مرگ امریکا مراکز می تواند در مقابله ضربه به شهرها که بر روی آنها بستگی دارد

خریداران کاوش بیشتر خالی بازار در مارس 12 سال 2020 در کلمبوس, اوهایو.متی Hatcherr/گتی ایماژCoronavirus همه گیر

توسط ELEMENTORSITE در 31 خرداد 1399

خریداران کاوش بیشتر خالی بازار در مارس 12 سال 2020 در کلمبوس, اوهایو.

متی Hatcherr/گتی ایماژ

Coronavirus همه گیر است بالا بردن سرعت مرگ آمریکا مبارزه مراکز خرید که می توانند یک ضربه ویرانگر به برخی از شهرها که بر روی آنها بستگی دارد.

هنگامی که یک مرکز تیره یک جامعه از دست می دهد بیش از یک محل به فروشگاه و گرفتن یک تکه از پیتزا در دادگاه مواد غذایی Sbarro. در بسیاری از محله های این مرکز خرید یک موتور اقتصادی, استخدام صدها اگر نه هزاران نفر از کارگران و ارائه یک مقدار قابل توجهی از دلار به محلی پایه مالیاتی.

بازارها و مراکز خرید در سراسر کشور ارائه $400 میلیارد دلار در محلی مالیات بر درآمد سالانه با توجه به شورای بین المللی مراکز خرید خرده فروشی املاک و مستغلات صنعت و تجارت ، و وجود دارد حدود 1000 مراکز — هر دو بخش خصوصی و عمومی برگزار می شود — هنوز عامل در ایالات متحده آمریکا امروز با توجه به تجاری املاک و مستغلات خدمات شرکت سبز خیابان مشاوران.

"من نگرانی زیادی در این بحران بازی می کند," ICSC مدیر عامل شرکت تام مک گی گفت. "صنعت ما بودجه همه چیز را به صورت آتش و پلیس به [محلی] زیرساخت ها است."

در قبل از Covid-19 جهان, نوجوانان اغلب زمین اولین شغل خود را در بازار. بچه ها را قطع وجود دارد بعد از مدرسه. به اصطلاح بازار واکر خواهد با استفاده از فضای باز در بازار قبل از فروشگاه به روی عموم باز است برای شکستن عرق. Mom-and-pop صاحبان فروشگاه را باز اول خود را کسب و کار وجود دارد. و فروشگاه های بازار را آرزو مجریان بار رونق در نخست خود را.

شتاب تجارت الکترونیکی همراه با یک تغییر نسبت به بیشتر مصرف کنندگان که مایل به زندگی در مرکز شهر به جای حومه شهر باعث شده است تا به مردم کمتر frequenting مراکز در طول سال. و به همه گیر, ضربه, مراکز سوار شد تا همراه با فروشگاه ها در آنها است. برخی از جمله نرتهگت مرکز مدیریت Northwood خرده فروشی در دورهام کارولینای شمالی در حال حاضر بسته شده است. سابق فروشگاه اجرایی Jan Kniffen پیش بینی کرده است یک سوم از مراکز میرود تا سال 2021.

اجاره بها با توجه

به عنوان خرده فروشان قادر به پرداخت اجاره بها در زمان صاحبخانه امریکا مراکز قادر به پرداخت صورتحساب خود را ساخت بدتر در طول همه گیر و سرعت بخشیدن به این مهره های بازی دومینو. تنسی مبتنی بر صاحب مال CBL & Associates هشدار داد در اوایل این ماه است که توانایی خود را همچنان به عنوان یک نگرانی رفتن در شک پس از خرده فروشان در خواص آن باید صرف پرداخت اجاره بها در طول Covid-19 بحران مجبور CBL به دست دو تا از منافع خود پرداخت.

باید CBL بود مجبور به ورشکستگی آن را برای اولین بار تشکیل پرونده توسط املاک و مستغلات تجاری مالک در طول بیماری همه گیر. آنها کلید CBL را 108 مراکز می تواند دست به وام دهندگان. برخی از خواص آن می تواند تعطیل دائم اگر صاحبان جدید ظهور به سر می برد و اجرای این دارایی ها.

من نگرانی زیادی به این بحران ایفا می کند. صنعت ما بودجه همه چیز را به صورت آتش و پلیس به [محلی] زیرساخت ها است.

تام مک گی

مدیر عامل شورای بین المللی مراکز خرید

یک CBL سخنگوی کاهش یافته است به نظر در مورد ورشکستگی بالقوه.

CoolSprings ایرانیان یک CBL بازار در فرانکلین تنسی ارائه می دهد تا یک چنین نمونه ای از یک ملک است کمک به آن محلی پایه مالیاتی. و به عنوان مرکز دارای آمار گرفته در طول همه گیر شهر فرانکلین است که ضربه زدن به آن بودجه ذخایر به پایان می رسد دیدار با توجه به یک مدیر.

"ما بازار است از جمله جاذبه های آن درایو ما درآمد به طور قابل توجهی" با توجه به Franklin County, شهرستان, مدیر, Eric Stuckey. "اگر شما آنقدر وابسته به فروش مالیات [مثل ما] می توانید آن را فقط یک یا دو ماه و شما خواهید دید که این تاثیر است."

او در مقایسه با وضعیت سال 2008 و رکود اقتصادی ،

"رکود اقتصادی تا به حال یک تاثیر واقعی بر درآمد" Stuckey گفت. "آنچه که مردم نمی توانند به صرف در بازار ... ترجمه شده به از دست محلی درآمد."

او توضیح داد که فرانکلین نیاز به استفاده از آن صندوق ذخایر برای آینده قابل پیش بینی تا CoolSprings ایرانیان پرش به عقب که او انتظار دارد که به اتفاق می افتد در طول زمان از آن است که تنها عمده و خرده فروشی در قرعه کشی در این منطقه است.

دیگران خواهد بود کمتر خوش شانس.

"مراکز مرگ به آرامی به طور کلی بیش از یک دوره از سال" گفت: Lacy Beasley, رئيس جمهور از املاک و مستغلات مشاوره شرکت خرده فروشی استراتژی. "در ابتدا یک لنگر می بندد و سپس یکی دیگر. برای یک بازار تعطیل به طور کامل بازار در حال حاضر اعلام شده است مرده توسط مشتری."

اما سریع شتاب از فروشگاه تعطیلی این سال بخشی از علت به Covid-19 بحران است اضافه کردن به بازار صاحبان چالش ها و می تواند سرعت بخشیدن به این مرگ است. به عنوان بسیاری از 25,000 تعطیلی می تواند اعلام شده توسط فروشندگان در این سال با توجه به پیگیری توسط Coresight پژوهش با 55% تا 60% از کسانی که در مراکز. که یک رکورد جدید از رکورد قبلی بیشتر تقریبا 9,800 در سال 2019 شرکت گفت.

به عنوان مستاجرین لنگر مانند ورشکست J. C. Penney برو تیره, غیر مستاجرین لنگر مانند عقاب آمریکایی یا فاصله به طور معمول آنچه شناخته شده به عنوان شرکت-اجاره جملات قادر به تخلیه ملک زودتر اگر آنها می خواهم. با به اندازه کافی جای خالی و هیچ چیز به جای آنها یک بازار می تواند تحت فشار قرار دادند از کسب و کار در این راه. (پنی در حال حاضر در حال لگد زدن به رفتن-خارج-از-فروش کسب و کار در بیش از 150 مکان در این ماه آن را به عنوان تلاش برای تغییر ساختار این شرکت در رسیدگی به ورشکستگی.)

تا مطمئن شوید که توسعه دهندگان در حال تلاش برای به دست آوردن خلاق است. سابق سیرز فروشگاه در غرب اوکس بازار در اوکوئی فلوریدا بازسازی شد به یک زیراکس مرکز تماس. فورد موتور منتقل دفاتر خود به سابق Lord & Taylor فروشگاه در Fairlane مرکز شهر در Dearborn, Michigan.

اما آن را نمی ممکن است به اندازه کافی.

"مراکز می توان redeveloped و منتشر شد اما آن را اغلب هرگز جای تاثیر [به شهر] بازار تا به حال در روزهای اوج," خرده فروشی استراتژی Beasley گفت.

یک ضربه به بودجه

PREIT یک سرمایه گذاری املاک و مستغلات اعتماد است که دارای یک مجموعه از 21 در مراکز خرید ایالات متحده از جمله گیلاس هیل بازار در چری هیل نیوجرسی گفت: آن پرداخت بیش از $65 میلیون دلار در املاک و مستغلات مالیات در هر سال است. در پنسیلوانیا و نیوجرسی به تنهایی این شرکت تخمین می زند که آن مراکز حساب برای حدود 17000 شغل.

"هنگامی که شما در مورد فکر می کنم بازار از منظر اقتصادی آن را یک موتور واقعی وجود ندارد و سوال در مورد آن" PREIT مدیر عامل جو Coradino در مصاحبه ای گفت:. "ما به طور معمول بزرگترین پرداخت کننده مالیات در هر شهرداری داده شود."

یک تجزیه و تحلیل استراتژی خرده فروشی به تشریح تاثیر قابل توجهی یک مرکز بسته خواهد باید در محلی بودجه شهرداری.

اندازه به طور متوسط از یک مرکز منطقه ای در ایالات متحده آمریکا است که در هر نقطه بین 400,000 و 800000 متر مربع با سه تا پنج مستاجرین لنگر. به اصطلاح C - D-دارای مراکز آن را در حداقل مقدار فروش هر متر مربع هستند کسانی در نظر گرفته می شود بیشتر در معرض خطر ابتلا به زیر بروید. این مراکز به طور متوسط فروش بین 200 $و $325 در هر فوت مربع خرده فروشی استراتژی گفت.

که گفت: فروش سالانه دریافت به طور متوسط C یا D-رتبه های بازار خواهد بود در حدود 90 میلیون دلار به $145 میلیون, با توجه به تجزیه و تحلیل. و 2 درصد در محلی جمع آوری مالیات نرخ محل که در آن واقع شده است را جمع آوری در هر نقطه بین $1.8 میلیون به 3 میلیون دلار سالانه در بازار برای مالیات بر فروش آن گفت.

وجود دارد حدود 730 B - C - D-دارای مراکز در ایالات متحده با توجه به سبز خیابان.

به عنوان خرید های ساخته شده در برخی از مراکز سقوط کرده در طول سال شهرداری چپ تلاش برای تغییر شکل بودجه خود را.

"شهرهایی هستند که بیشتر انگیزه برای کمک به خرده فروشی در حال حاضر از آنها تا کنون بوده است" Beasley گفت.

حتی بزرگترین صاحب مال در ایالات متحده Simon Property Group ابراز نگرانی از این موضوع است.

سیمون نمونه کارها از حدود 200 مراکز و خروجی مراکز از جمله بازار میدان روزولت در شرق باغ شهر نیویورک هستند و یک امتیاز ساخت آن را یکی از بهترین اپراتورهای در آن فضا است. اغلب اگر نه همه از سیمون مراکز در حال انتظار برای باز بماند دراز مدت.

"ما می خواهیم برای کمک به این جوامع محلی به دلیل رک و پوست کنده آنها بستگی دارد ما مالیات بر فروش و مالیات بر املاک و مستغلات" رئیس اجرایی دیوید سیمون گفت: ممکن است در طول یک درآمد کنفرانس به عنوان او در مورد بازار صاحب برنامه ای برای بازگشایی طول coronavirus بیماری همه گیر.

"من امیدوارم که جوامع درک آنچه که ما در حال انجام," او اضافه کرد: ذکر این منطقه لانگ آیلند در نیویورک به عنوان یک مثال که در آن سیمون می پردازد بیش از 60 میلیون دلار در سال در مالیات بر املاک برای یک تعداد انگشت شماری از خواص.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب