بهترین لباس ها-بسته بندی راهنمایی برای سریال محرک

چگونه به شما در سازماندهی کمد لباس خود را به شما می گوید زیادی در مورد چگونه شما باید بسته لباس های خود را برای حرکت می کند. همه چیز فقط تا پایان در شمع یا سبدهای? اگر شما در حال حرکت خود را, شما ممکن است تصمیم می گیرید فقط به مسائل همه چیز را در کیسه و یا فقط حمل لباس با بغل. اما اگر شما کمی سازمان یافته تر—و یا حتی استخدام محرک—واقعا تو دو دسته اصلی از بسته بندی: آویز لباس و کمد لباس. در اینجا چگونه به بسته تمام آن را به درستی.

خود را حلق آویز لباس, دریافت جعبه کمد. اینها بزرگ و بلند جعبه فلزی لباس میله داخل چوب لباسی. اگر شما لازم نیست که خود را, شما می توانید آنها را خرید و یا قرض گرفتن آنها از محرک خود را—کشف کردن که چگونه بسیاری از شما نیاز به تقسیم پهنای گنجه خود را با عرض جعبه.

جعبه کمد نگه دارید می توانید مقدار زیادی از وزن و حفاظت از لباس های خود را به راحتی. فقط انتقال خود را حلق آویز لباس از گنجه به جعبه و مهر و موم آن را. راشل لیون مدیر بازاریابی در المپیا, حرکت, یادداشت شما همچنین می توانید بسته چیزهایی که در پایین جعبه کمد لباس مانند کفش و منسوجات خانگی و یا حوله است.

اگر لباس ها را در کمد یا کشو در حال حاضر خورده فقط بیرون پشته و محل آنها را به یک استاندارد بزرگ 4.5 فوت مکعب جعبه—سپس هنگامی که شما به محل جدید شما حتی نمی باید به نگرانی در مورد refolding هر چیزی. شما فقط می توانید با کشیدن پشته از جعبه قرار داده و آن را حق بازگشت در کشو.

“ما محرک قرار داده خواهد شد یک تکه کاغذ بین هر کشو به عنوان آنها بار جعبه” لیون می گوید: “به طوری که آن را آسان برای دیدن آنچه که رفت و در هر کشو.”

و این که اگر شما آنها را از زیر شلواری در همه. آن را همیشه لازم نیست; گاهی اوقات شما فقط می توانید ترک کشو بسته بندی شده, بسته بندی آن را با پلاستیک و حرکت آن است که راه. اما این بستگی به نوع مبلمان است.

“اگر آن را سنتی قطعه از مبلمان مناسب با نازک کاری و سپس توسط و بزرگ شما می توانید نگه داشتن کشو پر از لباس می گوید:” نوح Duarte, آموزش مدیریت در غول مهربان شرکت در حال حرکت. “اما اگر شما در حال برخورد با مبلمان مدولار آنها گاهی اوقات مختلف روش های ساخت و ساز. اگر شما وزن اضافی از لباس در آنها شما می توانید سازش تمامیت ساختاری از مبلمان و آن را می تواند به سقوط و شکستن.”

خود را فرسوده در کلاه و کفش پرتاب آنها را در یک جعبه. اما اگر شما رو بالاتر پایان لوازم جانبی شما نیاز به مراقبت بیشتری. لیون و دوارت هر دو توجه داشته باشید که کلاه به راحتی خرد شده و ارزشمند آنهایی که باید نقل مکان کرد و به طور جداگانه یا در خود جعبه فردی و یا در یک جعبه فقط برای کلاه.

“کلاه مانند lampshades” دوآرته گفت. “شما می خواهید به حرکت می کند یک آباژور در هر جعبه به دلیل آن را آسان به آنها آسیب می رساند. همین کار را با کلاه. در آن طول می کشد تا اتاق بیشتر اما در پایان روز هزینه اضافی به حرکت جعبه بیشتر بهتر است از نیاز به پیگیری از کلاه کردن و جایگزین کردن آن.”

برای ارزشمند کفش پر کردن آنها را با کاغذ و قرار دادن هر یک کفش سفید کاغذ روزنامه. سپس یا آنها را در خود shoebox (که پس از آن می توان به قرار دادن در پایین کمد جعبه) و یا آنها را به پشته منظمی در یک جعبه بزرگتر است که شما می دانید را نمی خرد.

برای لباس است که بسیار ارزشمند و عتیقه و یا در غیر این صورت بالا پایان شما می خواهید به نگاهی به برخی از اقدامات احتیاطی اضافی را به مطمئن شوید که آنها را آسیب دیده است. لیون توصیه قرار دادن این آیتم ها را در یک کیسه لباس اول و سپس حلق آویز کیسه لباس در کمد لباس جعبه. و فراموش نکنید که به خود بگویید محرک که موارد ارزش بیشتر است.

“آنها باید قادر به ارائه شما با ارزش موجودی” لیون گفت. “شما می توانید یک ژاکت است که ارزش 5000 $و اگر چیزی اتفاق می افتد به که کت [و شما نیست به آنها بگویید که آن را به ارزش بیشتر] شما جبران خواهد بر اساس یک ارزش عادی از یک ژاکت.”