CDC به روز شده COVID-19 اجتماعی فاصله دستورالعمل برای حیوانات خانگی—در اینجا آنچه در آن به معنی

به عنوان اطلاعات اطراف coronavirus همه گیر در ادامه به تغییر به عنوان کارشناسان کسب اطلاعات بیشتر می توان آن را سخت بدانید که چگونه به بهترین نگه داشتن خانواده خود را امن است. اما با شواهد رو به رشد است که حیوانات از جمله حیوانات خانگی—می تواند به آلوده شدن با این رمان coronavirus مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری خود را به روز کرده اجتماعی فاصله دستورالعمل شامل حیوانات. در اینجا آنچه در آن تمام معنی است.

CDC جدید دستورالعمل به روز شده در آوریل 28, توصیه های اجتماعی که فاصله همراه با خود منزوی شناخته شده پس از قرار گرفتن در معرض و یا برگزاری نمایشگاه علائم این ویروس گسترش به دوستان خزدار خود را در خانه. آژانس فدرال نشان می دهد که مردم “درمان حیوانات خانگی به عنوان شما خواهد انسان دیگر اعضای خانواده—اجازه ندهید حیوانات خانگی تعامل با افراد و یا حیوانات در خارج از خانواده است. اگر یک فرد در داخل خانواده می شود بیمار منزوی است که فرد از هر کس دیگری از جمله حیوانات خانگی.”

در حالی که در این زمان حیوانات نکنید “نقش مهمی در گسترش این ویروس است که باعث COVID-19” گزارش از حیوانات خانگی تست مثبت برای این ویروس تا ظهور در هفته های اخیر. میناکاری در کارولینای شمالی است که سگ برای اولین بار در آمریکا به آزمایش مثبت در هر سی ان ان و مقامات به تازگی اعلام کرد که دو گربه آزمایش مثبت در نیویورک است. بازگشت در ماه مارس دو خانواده سگ ها در هنگ کنگ تست مثبت و هشت ببر و شیر در باغ وحش برانکس در نیویورک نیز پایین آمد با بیماری های تنفسی بعد از تایید به COVID-19.

راه COVID-19 تحت تاثیر قرار حیوانات به نظر می رسد متفاوت است تا آنجا که آن را می توانید در انسان پس از CDC توصیه می کند نگه داشتن حیوانات خانگی در داخل خانه که ممکن است راه رفتن سگ بر روی یک دسته سه تایی در حالی که حفظ حداقل شش فوت از راه دور از مردم و حیوانات دیگر که در خارج از. شما می خواهید به جست و خیز سگ پارک در میان همه گیر بیش از حد و چشم پوشیدن سلام از سگ-دوست داشتن همسایگان در حال حاضر, به عنوان به خوبی.

در این مرحله به نظر می رسد که کند کردن روند گسترش این ویروس با محدود کردن تعامل فیزیکی با دیگران—از جمله حیوانات خانگی خود را—این است که بهترین راه برای نگه داشتن شما و دوستان چهار پا خود را امن است. اگر شما بیمار هستید و شما باید به جلوگیری از تعامل با حیوانات خانگی خود را از جمله “petting, snuggling بودن بوسید یا licked و به اشتراک گذاری مواد غذایی و یا ملافه” هر CDC توصیه می کند که با داشتن یکی دیگر از اعضای خانواده مراقبت برای حیوان خانگی خود را در حالی که شما در حال منزوی. (اگر شما باید با آنها تعامل آنها توصیه یک پارچه ماسک و شستن دستها قبل و بعد از فعل و انفعالات خود را.)

اگر شما گمان می برند حیوان خانگی خود را می کند که یک بیماری دامپزشک تماس و باید شخص دیگری است که بیمار را چک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید