فرقه های مورد علاقه ماهی تابه ورق است که به فروش می رسد در 4 ساعت است که در نهایت در سهام

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

با قیمت مناسب در 25 دلار این نیست فقط هر عادی نیم ورق تابه. تولید شده در ویسکانسین از کلاس تجاری 18-سنج آلومینیوم ساخته شده در حرکت است قابل ملاحظه ای ضخیم تر از آنچه شما به طور معمول در یک ظرف ورق برای استفاده در خانه. حتی اگر آلومینیوم فوق العاده, سبک وزن, ضخامت منجر به سازگار توزیع حرارت بنابراین شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد نقاط داغ و یا ناهموار براونینگ.

اما این چیزی است که شما نمی توانید ببینید که باعث می شود این ورق پان بسیار ویژه. محصور در ضخامت نورد لبه آلومینیومی میله که افزایش پان قدرت و دوام. بر خلاف دیگر ورق تابه که پیچ و تاب و یا دست و پنجه نرم تحت تغییرات دما و یا بارهای سنگین ساخته شده را در تابه می تواند ایستادن به هر دو. فراموش نکنید که آن را تا به حال به انجام non-stop در شاخ کباب و مانند تمام شده محصولات طراحی شده برای آخرین در آشپزخانه های تجاری.

این محصور rim همچنین باعث می شود تابه فوق العاده برای تمیز کردن آسان به دلیل آن را نمی خواهد در دام آب (یا هر چیز دیگری) مانند ورق تابه با باز کردن رینگ. شما را پیدا خواهد کرد هر تخت لبه است که سخت به گرفتن یا که چیز خوبی است زمانی که شما در حال دست زدن به یک تابه داغ.

ما می توانیم فکر می کنم از یک تن برای استفاده از ساخته شده در ورق پان اما پخت و پز و خدمت به کباب این است که یک انتخاب واضح! ظرف یک اینچ عمق است همچنین مناسب برای پخت نان ذرت, کیک های شکلاتی و کیک ورق و کمک می کند تا به بو داده حاوی سبزیجات هنگامی که کوه در می رم و یا آنها را تکان دهنده. آن را می تواند تحمل درجه حرارت تا 450 درجه فارنهایت در فریزر اگر شما می خواهید برای ایجاد سریع granita یا رفتن از فریزر به فر برای یک دسته از کوکی ها.

هر آنچه که شما را با جدید خود را ظرف ورق آن را واقعا یک ابزار ضروری آشپزخانه. اجازه دهید فقط امیدوارم که آن را به فروش نیست بیش از حد به سرعت این زمان در اطراف!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im