تزئین پلیس بالا آورده که Vijay Mallya پایین

The Decorated Top Cop Who Brought Vijay Mallya Down

Suman کومار اختصاص داده بود پرونده Vijay Mallya در اکتبر 2015. (تصویر: www.cbi.gov.in)

دهلی نو:

“پر زحمت و دقیق” را بررسی و تعداد بی شماری از بازدیدکننده داشته است به لندن توسط CBI افسر Suman کومار در نهایت با مته سوراخ کردن میوه پس از سه سال در بانک مورد تقلب در برابر زرق و برق دار تاجر Vijay Mallya.

Vijay Mallya بالا پرواز مالک در حال حاضر از بین رفته Kingfisher Airlines, در روز پنج شنبه خود را از دست داد برنامه به دنبال ترک به درخواست استرداد او به هند در انگلستان دیوان عالی کشور تنظیم 28 روز ساعت در حذف او از انگلستان است.

استرداد پرونده مربوط به اتهام تقلب در بانک از 900 تومان کرور روپیه در IDBI بانک. بحرانزده مشروب بارون همچنین چهره کاوشگر در یک مورد دیگر مربوط به اتهام تقلب بالغ بر بیش از 9,000 تومان کرور روپیه در کنسرسیومی از بانک های led توسط بانک دولتی هند است.

آقای کومار اختصاص داده بود پرونده Vijay Mallya شناخته شده برای خود را متکبر و شیوه زندگی که تا به حال ساخته شده راه خود را به مجلس به عنوان یک Rajya سبها عضو به عنوان DSP بانکی تقلب و امنیت همراه بمبئی در ماه اکتبر 2015.

آقای کومار است که در حال حاضر اضافی سرپرست پلیس در کشور های برتر آژانس تحقیقات.

Vijay Mallya مواجه شد رسانه های حرارتی خود را به عنوان عدم شرکت هواپیمایی بود و پیدا کردن آن را دشوار است به پرداخت حقوق کارکنان و حفظ حق بیمه خدمات آن را به حال وعده داده شده به مشتریان خود را با سر و صدا برای شارژ او افزایش روز به روز منابع در آژانس گفته بود.

این یک وضعیت روی حیله و تزویر برای بانک مرکزی به عنوان بانک ها وام نمی فایل هر گونه شکایت علیه Vijay Mallya رغم جدی اتهامات تقلب علیه او گفتند.

این سازمان تصمیم به پیش بروید و با استفاده از منبع آن-بر اساس اطلاعات به ثبت اولین مورد در برابر Mallya مربوط به 900 تومان کرور روپیه اتهام کلاهبرداری وام در برابر او.

و آقای کومار سپرده شد با پروب.

این افسر که عضو آژانس به عنوان یک 23 ساله sub-بازرس سپس به حال یک رکورد بی عیب و نقص به عنوان یک آس محقق سفید-جرایم یقه برنده CBI مدال طلا برای بهترین تحقیق افسر در سال 2002 بیش از آن نخست وزیر مانموهان سینگ در سال 2004.

پنجاه و پنج سال کومار honed سنتی CBI سبک از تحقیقات نیز با دریافت این پلیس مدال برای خدمات شایسته در سال 2008 محقق برجسته در سال 2013 و رئیس پلیس مدال خدمات برجسته در سال 2015 زمانی که او در زمان بیش از این مورد است.

در سال 2016 Vijay Mallya فرار از کشور باعث خجالت به آژانس و تحریک دشوار نبرد قانونی در دادگاه های بریتانیا به او را به عقب.

سپس اضافی مدیر Rakesh Asthana در زمان بیش از کمر مورد به عنوان رئیس بخش تحقیقات ویژه تیم.

او و Suman کومار ثابت به یک تیم قوی تحقیق در مورد ساخت دور از لندن به اطمینان حاصل شود نه تنها شنوایی از دست رفته است و هماهنگی با خدمات تاج دادستان بود که به نمایندگی از این پرونده در دادگاه در لندن است.

این کار دشوار بود که هند به گردابی رکورد در موفقیت در استرداد موارد در اروپا و به خصوص انگلستان است. در مورد مبارزه با تاج دادستان خدمات با حمایت فعال از ابتکارات و اجرای اداره.

آقای کومار تضمین بتن مورد تقلب تاسیس شده است و یک اتهام ورق ظ در هند به یک مورد قوی برای Vijay Mallya را استرداد.

آن را ضروری است که هند تا به حال یک مورد در برابر Vijay Mallya که مجازات در قوانین انگلستان.

از طریق خود جامع پروب آقای کومار موفق به ایجاد اتهام کلاهبرداری و پول شویی در پروب که به اتهام ورق واصل شد در هند.

“ما سیزده دادگاه وجود دارد. ما تا به حال برای متقاعد کردن دادگاه که مورد prima facie ساخته شده است برای توجیه استرداد به هند” یک افسر ارشد گفت.

یافته های رسیده توسط آقای کومار در کاوشگر موفق به دستیابی به یک قطعی استدلال در حمایت از استرداد Vijay Mallya به هند به اوج خود رسید در انگلستان بالا, دادگاه, انکار او را ترک به رویکرد دادگاه عالی به چالش استرداد او.

Suman کومار شد مورد تحسین قرار گرفته توسط بانک مرکزی برای تلاش های خود را در مورد.

“CBI قدردانی از زحمت کش تحقیق کار سخت و دقیق تلاش های تحقیق افسر Suman کومار, اضافی, SP, CBI در موفقیت پیگیری تحقیق و استرداد دعاوی علیه فراری ،” سخنگوی آژانس گفت.

(به جز تیتر این داستان شده است ویرایش شده توسط NDTV کارکنان و منتشر شده است از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im