زیر تومان.15,000 قیمت بخش همواره قابل توجهی در بازار هند. این نقطه قیمت اجازه می دهد تا تولید کنندگان به ارائه سخت افزار بهتر به مخاطبان از آنها می تواند با ورود گوشی های. ما را دیده اند برخی از قابل توجه گوشی های هوشمند راه اندازی شده در این محدوده قیمت و ما حتی دیده می شود جنگ های متعدد بین Redmi, Realme نوکیا و حتی سامسونگ در گذشته است. همه از این منجر به مصرف کنندگان شدن ارزش بسیار خوبی برای پول خود را.

اگر به شما در تنظیم یک بودجه از تومان. 15,000 برای گرفتن یک گوشی هوشمند جدید ما انجام تحقیق و پژوهش برای شما. پس از بررسی های متعدد گوشی های هوشمند در زیر تومان. 15,000 بخش, در اینجا مدل های که یک برش بالاتر از بقیه است. آنها را بررسی کنید.

بهترین گوشی های تحت 15,000

گوشی های تحت تومان. 15,000 اسباب بازی 360 امتیاز (از 10) قیمت در هند (به عنوان توصیه می شود)
Redmi Note Pro 9 8 Rs. 13,999
Realme 6 8 Rs. 13,999
Realme 5 Pro 8 Rs. 13,999
Vivo Z1 Pro 7 Rs. 13,990
کهکشان M30s 8 Rs. 13,990
Redmi Note 8 7 Rs. 10,999
Vivo U20 7 Rs. 11,990

Redmi Note Pro 9

جدید ترین بچه ها در بلوک نیز یکی از بهترین شما می توانید برای تحت تومان. 15,000. این Redmi Note 9 نرم افزار راه اندازی شد به تازگی و بزرگ 6.67-صفحه نمایش اینچ با سریع 90Hz نرخ تجدید. ما در بر داشت تلفن به بزرگ و سنگین در 209g در وزن اما از آن است که به خوبی طراحی شده است.

آن است که توسط Snapdragon 720G SoC و می آید در دو نوع یکی با 4GB رم و 64 GB از ذخیره سازی و دیگر با 6GB RAM و 128 GB از ذخیره سازی. پایه نوع موجود است برای Rs. 13,999 است که یک دست انداز کوچک از راه اندازی آن قیمت تومان. 12,999 با توجه به GST پیاده روی.

Realme 6

این Realme 6 دقیقا جانشین Realme 5 پس از این شرکت قرار است که آن را در یک محدوده قیمت بالاتر. ما در بر داشت Realme 6 به خوبی طراحی شده اما طرف-نصب اسکنر اثر انگشت ممکن است درخواست تجدید نظر به همه. دستگاه کمی سنگینتر از طرف اوج مقیاس در 191g. این یک 90Hz نمایش درست مانند Redmi Note 9 نرم افزار.

این Realme 6 توسط پردازنده Mediatek Helio G90T است که یک پردازنده قدرتمند بازی است و قادر به ارائه برخی از عملکرد جدی. Realme ارائه می دهد سه RAM, و ذخیره سازی انواع: 4GB رم با 64 gb از ذخیره سازی 6GB RAM با 128GB از ذخیره سازی 8GB RAM با 128GB از ذخیره سازی. ما در بر داشت کیفیت دوربین به خوبی در نور روز تولید مقادیر خوبی از جزئیات. این دوربین با زاویه دید عریض ارائه می دهد گسترده تر از میدان دید اما محدوده دینامیکی بزرگ نیست. در نور کم کیفیت خروجی نرخهای اما کمی حالت شب را بهبود می بخشد این است. پایه نوع قیمت تومان. 13,999 و تنها یکی است که متناسب با در بودجه ما از GST افزایش قیمت. شما را مجبور به صرف بیشتر برای انواع دیگر.

Realme 5 Pro

این Realme 5 نرم افزار باعث می شود آن را به لیست ما را دوباره به عنوان قیمت آن باعث می شود آن را یک گزینه جذاب است. آن را ارائه می دهد حق بیمه طراحی و راحت نگه دارید. طراحی شده توسط Qualcomm Snapdragon 712 SoC آن است که قادر به ارائه بیش از اندازه کافی برای عملکرد روز به روز وظایف. حتی اگر شما می خواهید به بازی در این دستگاه آن را می توانید آنها را بدون شکستن عرق.

گوشی 4035mAh باتری است که قادر به ارائه ارزش یک روز از قبل از استفاده نیاز به وصل. همچنین می آید با یک 20W شارژر در جعبه کمک می کند که پر کردن باتری به سرعت. Realme ارائه می دهد چهار دوربین نصب بر روی Realme 5 Pro و آن 48-مگاپیکسل دوربین اصلی ارائه شارپ خروجی. این دوربین با زاویه دید عریض ارائه می دهد یک میدان دید گسترده اما در هزینه از جزئیات.

وجود دارد سه نوع از این Realme 5 Pro: 4GB رم با 64 gb از ذخیره سازی 6GB رم با 64 gb از ذخیره سازی 8GB RAM با 128GB از ذخیره سازی. شما قادر خواهد بود برای به دست آوردن دو پایین تر مدل ها برای تحت تومان. 15,000.

Vivo Z1 Pro

Vivo اولین آنلاین منحصر به فرد گوشی های هوشمند Vivo Z1 نرم افزار دارای یک طراحی چشم نواز و پایان شیب ، Vivo تصمیم گرفتند برای Qualcomm Snapdragon 712 SoC است که قادر به دست زدن به کارهای روزانه بسیار خوب است. ما متوجه هیچ لکنت و یا تاخیر با گوشی های هوشمند هنگامی که ما از آن استفاده می شود. Vivo Z1 نرم افزار بسته در یک 5000 میلی آمپر باتری و کمی حجیم در 201g.

Vivo Z1 نرم افزار دارای یک سوراخ پانچ صفحه نمایش است که به آرامی تبدیل شدن به رایج در این محدوده قیمت. پانل های تیز و بزرگ است و زوایای دید. Vivo Z1 نرم افزار دارای یک سه گانه راه اندازی دوربین در پشت آن طول می کشد عکس در نور روز با جزئیات خوب, اما عکس های گرفته شده با این دوربین با زاویه دید عریض فاقد جزئیات است. نور کم عملکرد دوربین نیز خوب است.

Vivo Z1 نرم افزار های موجود در سه مدل: 4GB رم با 64 gb از ذخیره سازی 6GB رم با 64 gb از ذخیره سازی و 6GB RAM با 128GB از ذخیره سازی. دو پایین تر مدل ها در دسترس هستند در این محدوده قیمت.

کهکشان M30s

سامسونگ Galaxy M-سری شروع کردن به عنوان آنلاین منحصر به فرد اما چند مدل در حال حاضر موجود نیست. یکی از نمونه های چنین است که کهکشان M30s. این گوشی بسته ترد full-HD+ AMOLED, صفحه نمایش بزرگ از 6000 میلی آمپر باتری و Exynos 9611 SoC. این پردازنده قدرتمند و کارآمد است.

از آنجا که کهکشان M30s بسته در یک باتری آن است که قادر به ارائه فوق العاده عمر باتری آن به طول انجامید ما برای دو روز با استفاده منظم. همچنین ویژگی های سه گانه راه اندازی دوربین در عقب با 48-مگاپیکسل اصلی دوربین است که طول می کشد عکس در شرایط مطلوب. در نور کم عملکرد قابل قبول است و این گوشی دارای حالت شب است که کمک می کند تا بهبود خروجی.

سامسونگ ارائه می دهد کهکشان M30s در دو نوع: 4GB رم با 64 gb از ذخیره سازی و 6GB RAM با 128GB از ذخیره سازی. تنها پایه نوع موجود است در این بودجه است.

Redmi Note 8

این Redmi Note 8 استفاده می شود در دسترس برای تحت تومان. 10,000 اما GST افزایش قیمت موجب شده است تا این گوشی به عبور بیش از به قیمت بالاتر بخش. این Redmi Note 8 در حال حاضر شروع می شود در Rs. 10,999 است و در میان مقرون به صرفه ترین گوشی های هوشمند در این قیمت براکت. این Redmi Note 8 یک ترد full-HD+ صفحه نمایش است و توسط Qualcomm Snapdragon 665 SoC. پایه نوع دارای 4GB حافظه RAM و 64 GB از ذخیره سازی در حالی که بالا نوع است 6GB RAM و 128 GB از ذخیره سازی. هر دو در دسترس هستند در این محدوده قیمت.

Xiaomi ارائه می دهد چهار دوربین نصب بر روی Note 8 با یکی از اصلی بودن 48-مگاپیکسل تیرانداز. این شهر همچنین دارای یک دوربین با زاویه واید و ماکرو تیرانداز. ما در بر داشت عملکرد دوربین به خوبی برای قیمت. نور کم عکس ها پر سر و صدا و دیوار و ما باید مشکل با فوکوس خودکار در شرایط نوری ضعیف.

Vivo U20

Vivo رو به بازی آنلاین با Vivo Z1 نرم افزار اما به زودی نیز راه اندازی Vivo سری U به رقابت در برابر Redmi و Realme. Vivo U20 طراحی شده است قادر Qualcomm Snapdragon 675 SoC بسته در یک 5000 میلی آمپر باتری و دارای یک دوربین سه گانه راه اندازی ، این گوشی کمی بزرگ به دلیل باتری آن بسته. آن را به یک پورت میکرو یو اس بی در پایین است که کمی ناامید کننده از نوع-C استاندارد است که در حال حاضر رایج در این بخش قیمت.

Vivo شامل یک 18W شارژر در جعبه کمک می کند که کاهش زمان شارژ. عملکرد خوب است برای قیمت این گوشی های هوشمند می توانید بازی بازی و چند کاره به راحتی. ما در بر داشت دوربین به زیر متوسط است. اگر شما در حال برنامه ریزی در استفاده از این خود را به عنوان اصلی دستگاه برای گرفتن عکس شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن سایر گوشی در این محدوده قیمت.

وجود دارد دو نوع از Vivo U20: 4GB RAM, و 6GB RAM. ذخیره سازی همان باقی می ماند در 64GB برای هر دو. پایه نوع در حال حاضر در دسترس در Rs. 11,990 در حالی که بالا نوع قیمت تومان. 12,990.

این Redmi Note 8 Pro در نسخه های قبلی از این لیست اخیر GST افزایش قیمت متاسفانه رد صلاحیت آن به عنوان قیمت در حال حاضر شروع می شود در Rs. 15,999 برای پایه نوع.


آی فون SE نهایی “مقرون به صرفه” آیفون برای هند ؟ ما این بحث را در مداری هفتگی ما تکنولوژی پادکست که شما می توانید به اشتراک از طریق اپل پادکست ها و یا آر اس اس, دانلود قسمت یا فقط آمار دکمه بازی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو