بزرگترین مرکز مالک قصد دارد تا 50 درصد از مراکز بازگشایی در این هفته

بزرگترین متحده صاحب مال, Simon Property Group روز دوشنبه گفت که قصد دارد به حدود 50% از خواص آن بازگشایی دوباره در هفته آینده به عنوان متحده شروع به شل خود را مستند محدودیت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

از آن ساخته شده اعلام آن را به عنوان گزارش درآمد سه ماهه که در آن سیمون سه ماهه سود کاهش 20.2 درصد در طول سه ماهه اول 31 مارس به پایان رسید.

“ما در حال حاضر پیشرو در تلاش برای این اقتصادهای محلی برای بازگشت به کسب و کار” مدیر اجرایی دیوید سیمون گفت: در طول یک درآمد کنفرانس تلفنی با تحلیلگران. “ما می خواهیم برای کمک به این جوامع محلی … به دلیل رک و پوست کنده آنها بستگی دارد فروش ما مالیات است.”

سیمون دارای تقریبا 200 مراکز و خروجی مراکز در ایالات متحده از جمله Copley محل در بوستون و نرتهگت بازار در سیاتل.

سیمون سهام صعود به اندازه 3% در بعد از ساعات معاملاتی پس از انتشار.

سیمون آغاز بازگشایی برخی از آن مراکز در کشورهای از جمله کارولینای جنوبی و گرجستان در مارس 1, CNBC برای اولین بار گزارش شده است. این بسته همه از خواص آن به طور موقت در مارس 18. برخی از اقدامات آن را در جای خود قرار داده به عنوان مراکز بازگشایی طول coronavirus بحران شامل محدود کردن ساعات کاهش ظرفیت در بازار, رقص برهنه کردن برخی از صندلی ها از دادگاه های مواد غذایی و توزیع ماسک برای بازدید کنندگان که درخواست آنها.

همانطور که از دوشنبه این شرکت گفت: این بازگشایی 77 از خواص آن در ایالات متحده, که در آن محلی مستند محدودیت شده اند کاسته. آن گفت: از یک دوجین از آن حق بیمه رسانه ها باید بازگشایی شد.

مدیر عامل شرکت سیمون گفت: شرکت “تشویق مصرف کننده پاسخ تا کنون.”

وی افزود: فروشگاه های زنجیره ای از جمله دیلرد و Neiman Marcus که پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت از هفته گذشته در حال مشتاق به بازگشت خریداران به فروشگاه.

“من فکر می کنم برای خرده فروشان که در حال باز کردن آنها در حال به دست آوردن سهم بازار” مدیر عامل شرکت گفت. “من فکر می کنم دیگران که آماده هستند فرصت از دست رفته.”

هنوز هم فقط به خاطر سیمون است که بازگشایی آن مراکز به این معنا نیست خرده فروشان هستند و در عین حال پریدن در این فرصت به نوبه خود پشت چراغ نه معنی است مصرف کنندگان مسابقه بازگشت. برخی از شرکت ها مانند میسی شکاف و Nordstrom را گذاشته برنامه های خود را برای بازگشایی, برای کسب و کار در مراحل. فاصله می گوید: این برنامه به 800 مکان های باز دوباره با پایان ماه. میسی روز دوشنبه بازگشایی شد موج دوم از حدود 50 مکان.

اما خرده فروشان در حال حاضر به بازگرداندن furloughed کارگران از طریق فروش بیات کالا و سهام تازه موجودی. این آسان نیست ، برخی از فروشگاه ها احتمال ماندن بسته به طور دائم. Nordstrom در هفته گذشته گفت: آن بسته خواهد شد 16 فروشگاه خوب است.

سیمون نمی شکستن چقدر اجاره آن جمع آوری شده از مستاجران در طول سه ماهه اول.

درآمد خالص کاهش یافته است به $437.6 میلیون دلار یا $1.43 هر سهم از $548.5 میلیون دلار یا $1.78 هر سهم یک سال پیش.

از بودجه عملیات — کلید متریک استفاده توسط تحلیلگران به ارزیابی سلامت از املاک و مستغلات سرمایه گذاری تراست — کاهش یافت و به $980.6 میلیون دلار یا $2.78 هر سهم از $1.08 میلیارد دلار یا 3.04 هر سهم یک سال پیش.

سیمون گفت: آن را هم به حالت تعلیق و یا حذف بیش از 1 میلیارد دلار از هزینه های مرتبط با توسعه های جدید و پروژه های خوبی توسعه در تلاش برای مدیریت هزینه ها در طول بحران. آن را خواهد داد همه به حالت تعلیق در پروژه های در آینده آن را گفت. آن را نیز به طور موقت furloughed برخی از کارگران و کاهش اجرایی پرداخت.

به عنوان در مارس 31, صاحب املاک و مستغلات تا به حال حدود 8.7 میلیارد دلار از نقدینگی متشکل از 4.1 میلیارد از پول نقد در دست و $4.6 میلیارد دلار از ظرفیت موجود خود گردان تسهیلات اعتباری و مدت وام.

سیمون به خارج آن سال 2020 چشم انداز مالی.

سیمون سهام که از روز دوشنبه بازار در حال پایین حدود 63% این سال است. این شرکت دارای یک درپوش بازار $16.8 میلیارد دلار است.

پیدا کردن تمام درآمد گزارش از سیمون در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im