شما فقط برداشت جدید خود را, سامسونگ Galaxy S20, S20+ یا S20 فوق العاده اما صبر کنید. پس از شما آن را روشن و بازگرداندن اطلاعات شما وجود دارد چند برنامه شما باید نصب کنید برای دریافت بیشتر از شما به روز رسانی تلفن. نصب این هشت برنامه حق دور خواهد شد کمک به حداکثر رساندن تجربه خود را از ابتدا.

ارتقاء گوشی می تواند به حل بسیاری از مسائل شما تا به حال اما همچنین می توانید اضافه کردن مشکلات جدید. برای مثال کهکشان S20 را در صفحه نمایش بزرگتر را بهبود می بخشد و مصرف محتوای اما باعث می شود آن را سخت تر برای استفاده با دست های کوچک به ویژه هنگامی که با توجه به این که کوچکترین اندازه صفحه نمایش 6.2 اینچ است.

در حالی که یکی از UI 2.0 پوست و برنامه از پیش نصب شده سعی کنید برای مقابله با هر گونه مسائل شما ممکن است تجربه گاهی اوقات برنامه های شخص ثالث انجام یک کار بهتر. با برنامه های زیر چیزهایی مانند داشتن یک صفحه نمایش بزرگ و یا ناتوانی در ریشه دیگر نمی خواهد یک مشکل است.

1. پایین تنظیمات سریع

شکایت مشترک من شنیدن از دوستان و خانواده است که گوشی در حال گرفتن بیش از حد بزرگ است. سامسونگ شده است رانندگی این روند برای سال ها و کهکشان S20 سری همچنان سنت خود را. با کهکشان S20 صفحه نمایش اعم از 6.2 اینچ (S20) به 6.9 اینچ (S20 فوق العاده) بسیاری از شما باید یک زمان سخت به نگه داشتن گوشی جدید. یک راه برای زندگی خود را آسان تر (و غیر ضروری جلوگیری از روی صفحه نمایش جایگزین هزینه) برای دانلود رایگان پایین تنظیمات سریع نرم افزار.

به عنوان نام آن پیداست این می افزاید: یک دوم تنظیمات سریع (QS) منو که در دسترس از پایین صفحه نمایش. با کشیدن بالا یا پایین یا لبه های جانبی (دومی که لازم است اگر شما با استفاده از کنترل حرکت) شما می توانید ارتباط برقرار کردن با استاندارد QS کاشی مانند Wi-Fi, اطلاعات تلفن همراه, بلوتوث و بیشتر. شما همچنین می توانید تغییر و تنظیم مجدد کاشی و حتی یکی از برنامه های مورد علاقه خود را به عنوان یکی. اما آن را متوقف نمی وجود دارد.

اگر شما صرف $2.49 در برنامه آن را به شما اجازه تنظیم سفارشی پنل رنگ و کاشی و سبک های مدیریت اطلاعیه ها و حرکت کل اطلاع رسانی سایه (و QS) به پایین صفحه نمایش در حالی که پنهان کردن یکی از بالا.

2. خوب قفل

مانند پیشینیان خود پیکسل-صفحه Samsung Galaxy s20 نیست rootable. Exynos-نوع و بسیاری دیگر از گوشی های هوشمند می تواند ریشه و سفارشی فراتر از استاندارد است. اما اگر شما در یک منطقه است که با استفاده از Snapdragon, مدل, خود تغییرات محدود به آنچه سامسونگ فراهم می کند. خوشبختانه سامسونگ چند برنامه است که به ارائه بیشتر پیشرفت نسبت به سایر گوشی های آندروید است.

خوب قفل برنامه است که به ارمغان می آورد سفارشی سازی ابزارها و امکانات در دسترس نیست در جای دیگر. سامسونگ-طراحی و توسعه نرم افزار (از طریق کهکشان فروشگاه) توسط یک توقف فروشگاه برای سفارشی سازی ابزارهای میزبانی های متعدد برنامه های جداگانه است که شما می توانید انتخاب کنید برای نصب بر اساس نیازهای شما.

شما می توانید تنظیمات سریع منو شفاف, سفارشی کردن نمای کلی (خود برنامه های اخیر) تغییر قفل صفحه نمایش و بیشتر. اتمام لینک کلیک کنید برای دیدن چگونه کار می کنند, و نگاه کردن به مقالات جدید را از ما خوب قفل ویژگی های دیگر.

3. SoundAssistant

یکی دیگر از ابزار قدرتمند برای Galaxy S20 است SoundAssistant. خوب مثل قفل برنامه ایجاد شده است و سامسونگ بر روی Galaxy فروشگاه. همانطور که از نام آن پیداست از آن باز می شود تا چندین ابزار مربوط به مدیریت های صوتی. برای مثال “سناریو” به شما اجازه به طور خودکار پیکربندی رینگر بر اساس زمان از روز است.

علاوه بر جدید است که توانایی برای تغییر حجم منو از نمایش افقی به عمودی در امتداد لبه سمت راست. یکی دیگر از ویژگی قابل توجهی است که توانایی افزایش (کاهش) تعداد مراحل برای رفتن از قطع به حداکثر حجم.

4. VLC برای آندروید

این که آیا شما انتخاب کردن برای حداقل گران قیمت مدل Galaxy S20 یا بهترین, کهکشان S20 فوق العاده شما باید دسترسی به بسیاری از همان ویدئوگرافی امکانات از جمله 8K تصویری در 30 فریم در ثانیه و فوق العاده حرکت آهسته ضبط ویدئو تا 960 فریم در ثانیه. در حالی که سامسونگ تصاویر برنامه نشانی از یک کار بسیار عالی در پخش این فیلم ها را مقایسه نیست به شخص ثالث نرم افزار VLC.

VLC یکی از بهترین مدیا پلیر نرم افزار بر روی آندروید و همچنین به عنوان بسیاری از سیستم عامل های دیگر. گسترده پشتیبانی از کدک های ویدئویی اجازه می دهد شما را به بازی دوباره تقریبا هر فایل ویدیویی شما را در آن پرتاب آیا این تصویری گرفته شده از کهکشان خود را S20 یا دستگاه دیگر. HDR10+, HEVC کدک های ویدئویی — VLC پخش آن تمام است و می توانید ویدئوها هموار و بدون عمده سکسکه و یا سازندگان:.

آن را حتی پشتیبانی از Chromecast شما اجازه می دهد به راحتی جریان همان تصویری را به Chromecast فوق العاده, NVIDIA Shield و یا Cast-پشتیبانی تلویزیون بی سیم.

5. Adobe Lightroom

Adobe یکی از رهبران در ایجاد محتوا ایجاد برخی از بهترین عکس و ویدئو ویراستاران در بازار است. برنامه های خود را کمک به پر کردن شکاف بر روی بسیاری از گوشی ها که فوق العاده دوربین اما متوسط و یا محدود ساخته شده در نرم افزار ویرایش. Adobe Lightroom یک ابزار عالی است که حداقل برای ویرایش عکس است که تنها ابزار شما نیاز به به اشتراک گذاری عکس های شگفت انگیز بدون نیاز به ویرایش آنها را بر روی کامپیوتر خود را اول است.

Adobe Lightroom یک نرم افزار بهینه سازی شده برای تلفن های هوشمند سامسونگ از جمله Galaxy S20, S20+ و S20 فوق العاده می باشد که می توان در کهکشان فروشگاه.

لایت روم به عنوان هر دو تقریبا کامل ویرایشگر عکس (برخی از ابزار در پشت paywall) و یک برنامه دوربین, ساخت آن را یک توقف فروشگاه برای حرفه ای و مشتاق عکاسان.

6. Voice Recorder

زمانی که گوگل اعلام کرد صفحه 4 یکی از ویژگی های آن برجسته شده در این رویداد جدید برنامه ضبط منحصر به فرد به صفحه دستگاه. این برنامه اجازه می دهد تا شما رونویسی صدای خود را در زمان واقعی اجازه می دهد شما را به هر دو خواندن و شنیدن صدای خود را یادداشت ها.

اینترنت سریع به اشاره است که همان ویژگی است که در سامسونگ Voice Recorder نرم افزار; تنها از آن بود که اغلب نادیده گرفته شده است زیرا شما می توانید انتخاب کردن به آن ندارد. اگر شما لازم نیست که سامسونگ Voice Recorder برنامه در حال حاضر در کهکشان خود را S20 مدل شما می توانید آن را از Google Play.

باز کردن برنامه و شما پیدا کردن سه دکمه: “استاندارد” “مصاحبه” و “گفتار به متن است.” هر دکمه توصیف چگونه میکروفن و نرم افزار در حال پیکربندی شده برای بهینه ضبط صدا.

  • استاندارد را به سادگی ضبط صدای خود را.
  • مصاحبه را از هم جدا میکروفن اجازه می دهد تا شما را به ضبط دو صدای مختلف با استفاده از بالا و پایین میکروفن.
  • سرعت-به-متن را تقلید گوگل Recorder نرم افزار قابلیت ترجمه صوتی در زمان واقعی (تا 10 دقیقه).

شما همچنین می توانید پیکربندی کیفیت ضبط تماس های بلوک در حالی که شما ضبط و حتی انتخاب کردن رکورد در مونو به جای استریو

7. Action Launcher

صفحه اصلی launcher معمولا برنامه با بیشترین تعامل است. آن را به صفحه شروع خود کهکشان S20 که در آن شما راه اندازی برنامه و نگاه در اطلاعات ارائه شده توسط ویدجت. در حالی که یکی از UI launcher بزرگ ساخته است تلاش در سال های اخیر محدود است که نسبت به شخص ثالث گزینه های.

چندین عالی صفحه نمایش موتورسواری در بازار است که شما می توانید استفاده کنید به جای به طور پیش فرض در خود کهکشان S20 اما بهترین گزینه ای که باعث می شود استفاده از صفحه نمایش بزرگتر و اندازه است Action Launcher.

Action Launcher دارای دو ویژگی است که من اعتقاد دارم که کمک خواهد کرد که بسیاری از افراد ارتباط برقرار کردن با خود کهکشان S20: “Quickpage” و “را پوشش می دهد.” Quickpage اضافی در صفحه اصلی قابل دسترس از هر بخشی از صفحه اصلی با کشیدن به سمت چپ از لبه سمت راست. در اینجا شما می توانید ویدجت ها و آیکون های ساخت آن آسان برای پیدا کردن و انتخاب خود را مورد علاقه و یا استفاده از اکثر برنامه های.

را پوشش می دهد یک جایگزین را در پوشه ها با پنهان کردن محتوای یک پوشه در پشت یک آیکون. برای دسترسی به محتوای پوشه شما به سادگی ضربه تند وشدید زدن بر روی آیکون نشان می دهد. که به شما امکان دریافت برنامه های بیشتر بر روی صفحه نمایش خود را در حالی که persevering کلی فضا.

8. انرژی حلقه

توسعه دهنده IJP خالق یک برنامه فوق العاده شناخته شده به عنوان انرژی نوار. آن را ایجاد یک نشانگر باتری در امتداد لبه بالای تلفن خود را که تغییر رنگ و متحرک را به عنوان شما از دست دادن عمر باتری.

برای کهکشان گوشی های هوشمند با بی نهایت-O نمایش IJP ایجاد یک برنامه جدید انرژی حلقه. به جای استفاده از لبه بالا شما می توانید با استفاده از دوربین سوراخ پانچ برای قابلیت های مشابه.

همانطور که با نسخه های قبلی شما می توانید پیکربندی جهت حلقه ضخامت و رنگ های مختلف نمایش داده شده بر اساس زمان درصد باتری.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش عکس و تصاویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو