وجود دارد هیچ چیز مانند از دست دادن خود را در جهان از یک داستان به خصوص یکی که پر از جادویی با جزئیات و شخصیت های دوست داشتنی به عنوان هری پاتر. در حال حاضر اولین کتاب صوتی از این سری است که رایگان به جریان در شنیدن زبان انگلیسی, اسپانیایی, فرانسوی, ایتالیایی, آلمانی و ژاپنی با توجه به آستانه.

برای کسانی از ما که در ایالات متحده این نیز ممکن است برای اولین بار فرصتی برای شنیدن انگلستان نسخه از کتاب صوتی هری پاتر و سنگ جادو, روایت Stephen Fry. (نسخه آمریکایی منتشر شد به عنوان هری پاتر و سنگ جادوبود و به روایت جیم دیل — و شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت بین این دو از این مهیجی گفتگو در Bookriot.)

رایگان کتاب صوتی بخشی از یک ابتکار قابل شنیدن و Pottermore چاپ و نشر به نام هری پاتر در خانه است که “با هدف کمک به خانواده ها در طول Covid-19” با توجه به آزادی مطبوعات فرستاده شده به آپارتمان.

در اینجا چگونه هری پاتر در صفحه اصلی سایت توصیف کند:

“خوش آمدید به هری پاتر در خانه hub که در آن شما پیدا کردن تمام آخرین جادویی رفتار به روز نگه دارید اشغال – از جمله ویژه سهم از ماشین و تحصیلی بسیار خوب صنایع دستی جادویی ویدئوها (دوستان خود را آموزش چگونه به منظور جلب یک Niffler!), سرگرم کننده, مقالات, سرگرمی, پازل ها و مقدار زیادی بیشتر برای اولین بار خوانندگان و همچنین به عنوان کسانی که در حال حاضر آشنا با دنیای جادوگری. ما در حال ریخته گری طرد جذابیت در خستگی!”

آستانه با اشاره J. K. Rowling و ناشران نیز به طور موقت آرام محدودیت های صدور مجوز در این مجموعه به طور خاص برای معلمان, به طوری که آنها می توانید به اشتراک گذاری فیلم خود را بر روی بسته های آموزشی, سیستم عامل, خواندن کتاب برای کلاس های خود را.

شما می توانید دسترسی رایگان هری پاتر و سنگ فیلسوف است از طریق شنیدن و یا اگر شما یک الکسا دستگاه در صفحه اصلی شما می توانید به سادگی آن را بپرسید, “الکسا, خواندن هری پاتر کتاب یکی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو