ماندن متصل با دوستان در حال حاضر مهم تر از همیشه. با همه چیز در رفتن در جهان هفتگی شب بازی تبدیل شده اند حیاتی برای نگه داشتن خودم عاقل در حالی که ماندن در داخل خانه.

تنظیم زمان کنار هر هفته به چت تصویری با دوستان و تظاهر به همراه ایجاد کرده است برخی از حالت عادی طول این نامشخص زمان قرنطینه. با که گفت, در اینجا بهترین بازی ها را امتحان کنید با بگیرید و یاد دهید خود را بعدی مجازی بازی شب:

در حالی که شما می توانید با استفاده از Houseparty برنامه به سادگی چت تصویری گروهی, شما همچنین قادر به پخش طیف گسترده ای از بازی ها با یک دیگر. انجام یک دور از بازی محبوب “سر” که در آن شما باید به کلمه توصیف شما با توجه به بازیکن دیگر بدون گفتن آن است. نیز وجود دارد سریع قرعه کشی که در واقع نسخه مجازی از Pictionary. و البته چه بازی شب خواهد بود کامل بدون گزینه برای انجام چیزهای بی اهمیت ؟

برای روز هنگامی که شما چیزی جز وقت آزاد انحصار کامل است رفتن به. شما و دوستان شما می توانید پیوستن عملا و بازی مشترک هیئت مدیره. یک بازیکن می تواند صفحه نمایش به اشتراک گذاری این هیئت در زوم و یا هر کس می تواند آن را باز کردن در یک تب جداگانه بنابراین شما می توانید بازی و چت در همان زمان.

این نسخه مجازی از فیزیکی هیئت مدیره بازی. گروه تقسیم شده است تا به دو تیم و تعیین یک نفر در هر تیم به عنوان Spymaster. کار آنها این است که برای برقراری ارتباط سرنخ است که کمک راهنمای خود و اعضای تیم نسبت به چیدن کارت های سمت راست در هیئت مدیره بدون هدف قرار دادن بمب های پنهان! همه بازیکنان می توانید پیوستن به استفاده از اسامی سایت و بازی در مشترک هیئت مدیره.

کلاسیک کارت بازی در حال حاضر رایگان برنامه iOS. اتصال با دوستان خود و رسیدن به بازی. همه شما می توانید بازی خود را فردی هوشمند و بحث با صدا غذا خوردن در حالی که در زوم کامل شب بازی دسته کوچک موسیقی جاز.

این یکی از ساده ترین بازی های کلاسیک برای از نو خلق کردن بدون حتی نیاز به یک وب سایت است. ایجاد یک لیست از دسته ها که هر بازیکن می تواند با استفاده از در لیست خود استفاده تصادفی ژنراتور نامه آنلاین برای انتخاب یک نامه و شروع به تایمر. وجود دارد و شما از آن شما و دوستان شما می توانید سحر و جادو از Scattergories از دور.

شبیه به کارت علیه بشریت Quiplash یک بازی شوخ طبعی است. شما و دوستان رفتن سر به سر با ارسال خنده دار پاسخ داده شده و بی درنگ و همه دوستان دیگر رای مورد علاقه خود را. پاسخ با بیشترین آرا برنده شدن!

گوشی های هوشمند خود را تنها کنترل شما و دوستان شما نیاز به شرکت در این بازی. میزبان باز می شود Quiplash و صفحه نمایش سهام در زوم و هنگامی که شما و دوستان خود را به پیوستن با استفاده از حزب کد این بازی می تواند آغاز خواهد شد.

موجود در Gamepigeon برنامه این است که یک کارت بازی را می توان به شش بازیکن. هدف از این بازی این است که برای اولین بازیکن بدون کارت با قرار دادن یک کارت پایین در شمع است مشابه یا فرقه و یا کت و شلوار. کارت بازی در نرم افزار قابلیت چت, بیش از حد, بنابراین شما و دوستان شما می توانید ارتباط برقرار کنید که راه.

Animal Crossing: New Horizons

این بازی چند نفره شما اجازه می دهد خود را ایجاد دنیای مجازی ایجاد کرد و با دوستان است. در طول بازی شما می توانند یاد بگیرند به باغ رفتن به ماهیگیری و یا فقط قطع با خود مردم است. در حالی که بازی کامل است که تنها در دسترس در نینتندو سوئیچ نیز وجود دارد Animal Crossing: جیب اردوگاه برنامه در دسترس در iOS و آندروید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im