4 چیزهایی که شما نیاز به انجام به Declutter گنجه خود را

وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به declutter گنجه خود را. این که آیا شما می خواهید برای ایجاد خود را معمول صبح راحت تر به حداکثر رساندن ذخیره سازی و یا به سادگی بخشی از راه با موارد شما نمی پوشند خوب گنجه یا کمد cleanout می تواند یک دنیا تفاوت در فضای خود را. اما شما لازم نیست برنامه خوب ویرایش کمد لباس خود را نیز می تواند یک کمی خسته کننده باشد.

این ترفند به استرس declutter? شکستن روند و تمرکز بر روی فقط چند چیز شما باید انجام دهید. در اینجا اولین چیزهایی که همه باید انجام دهید برای شروع یک گنجه cleanout به عنوان توصیه شده توسط کلر Condoleo حرفه ای سازمان مستقر در شهر نیویورک است.

1. تعریف سبک شخصی خود را

نقطه decluttering نیست فقط بدون فکر خلاص شدن از همه چیز: اگر شما یک چشم انداز در ذهن زمانی که شما در حال بریده چیزهایی که شما فقط تجمع بیشتر درهم و برهمی بعد از آن. Condoleo توصیه پرورش عمدی طرز فکر به شما به عنوان آماده سازی برای تمیز کردن گنجه خود را و یا کمد.

از خود بپرسید: چه نوع از لباس شما را احساس بیشتر شبیه خودتان است ؟ اگر شما بیشتر از یک فرد بصری ایجاد یک هیئت مدیره Pinterest سبک شما می خواهم. اگر شما از کلمات فرد آمده تا با یک چند کلمات کلیدی که تعریف سبک شخصی خود را. نکته این است که به نگه داشتن این دیدگاه در ذهن از طریق تمیز کردن بنابراین شما می دانید چه به بازی شیر یا خط و یا کمک مالی و چه باید اطراف چوب. یک چشم انداز روشن برای سبک شخصی خود را نیز کمک خواهد کرد که جلوگیری از درهم و برهمی در آینده از شما بیشتر آگاه در مورد خرید در آینده است. آن را به یک برنده!

هنگامی که شما در خلق و خوی به declutter آن را آسان به تفنگ از طریق همه چیز را فقط برای عبور از وظیفه خود را لیست. اما فقدان “فرایند” را ممکن است بزرگتر ظروف سرباز یا مسافر و اضافه کردن تنش های غیر ضروری به گنجه خود را تمیز کردن. برای نگه داشتن همه چیز مرتب به عنوان شما مرتب ایجاد یک سیستم که در آن شما باید یک مکان برای همه چیز قبل از اینکه شما شروع. استفاده از برچسب کیسه یا سطل به صورت ناخواسته آیتم ها, برچسب زدن به یک ظرف برای اقلام به ترمیم و یا تعمیر به فروش, یک, به, کمک مالی, و یکی برای بازیافت.

شانس هستند گنجه خود را نه تنها در صفحه اصلی برای لباس های درهم و برهمی. قبل از شروع شما decluttering جمع آوری لباس ها از هر منطقه از خانه خود را به یک فضای که در آن شما می توانید کار را از طریق آنها. مطمئن شوید که شما را از دست ندهید هر چیزی را با گرد کردن همه لباس و کفش و لوازم جانبی که ممکن است پراکنده در زیر بستر مخازن دیگر پستو در کمد خود را و یا ذخیره سازی دیگر مناطق است.

یک جایزه نرم افزار-ترفند است که به شما در آماده شدن برای آینده خود declutter: یک تمرین از کوه در می رم خود را به چوب لباسی. “صرف یک ماه یا بیشتر معکوس مفت از هر مورد از لباس پوشیدن شما,” نشان می دهد Condoleo. اگر همه خود را به چوب لباسی قلاب بیش از نوار سمت راست در حال حاضر به عنوان مثال تلنگر مفت پس از آن قلاب را از پشت هنگامی که شما قطع هر فرسوده-آن-در حال حاضر لباس به بالا. “این را می دهد بینش به آنچه شما در واقع می پوشند و ویرایش آسان تر,” او می گوید.

ساده هک برای کمتر رختشویی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de