داو در حال حاضر در سرعت برای بزرگترین آن یک روز پس از از دست دادن مارس انداختن 1,500 امتیاز

میانگین صنعتی داو جونز سقوط بیش از 1500 امتیاز در روز پنج شنبه و در سرعت خود را برای بدترین روز از ماه مارس فروش coronavirus موارد افزایش یافته و در برخی از کشورها که در حال بازگشایی تا از مستندات. سهام که رسید به تازگی در امید برای صاف بازگشایی اقتصاد منجر به کاهش می یابد.

30-سهام داو معامله 1,544 امتیاز پایین تر و یا 5.7%. S&P 500 تضعیف 4.5% در حالی که نزدک کامپوزیت کاهش یافته است 3.8%. پنج شنبه زیان نیز قرار داده داو در سرعت اول خود را سه روز از دست دادن رگه در یک ماه. S&P 500 به رهبری بود برای آن طولانی ترین دست دادن رگه از اوایل ماه مارس.

“شما در حال دیدن روانشناسی در بازار را مجددا امروز” به عنوان معامله گران وزن اخیر سربازان ارتش در coronavirus بستری شدن در بیمارستان و یک چشم انداز تیره و تار از بانک مرکزی ایالات متحده گفت: Dan دمینگ مدیر عامل در KKM مالی. “به این معنا است که شاید بازار رو جلوتر از خود را که حس می کند با توجه به این واقعیت است که ما آمده ایم تا کنون خیلی سریع است.”

“واقعیت این است که این چیزی که می خواهم به معطل شدن بیش از احتمالا بازار تا به حال از طریق از” دمینگ گفت.

معامله گران ریخته هواپیمایی کروز اپراتورها و خرده فروشان پس از ستون به آن نام بیش از ماه گذشته میان انتظارات سویفت بهبود اقتصادی. سهام ایالات خطوط هوایی دلتای آمریکا و غرب تمام کاهش یافته است بیش از 9 درصد. کارناوال Corp. و نروژی کروز خط سهام کاهش یافت و بیش از 14 درصد است. شکاف و سرمه سهام معامله شده کمتر از 9 درصد و 10 درصد بود.

به جای وال استریت فرار کرد و برگشت به سهام است که بهره مند از مصرف کنندگان ماندن در خانه در طول بیماری همه گیر. Netflix و زوم تصویری, برای مثال افزایش 0.4 درصد و 2.1 درصد بود.

نگرانی در مورد موج دوم coronavirus موارد افزایش یافته است به ایالات متحده فشار عمیق تر به بازگشایی. تگزاس گزارش شده است سه روز متوالی از شکستن رکورد Covid-19 بستری شدن در بیمارستان. نه California counties گزارش سنبله در جدید کروناویروس موارد و یا بستری شدن در بیمارستان از تایید موارد AP گزارش روز شنبه.

دوستانه سیاست های پولی از سوی فدرال رزرو می توانید “جبران شدید COVID موج دوم” گفت: Dennis DeBusschere ماکرو تحلیلگر تحقیقات با Evercore ISI در یک توجه داشته باشید. “با TX, AZ, CA موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان افزایش می یابد و سرمایه گذاران نگران آن است که اعتراض های اخیر خواهد سوخت موجی از عفونت و خطر مداوم ضعیف اقتصادی و رشد درآمد افزایش یافته است. S&P نمایشگاه تخمین ارزش در حال سقوط به عنوان یک نتیجه است.”

سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb گفت: کشورهایی مانند آریزونا و تگزاس “هرگز واقعا خلاص شدم از اولین موج.” وی افزود: “این موج دوم.”

به طور کلی coronavirus موارد در ایالات متحده در صدر 2 میلیون, با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

این downdraft به دنبال دو روز مستقیم از ضرر و زیان برای 30-سهام Dow و S&P 500 به عنوان سرمایه گذاران در حال غرق بازگشایی معاملات برای megacap tech نام. فناوری های سنگین نزدک با این حال شروع به پریدن کرد به یک رکورد بالا در روز چهارشنبه و بسته بالای 10000 برای اولین بار.

هر دو شاخص S&P 500 و Dow هنوز تا بیش از 40 درصد از coronavirus کم است. باور نکردنی باز گشت آغاز شده با سرمایه گذاران شرط بندی در شرکت های فن آوری مانند آمازون که انجام شد و با وجود همه گیر اما در ماه گذشته بازگشایی شرط مانند شرکت های هواپیمایی شده است بزرگترین برندگان. در حال حاضر سرمایه گذاران در حال چرخش به کسانی که با تکنولوژی نام و کسب سود در بقیه بازار.

معامله گران همچنین فروش نفت قراردادهای آتی در میان نگرانی های اقتصادی جهانی بازگشایی خواهد شد sidetracked. وست تگزاس اینترمدیت آتی کاهش یافته است 7.9% به $36.46 در هر بشکه رسید. به نوبه خود به طور سنتی دارائی های ایمن مانند اوراق قرضه و طلا افزایش یافت. 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید عملکرد کاهش یافته و به 0.67% و آمار پایین ترین سطح خود در بیش از یک هفته (بازده حرکت معکوس به قیمت). قیمت طلا در معاملات آتی افزایش یافت 1.5 ٪ به $1,746 دفاع کرد گرفته شد.50 در هر اونس رسید.

پنج شنبه حرکت نیز به دنبال فدرال رزرو هشدار روز چهارشنبه در اقتصاد ایالات متحده خواهد قرارداد با 6.5 درصد در سال 2020 قبل از گسترش 5 درصد در سال آینده است. بانک مرکزی همچنین گفت: آن را به نگه داشتن نرخ بهره در حال حاضر سطح پایین از طریق 2022.

“فدرال رزرو درک ما فقط در آغاز فاز بهبود اقتصادی و ساخت راش تغییرات به سیاست یا به جلو هدایت زودرس است در این زمان” چارلی ریپلی ارشد سرمایه گذاری برای استراتژیست آلیانز مدیریت سرمایه گذاری گفت: در یک ایمیل.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de