمده به شهرستانها سوخت رسانی مرکز نوسازی

توسط ELEMENTORSITE در 29 خرداد 1399

ullstein بیلد | گتی ایماژ

اگر millennials هنگامی که انباشت اشیاء بدست آمده به شهرستانها سوخت رسانی مرکز نوسازی و رشد ظاهرا آنها در حال حاضر ستون ،

اقامت در خانه سفارشات آورده coronavirus بیشتر homebuyers بالقوه به دنبال خواص در حومه شهر. وای در حال حاضر بزرگترین گروه از خریداران.

به عنوان بازار املاک و مستغلات شروع به بهبود می یابند در مه, صفحه اصلی جستجو در حومه کد پستی شروع به پریدن کرد و 13 درصد با توجه به realtor.com یکی از بزرگترین املاک و مستغلات فهرست وب سایت. که دو برابر سرعت رشد در مناطق شهری است.

در حالی که خانه در حال صرف زمان بیشتری را در بازار به طور کلی با توجه به عوارض اطراف بسته شدن هر دو برون شهری و روستایی بازارهای در حال تجربه است که زمان تاخیر به عنوان مقدار با توجه به افزایش تقاضا.

"این مهاجرت به حومه شهر است نه یک روند جدید اما آن را برجسته تر شدن این بهار" گفت: Javier Vivas realtor.com مدیر تحقیقات اقتصادی. "پس از چند ماه از پناهگاه در محل سفارشات تمایل به بیشتر فضا و پتانسیل برای بیشتر مردم به کار از راه دور به احتمال زیاد دو نفر از عوامل موثر در محبوبیت از burbs."

بیش از نیمی از ملت 100 تا از بزرگترین مناطق شهری شاهد افزایش علاقه در حومه شهر. عوامل املاک و مستغلات در منطقه شهر نیویورک گزارش کرده اند تقاضا در حومه اطراف آن به عنوان قرارداد در منهتن آپارتمان فرو 80 درصد سالانه در ماه مه با توجه به جاناتان میلر از ارزیابی املاک و مستغلات شرکت میلر ساموئل.

این پرواز جدید به حومه است که به وضوح به نفع ملت homebuilders که دیده اند بسیار سریعتر و بازیابی از آنها تا به حال انتظار می رود.

"وجود دارد هیچ سوال وجود دارد که افرادی که در حال فرار از شهر است. هیچ سوالی وجود دارد که خانه دوم شده است پناه. هیچ سوالی وجود دارد مردم در حال تجدید نظر در مورد اینکه آیا آنها می خواهند به در بالا افزایش اجاره با فضاهای مشترک به عنوان امکانات در مقابل داشتن خانه خود را با یک حیاط خلوت" گفت استوارت میلر رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سابق میامی-بر اساس Lennar.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب