فدرال رزرو شروع برنامه های خود را به خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ ETFs

نیویورک فدرال رزرو ساختمان در نیویورک است.

اسکات Eells | بلومبرگ | گتی ایماژ

فدرال رزرو شروع خواهد شد خود را مدتها در انتظار اوراق قرضه شرکت های بزرگ برنامه جمعه در میان رونق در بدهی صدور.

بانک مرکزی را لگد کردن آن در بازار ثانویه, شرکت, تسهیلات اعتباری, که بخشی از یک تاریخ ساخت طرح خواهد شد که خرید ارز داد و ستد وجوه است که پیگیری است که بخشی از بدهی های بازار است. مدیریت دارایی های غول پیکر بلکراک خواهد شد در حال اجرا عملیات.

در خصوص تسهیلات خرید ETFs که به اصطلاح fallen angel اوراق قرضه از شرکت هایی که قبلا طبقه بندی شده به عنوان درجه سرمایه گذاری شده اند اما کاهش داد و به سفته بازی یا ناخواسته به خصوص در موارد که در آن کسانی که نکند به خاطر این coronavirus بحران است. نیویورک فدرال رزرو خواهد بود و نظارت بر برنامه است.

همراه آن برنامه بازار اولیه شرکت های بزرگ تسهیلات اعتباری که در آن تغذیه می شود خرید واقعی اوراق قرضه و همچنین به عنوان وام و همزمان برنامه ریزی شده است برای شروع به زودی.

پس از افتادن در اوایل سال و به خصوص به عنوان coronavirus گسترده تر شد, از بدهی های شرکت های بزرگ بازار منفجر شد. صدور طریق آوریل $834.3 میلیارد بود تا 69 ٪ در سال تا به امروز بیش از مدت مشابه در سال پیش و در مارس و آوریل دیدم ضبط مقادیر به بازار آورده. برخی از $25.7 میلیارد دلار رسید در بازار در روز دوشنبه به تنهایی.

اعلام کرد در اوایل ماه مارس فدرال رزرو برگزار شده بود در لگد زدن به آن کار می کرد از جزئیات.

یک جزء کلیدی از ETF خرید است که تغذیه نمی خواهد خرید اوراق قرضه که در حال معامله بیش از یک انحراف استاندارد در مورد خالص ارزش دارایی ظرف یک سال بازه زمانی. ETFs در اوراق قرضه همیشه قیمت به عنوان دقیق که سهام خود را به همتایان.

وجود خواهد داشت دیگر ملاحظات و همچنین با توجه به اعلام روز شنبه از نیویورک تغذیه است که مشخص نیست که ETFs در بانک مرکزی خواهد بود خرید. آنها را شامل ترکیب هر دو درجه سرمایه گذاری و سفته بازی بدهی سبک مدیریت مقدار برگزار شده در موسسات سپرده گذاری طول زمانی است که برای آن وام های سندیکایی به علت میانگین حجم معاملات روزانه و اهرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید