7 بهترین تزئین اتاق خواب راهنمایی با توجه به در خوانندگان

چند هفته پیش ما گرد برخی از طراحی اتاق نشیمن راهنمایی آپارتمان درمانی خوانندگان (شما!) به اشتراک گذاشته شده در داستان نظرات بیش از چند ماه گذشته. مشاوره شما خیلی مفید ما می خواستم برای به اشتراک گذاشتن بیشتر از آن — در این زمان در اطراف برای اتاق خواب. مثل همیشه با تشکر از شما برای ادامه به شرکت در این گفت و گو در اطراف طراحی و لطفا در صورت احساس رایگان برای اضافه کردن بیشتر از تزئینات راهنمایی برای این نظرات در اینجا بیش از حد. ببینید چه چیزی شما همکار خوانندگان باید بگویم در مورد ساخت یک اتاق خواب بهترین می توان آن را در زیر.

استفاده از آینه را به نفع خود

آینه واقعا احمق چشم به دیدن یک اتاق متفاوت, و, شما, نظر, گرفته اند توجه کنید. “آینه در لبه قفسه کتاب می اندازد مقدار زیادی از نور در اطراف و منحرف از قفسه کتاب خود را که منجر چشم در اطراف آپارتمان” اوه می گوید: در مورد فوق ، این callout برای هر کسی در برخورد با کوچک و تاریک ، توان استراتژیک با آینه. چسبیدن به آنها را در یک محل که در آن آنها را بگیرد طبیعی نور و بازتاب بصری جذاب بخشی از اتاق خود را. اجتناب از قرار دادن آنها را بیش از حد بالا است. شما می خواهید آنها را به هنوز هم کاربردی برای دیدن خود را انعکاس بیش از حد.

برای بهترین استراحت از دست دادن tech

وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای طراحی یک اتاق خواب برای خواب بهتر اما اولین نکته با توجه به suzemagoo با آنچه شما را از این معادله است. “حرکت تلویزیون برای هر اتاق و ترک آن وجود دارد” suzemagoo می گوید. نگه داشتن همه نوع از فن آوری حواس او را پرت از اتاق خواب یک راه کلیدی برای بیشتر بسته چشم. فرار از تلویزیون یک محل عالی برای شروع و جابجایی تلفن و دستگاه های دیگر به یک ایستگاه شارژ در ورود خود را در آشپزخانه یا فضای کاری قبل از شما عقب نشینی برای شب یکی دیگر از استراتژی است. اگر شما احساس می کنید مانند شما باید گوشی خود را نزدیک در نظر بگیرید nightstand با یک شارژر ساخته شده را به آن کشو بنابراین شما می توانید جسمی “قفل” گوشی خود را برای شب.

سادگی کار در فضاهای کوچک

بسیاری از طراحان موضوع را با تطبیق اتاق خواب مجموعه, چرا که آنها می توانند ایجاد یکنواختی در یک اتاق داده شده. گفت: این نوع هماهنگی بصری نیست همیشه یک چیز بد به خصوص در یک اتاق کوچک. “اتاق خواب من است نسبتا کوچک و مطابق با مبلمان می رود راه طولانی به سوی نگه داشتن [آن را] از احساس شلوغ می گوید:” Katatoni. “سازگار تکراری خطوط و رنگ های بسیار آرامش بخش, در واقع.” گاهی ساده است و آن را خوب به یاد داشته باشید که روند که فقط: روند. نیز وجود دارد یک تفاوت تطبیق تنظیم و تطبیق همه چیز. شما می دانید که فضای خود را پس از آنچه برای شما کار می کند.

توان استراتژیک در مورد قرار دادن قفسه

برای همه inspo عکس شما احتمالا دیده می شود با نقطه بیش از یک اتاق خواب بالین پر از آیتم های تزئینی, شما باید مراقب باشید در مورد آنچه شما در واقع وجود دارد. “این یک ایده خوب برای قرار دادن هر چیزی بر روی دیوار در بالای سر تخت: چیزی با شیشه ای در یک قاب, سنگین, گیاهان, کتاب,” WifeOfBath می گوید. که احساسات بسیاری از شما تکرار و آن را یک حکیم است.

بهتر است برای جلوگیری از حلق آویز اشیاء به طور مستقیم بر بالین حتی اگر شما زندگی نمی کنند در منطقه ای که مستعد ابتلا به زلزله. به جای آن سعی کنید نصب قفسه های خارج از مرکز. دنبال کنندگان توصیه و اصلا بار یک قفسه از بالا با بیش از آن پیشنهاد حد وزن. استفاده از خاتم و/یا مجریان که در آن لازم است و یا ممکن است—به یاد داشته باشید این قانون: “بهتر است به امن تر از متاسفم!” برای تزئینی پانچ که نمی شود شما هر گونه مسائل را در نظر بگیرید بافته دیواری, پارچه, پارچه, یا unframed چاپ و یا کاغذ پوستر نصب شده و ایمن با thumbtacks.

انتخاب رنگ مناسب پایان

شما باید با دقت در نظر بگیرید یک رنگ را به اتمام برساند و در هر اتاق, اما این امر به ویژه مهم در اتاق خواب که در آن فضاهای کوچکتر ممکن است به معنی فرصت های بیشتر برای نور برای منعکس کردن دیوار. تیره رنگ به علاوه روشن نور می تواند منجر به دیوار نگاه به عنوان quiltlover اشاره می کند. اگر دیوار قابل توجه عیوب و ناهمواری بهتر است برای رفتن برای رنگ های روشن تر و تملق پس از اتمام که به طور کلی بیشتر آمرزنده و مهربان است.

اگر شما لازم نیست که دیوار به دیوار فرش و نمی توانیم از یک منطقه گسترده فرش است که شما را پوشش می دهد کل خوابه طبقه یک فرش کوچک است که نشسته است توسط خود تخت “بیش از کافی می گوید:” جینی لوئیس می گوید. این حقیقت است. پس از همه عملی استدلال پشت فرش است که به پاهای خود را نرم و گرم محل به زمین در صبح است. تقریبا هر فرش انجام خواهد شد که—و اضافه کردن یک بیت از coziness—بدون نیاز به بهار چیزی عجیب است. که گفت: برای حداکثر جذب صدا بزرگتر فرش بهتر است.

فکر می کنم در خارج مبلمان سنتی

وجود دارد هیچ “nightstands یا نیم تنه” حکومت در اتاق خواب. اگر شما اتاق را برای یک nightstand, Troppo بلا نشان می دهد تلاش های کوچکتر قطعه ای از مبلمان. “من نمی باید به اندازه کافی اتاق در دو طرف تخت من برای nightstands اما من اتاق را برای یک مدفوع در یک طرف و من انباشته آن را با کتاب. با این نسخهها کار مانند یک افسون.” ایده های بزرگ! افکار دیگر به صورت غیر سنتی nightstands: لوازم یدکی صندلی های دیواری قفسه جعبه یا کوتاه پشته از جعبه و یا حتی یک پشته از کتاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de