بهترین آشپزخانه, سطل زباله, شما می توانید فروشگاه در حال حاضر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

آن را ممکن است به پنهان کردن زباله خود را, اما این بدان معنا نیست که آشپزخانه خود را در سطل زباله می تواند به عنوان ناخوشایند به آنچه در داخل. در حالی که مهم ترین چیز به دنبال در هنگام خرید برای آشپزخانه سطل زباله می تواند عملکرد شما لازم نیست که به قربانی سبک. ما گرد مورد علاقه ما سطل زباله که به عنوان شیک که آنها مفید هستند; آنها در آمده در تمام نقاط قیمت بنابراین شما می توانید سطل را از زیر سینک و آن را واقعی و موثر بخشی از فضای خود را.

آنچه که در نظر بگیرید قبل از خرید یک آشپزخانه سطل زباله می تواند

در ابتدا شما ممکن است فکر می کنم که خرید یک آشپزخانه سطل زباله می تواند نیاز ندارد یک کل بسیاری از دوراندیشی. در حالی که این درست است که شما لازم نیست برای انجام تحقیقات تا آنجا که شما را برای گفتن یک تشک, شما هنوز هم نباید فقط گرفتن یکی از اولین شما را ببینید. در اینجا چیزی است که شما باید در نظر بگیرید هنگامی که خرید یک سطل زباله می تواند:

گام قوطی: یکی از انواع شایع تر از سطل زباله مرحله قوطی باز با پا بر روی پدال پا. نه تنها در حال قدم قوطی فوق العاده آسان برای استفاده (به خصوص زمانی که دست شما هستند و یا پوشش داده شده در مواد غذایی) اما آنها همچنین بیشتر از نظر بهداشتی و از آنجا که شما در واقع نیست که به هر چیزی دست نزنید.

لمسی-top قوطی: به جای باز کردن با پدال پا, لمس بالای قوطی باز با دست زدن به درب یا نزدیک را فشار دهید. آنها آسان به استفاده از اما کمتر بهداشتی.

اتوماتیک قوطی: یک نوع جدیدتر از سطل زباله می تواند به صورت خودکار و گزینه های باز یا با تکان دادن دست خود را در نزدیکی یک سنسور و یا با استفاده از فعال سازی صوتی. آنها بسیار کمتر قابل اعتماد, اگر چه, و آن را به احتمال زیاد شما فقط باز کردن آن با استفاده از روش دیگری.

در کابینه قوطی: این سطل زباله به زیر سینک یا اسلاید از یک کابینه آنها را نامرئی بیشتر از زمان. آنها به طور معمول در سمت چپ باز پس نمی خواهد انجام این کار بسیار برای بوی بد و یا کنترل آفات اما یک گزینه بسیار خوبی برای فضاهای کوچکتر است.

مستطیل شکل: مستطیل شکل سطل زباله بهره مندی از داشتن باز گسترده تر به طوری که آنها آن را آسان تر به دور انداختن همه چیز (به ویژه هنگامی که شما خراش دادن غذا یک صفحه). آنها به سادگی در اکثر نقاط, اما می تواند نگاه ویژه حجیم در کوچکتر آشپزخانه.

دور: دور سطل زباله کوچکتر دهانه و احتمالا بهترین برای بزرگتر خانواده. از سوی دیگر آنها به سادگی در گوشه و کمتر از مستطیل گزینه بنابراین شما ممکن است ترجیح می دهند آنها را اگر شما زندگی در یک فضای کوچک.

نشت و نشت همتراز برای دوره زمانی که می آید به آشپزخانه سطل زباله, بنابراین شما می خواهید به جستجو برای گزینه های است که نسبتا آسان برای تمیز کردن. بسیاری از مدل های قابل حمل سطل برای دسترسی آسان—و البته سطل زباله با تیره تر فضای داخلی برای پنهان کردن لکه ها.

آنچه که ما به دنبال در یک آشپزخانه سطل زباله می تواند

ما آزمایش طیف گسترده ای از آشپزخانه سطل زباله برای لیست ما قضاوت آنها را بر روی معیارهای زیر:

اگر شما جدی در مورد آشپزخانه خود را در سطل زباله وضعیت شما نمی توانید انجام دهید بهتر از Simplehuman. یاد سطل زباله می تواند (باور می کنید که یک عبارت ما با استفاده از؟) در واقع یک نماد وضعیت اما در این مورد, آن را کاملا به خوبی سزاوار. مختلفی وجود دارد Simplehuman مدل را انتخاب کنید اما توصیه می کنیم دو محفظه مرحله می تواند برای تطبیق پذیری و قابلیت و سبک کلی. (اطلاعات بیشتر—این است که به سطل زباله می تواند ما را در استفاده در آپارتمان درمانی دفتر!) اگر شما نمی خواهید یک دو سیستم Simplehuman 45 لیتری گام سطل زباله می تواند بهترین شرط بندی شما است.

به سطل زباله می تواند دارای دو محفظه با یک معنای زباله و بازیافت (بازیافت طرف حتی می آید با یک سطل پلاستیکی را دفع خود را بازیافت به عنوان آسان به عنوان امکان پذیر است). Simplehuman سطل زباله با یک جیب بوش را بوش ذخیره سازی در دسترس تر و بوش لبه خود را تحت پوشش بیرونی درب. قرار است که همه با هم با یک طراحی فولاد ضد زنگ (موجود در 3 رنگ!), و شما رو به طور جدی قابل توجه سطل زباله می تواند که به عنوان تابعی آن را به عنوان شیک است.

که آن را بهترین برای: کسانی که می خواهند 2-در-1 سطل زباله/بازیافت راه حل; کسانی که می خواهند چیزی ساخته شده است به آخرین.

خوب است بدانید: Simplehuman به فروش می رساند آستر به طور خاص برای این سطل زباله می تواند (اما لازم نیست).

اگر بودجه است که نگرانی اصلی خود را برای این پایه و در عین حال قابل اعتماد Rubbermaid سطل زباله می تواند. با 13 گالن ظرفیت آن را یک انتخاب خوب برای بزرگتر خانواده و ساخته شده است به اندازه کافی نیست باید به جای هر سال است. آن از پلاستیک ساخته شده است که نه به عنوان موثر به عنوان ضد زنگ برای مبارزه با بوی و آفات اما درب نشانی از یک کار خوب به اندازه کافی در ساخت آن است. به علاوه پدال پا ساخته شده از فولاد ضد زنگ ساخت آن بسیار کمتر حساس تر از آن تمام پلاستیک هستند. آن را جذاب ترین گزینه, اما آن را نیز ندارد جلب توجه—و این یک برکت و رحمت وقتی که می آید به چیزی برگزاری زباله خود را.

که آن را بهترین برای: کسانی که می خواهند چیزی ساده و بودجه دوستانه است.

خوب است بدانید: بوش قفل مانع از کیسه زباله از کشویی پایین.

از سوی دیگر اگر سبک است که آنچه شما می خواهید, شما این عشق زیبا و جمع و جور سطل زباله می تواند از Brabantia. این یک طراحی منحصر به فرد به عنوان دور به عنوان سطل زباله با یک لمس-top ساز و پاها را بلندتر با وجود اندازه کوچک آن. آن را تنها یک 9-گالن ظرفیت, اما آن را در واقع بسیار کاربردی به لطف دو جابجایی درون سطل. ترک سطل برای ایجاد یک دوگانه محفظه نصب و یا حذف آنها و استفاده از تمام فضا فقط برای زباله (یا بازیافت).

مایکل کوهن ما عملیات و امور حقوقی مدیر اتحاد بو لمس بن و این را می گویند: “این فوق العاده براق و به نظر می رسد هیچ چیز مانند یک سطل زباله می تواند! آن را مناسب برای یک آپارتمان کوچک به دلیل طراحی زیبای خود به معنی شما لازم نیست که آن را پنهان دور در با ارزش خود را در زیر حد فضا. آن را نشسته در باز می شود و علاوه بر زیبا به آشپزخانه من است.” چگونه است که برای یک بررسی درخشان?

که آن را بهترین برای: کسانی که با خانواده های کوچکتر/فضاهای کوچکتر; کسانی که می خواهند چیزی جذاب است.

خوب است بدانید: آستر گنجانده شده است.

یکی دیگر از گزینه خوبی برای کسانی که در فضاهای کوچکتر این دور مرحله می تواند ساده و کارآمد است. آن را بزرگ اگر شما فقط یک گوشه ای در دسترس برای یک سطل زباله می تواند به علاوه آن را ساخته شده از فولاد ضد زنگ پس از آن فوق العاده با دوام (و به نظر می رسد بیش از حد خوب). اگر چه شکل گرد بدان معنی است که باز کوچکتر از شما می توانید در یک مستطیل گزینه آن را به طور کامل باز می شود برای دسترسی آسان—بر خلاف نوسان بالا یا برابر در درب. شبیه به Simplehuman سطل زباله می توانید آن را نیز دارای یک بوش لبه درب, اما این یکی کوچکتر است و نه به عنوان قابل توجه است. همه در همه, این یک انتخاب هوشمند: این کوچک-فضای دوستانه و مقرون به صرفه و با دوام و آبرومندانه جذاب است.

که آن را بهترین برای: کسانی که با فضاهای کوچکتر; کسانی که می خواهند چیزی را به تناسب در یک گوشه.

خوب است بدانید که: یک سکوت نزدیک درب.

ما دیرین طرفداران جوزف جوزف محصولات و نام تجاری توتم دسته کوچک موسیقی جاز بن فقط ممکن است خود را بیشتر قابل توجه محصول تا کنون (سایت خواهر ما Kitchn حتی انتشار یک بررسی جامع بر روی آن). این درست یابو برگزاری 16 گالن زباله و بازیافت در دو کارآمد محفظه—و آن را حتی می آید با یک جابجایی کمپوست زباله است که می تواند ذخیره شده در کل زباله محفظه یا در آشپزخانه خود را. بر خلاف دیگر دو سطل زباله/سطل های بازیافت این توتم طول می کشد استفاده از عمودی به جای افقی ، این طراحی هوشمند است اما باید مشکلات خود را به عنوان آن را ایجاد یک مقدار بیشتر تحمیل ظاهر نسبت به سایر مخازن و قطعا نمی خواهد در ترکیب با بقیه محصولات آشپزخانه. به طور کلی, اگر چه, این است که یک انتخاب هوشمند برای هر کسی که می خواهد همه در یک راه حل.

که آن را بهترین برای: کسانی که با مقدار زیادی از فضا; کسانی که می خواهند همه در یک محصول.

خوب است بدانید: همراه با 3 زباله های مواد غذایی آستر سفارشی 3-مناسب آستر و 1 فیلتر بوی.

آن را کاملا یک آشپزخانه سطل زباله می تواند اما ما تا به حال عبارتند از composters در ترکیب برای کسانی که در حال اختصاص داده شده به خود را محدود آشپزخانه سطل زباله. مانند به طور منظم سطل زباله composters به طور کلی در باز به طور معمول در کانتر—بنابراین شما می خواهید آن را به صورت کاربردی و خوب به اندازه کافی به نگاه در هر روز. این گزینه از علم غرب برآورده کردن تمام نیازهای کسانی که: آن را به اندازه کافی بزرگ برای نگهداری 4.25-qt. از باقی مانده و یا تکه اما شما نمی شود ناراحت است که مصرف آن را تا فضای ضد. به علاوه آن را ساخته شده از پایدار الیاف بامبو, ساخت آن را یک برنده.

که آن را بهترین برای: کسانی که می خواهند چیزی شیک; کسانی که می خواهند چیزی ساخته شده از مواد سازگار با محیط زیست.

خوب است بدانید: این ماشین ظرفشویی امن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im