بهترین زمان برای ارتقاء تلویزیون خود را در سال 2020 به گفته کارشناسان پول

غواصی به روند خرید یک تلویزیون جدید می تواند هیجان انگیز و احساس (صادقانه نیست هر فرصت برای بهینه سازی Netflix مصرف هیجان?), اما آن را نیز می تواند دلهره آور. وجود دارد تمام اندازه های مختلف را در نظر بگیرید و همچنین مارک های مختلف و مدل—و البته پول.

همه این گزینه ها و قیمت امتیاز (منظورم این است که آیا شما دیده می شود کسانی که علاقه داشتن به تلویزیون که شبیه نقاشی?) به این معنی نیست که برای خرید یک تلویزیون است که بیشتر گیج کننده تر از همیشه. اما مانند بسیاری از چیزهایی که وجود دارد در طول سال هستند که بهتر از دیگران وقتی که می آید به گرفتن یک معامله خوب در تلویزیون است.

اول: انجام تحقیقات خود را وقتی که می آید به مارک های مختلف و مدل های.

قبل از اینکه شما قیمت هر چیزی در حال حاضر زمان برای صادقانه خود را ارزیابی شیوه زندگی و سرگرمی نیاز دارد. شاید شما می خواهید برای اضافه کردن تلویزیون خود را به گالری خود را به دیوار و آن را مخلوط کنید. شاید شما می خواهید برای مخفی کردن آن را در یک سرگرمی کنسول. شاید شما همه چیز در مورد فانتزی دیواری وضعیت. وجود دارد بسیاری از عوامل را در نظر بگیرید و در حالی که دانستن بهترین زمان از سال به خرید یک تلویزیون به منظور به دست آوردن بهترین معامله است, مفید, آن را تقریبا به عنوان مفید است اگر شما نمی دانید که چه نوع از تلویزیون شما می خواهید در وهله اول. هنگامی که شما خود را بالا تلویزیون انتخاب محدود به یک تعداد انگشت شماری از گزینه های figuring چگونه به صرفه جویی در پول در انتخاب نهایی خود خوب گام بعدی.

چه, بهترین زمان برای خرید تلویزیون و صرفه جویی در پول ؟

ما خواسته برخی از معامله-پیدا کردن کارشناسان و جولای سال 2020 به نظر می رسد مانند یک جامد زمان به جستجو برای یک تلویزیون جدید—به خصوص اگر ایده braving جمعیت و یا طراوت یک مرورگر بی وقفه در سراسر شکرگزاری به نظر می رسد کمتر جذاب است.

Daniela Corrente است که از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت حلقه بدهی رایگان خرید ابزار است که شما کمک می کند تا صرفه جویی در پول برای خرید همه چیز شما را دوست دارم. این نرم افزار همچنین قیمت آهنگ های محصولات برای پیدا کردن بهترین معاملات پس از او در داخل حرکت شبیه چمچه زنی در بهینه سازی زمان خود و به نمره یک معامله خوب در تلویزیون است. “در طول تاریخ, بهترین زمان برای خرید یک تلویزیون شده است جمعه سیاه یا Cyber Monday,” Corrente سهام. “اما امروزه با فن آوری در حال تکامل در چنین سرعت سریع و خرده فروشان نیاز به حرکت موجودی سریع تر شما می توانید یک معامله خوب نمره تقریبا در هر زمان از سال است.”

بنابراین اگر شما یکی از کسانی که مصمم است برای دریافت یک معامله خوب پس خبر خوب این است که وجود دارد ابزار مانند حلقه است که می تواند به شما کمک کند در طول سال. اما اگر شما مصمم به مطلق بهترین معامله را بدون توجه به آنچه پس از آن وجود دارد چند تاریخ را به علامت خود را در تقویم که در آن شما ممکن است شانس بیشتری داشته باشد.

Corrente می گوید تا پایان سه ماهه اول سال در اطراف پایان ماه مارس—دیدم یک شیب در تلویزیون قیمت, بنابراین او پیش بینی می کند همان خواهد شد که درست در اطراف پایان Q2 در ماه های ژوئن و ژوئیه. که در قاب زمان “خواهد بود پر از معاملات” او می گوید: “با توجه به این واقعیت است که آجر و ملات مجبور خواهد شد به فشار موجودی آنها شده اند نشسته در پس اجتماعی فاصله آغاز شده است.”

وجود دارد این است که برخی از حقیقت به فروش عالی اتفاق می افتد در اطراف عمده مانند تعطیلات روز شکرگزاری, هر چند که خرید های هوشمند متخصص Trae Bodge سهام. “جمعه سیاه و سایبر دوشنبه بهترین زمان برای خرید یک تلویزیون” Bodge می گوید. “یکی دیگر از قابل اعتماد زمان برای فروش است که درست قبل از سوپر باول. شما همچنین می خواهید یک دانش سطحی از فروش در ‘جمعه سیاه در جولای اتفاقات در ماه جولای.”

شما می توانید مذاکره تلویزیون قیمت ؟

چیزی برای نگه داشتن در ذهن در هنگام خرید یک تلویزیون صرف نظر از چه زمان از سال شما در حال انجام این کار این است که بسیاری از فروشندگان پیشنهاد قیمت تطبیق. بهترین خرید در خاص و نسبتا قیمت های انعطاف پذیر مطابق با سیاست. این بدان معناست که اگر شما می خواهید برای خرید از بهترین خرید (شاید شما خاص پاداش وجود دارد و یا مانند خدمات به مشتریان خود به عنوان مثال) اما پیدا کردن یک قیمت مقرون به صرفه تر در دیگر خرده فروش آنها را مطابقت آن را به عنوان طولانی به عنوان آن را در دیدار چند معیارهای خاص.

مهم نیست که چه, اگر چه, Corrente می گوید: یکی از مهم ترین نکات برای خرید یک تلویزیون در اکثر مالی صدا راه ممکن است به مطمئن شوید که شما به اندازه کافی پول ذخیره شده برای خرید قبل از خرید آن.

“به اعتقاد من مهم ترین چیز این است که مردم به اندازه کافی پول اختصاص داده شده برای زمانی که تلویزیون به فروش” Corrente می گوید. “اگر آنها کش رفتن کارت اعتباری به دلیل فروش و پس از آن فقط پرداخت حداقل تعادل هر ماه آنها را تا پایان پرداخت شاید حتی بیشتر از اصل قیمت کامل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im