بهترین فضای کوچک پسند تجهیزات تمرین شما می توانید به راحتی پنهان

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

با این نقطه, شما احتمالا نزدیک به خود را تکمیل صبح WFH روال تسلط هنر از تماس های ویدئویی و شاید حتی (نوع) احساس تنظیم جدید خود را به حالت عادی. اما اگر شما چیزی مانند من یک چیز وجود دارد شما فقط نیست کاملا تسلط: کامل در خانه ورزش را تجربه کنند.

اگر شما زندگی می کنند در یک آپارتمان یا خانه کوچک, ایده اختصاص بیشتر از شما در حال حاضر فضای با ارزش را به تجهیزات تمرین احتمالا به نظر می رسد کمتر از ایده آل است اما گرفتن آن اندورفین پمپاژ در حال حاضر مهم تر از همیشه. نشانه فضای کوچک پسند تجهیزات تمرین. شما نمی نیاز به یک کرگدن چند دستگاه ورزش به خوبی تمرین در خانه—همه شما نیاز به چند قطعه را به روال خود را به سطح بعدی. ما گرد کرده ام تا چند جمع و جور تمرین ابزار است که به شما عرق و بدون سبقت کل اتاق نشیمن.

Pro-Tec دو و میدانی گروههای مقاومت

این گروههای مقاومت در مختلف نقاط قوت را تشدید خواهد کرد و تمام تمرینات خود را. شما نمی نیاز به غول دست و پا گیر barbells هنگامی که شما باند است که می تواند اضافه کردن هدفمند تنش به هر دو قدرت و استقامتی. شستشو آنها را در برابر آنها و رها کردن آنها را در یک کشو هنگامی که شما انجام می شود برای درهم و برهمی تمرین.

خرید: Pro-Tec دو و میدانی گروههای مقاومت (مجموعه 3) $14.95 $11.19 از اری

تجهیزات تناسب اندام 5-lb. وزنه های مچ پا

اضافه کردن شدت برای هر تمرین با این جمع و جور 5-lb. مچ پا وزنه. با تنظیم وزن و گزینه های راحت پوشش آنها برای استفاده در طول خود را به طور منظم محله راه رفتن و یا اجرا. و اگر شما بیشتر به کم تاثیر کلاس های این علاوه بر کامل به barre یا پیلاتیز کلاس بنابراین شما واقعا می توانید آن را تا یک سطح است.

خرید: تجهیزات تناسب اندام 5-lb. مچ پا وزنه $34.99 از dick’s Sporting Goods

Stott Pilates 2.2-lb. مینی وزن دست

صحبت از پیلاتیز این مینی دست وزن کمک خواهد کرد که خود را به تن اسلحه از طریق bicep فر tricep پسوند squats lunges و بیشتر. بطور دنج قرار گرفتن مناسب باعث می شود این بزرگ برای تمام حرکات اضافه کرد ظریف افزایش وزن واقعا فشار خود را. اسلاید آنها را تحت نیمکت خود را هنگامی که شما انجام می شود و شما هرگز قادر خواهید بود برای گفتن اتاق نشیمن خود را نیز دو برابر به عنوان خود را پیلاتیز استودیو.

خرید: Stott Pilates 2.2-lb. مینی دست وزنه $26.99 از dick’s Sporting Goods

نقطه ماشه عملکرد شبکه X فوم رولر

هر ورزشکار می داند بازیابی است فقط به عنوان مهم به عنوان تمرین. این که آیا شما یک دونده ماراتن و یا نظر شما در میز کار خود نشسته در تمام طول روز شدید, پشتیبانی, شانس هستند شما نیاز به کشش در برخی از نقطه. این فوم رولر aerates بافت های عضلانی ترویج جریان خون و اکسیژن موثر برای عضله تعمیر و خدمات پس از تمرینات سخت.

خرید: نقطه ماشه عملکرد شبکه X فوم غلتک $49.95 $37.39 از اری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو