اولین چیزی که شما باید انجام دهید با یک جعبه جدید از فویل آلومینیوم

من استفاده می شود برای جلوگیری از فویل آلومینیوم در تمام هزینه. این است که من به خصوص در مورد زباله های یا این که من تا به حال یک جایگزین بهتر برای سرپوش گذاشتن من لازانیا باقی است. (اگر چه من باید معنی است سعی کنید که قابل استفاده مجدد موم بسته بندی مواد غذایی می بینم هر بار که من را به معامله گر جو). در اینجا من موضوع را با آلومینیوم فویل: تا زمانی که در حال حاضر من نمی تواند ایستاده روند واقعی کشیدن فویل خارج از جعبه.

اگر شما تا کنون با باز کردن یک جعبه از فویل آلومینیوم تنها به صورت رول به پاپ قبل از اینکه شما حتی می توانید با جدا کردن یک ورق و سپس شما احساس درد همان درد. و مثل من و شما احتمالا آرزو وجود دارد که کمتر مزاحم راه برای قرار دادن خود باقی است.

خوب من در مورد به ضربه و ذهن شما وجود دارد و آن را فوق العاده آسان—مانند به معنای واقعی کلمه ساخته شده است-into-the-box آسان است. در حال حاضر این اولین چیزی که من هر بار که من برای باز کردن یک جعبه جدید از فویل (یا پلاستیکی که برای ماده است که من نیز در طول تاریخ با تلاش).

اولین چیزی که شما باید انجام دهید با هر جعبه از فویل آلومینیوم? فشار در زبانه ها در سمت جعبه.

آیا شما می دانید وجود دارد فشار-زبانه ها در سمت خود فویل آلومینیوم و پلاستیک بسته بندی جعبه است ؟ فقط در مورد هر جعبه از این دو آشپزخانه اساسی همراه با “end قفل” که در واقع کمی زبانه به معنای نگه داشتن رول فویل در محل هنگامی که شما را بکشد.

احساس بد نیست اگر شما در میانهی شب قبل از متوجه من نیست! قفل زبانه نیست همیشه شناخته شده است. برخی از برندها از فویل و بسته بندی های پلاستیکی فراموش برچسب آنها و حتی رفتن تا آنجا که به ارائه دستورالعمل در مورد نحوه استفاده از آنها. من آن را برای شما آسان اینکه: همه شما باید انجام دهید این است که دکمه زبانه ها در قبل از باز کردن جعبه برای اولین بار. آنها می تواند موقعیت خود را در داخل رول هسته ای در هر دو طرف به نگه داشتن آن ثابت است.

در حال حاضر شما می توانید نگه دارید خود را از مواد غذایی تازه… بدون یک بحران!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im