6 بهترین حمام, راهنمایی تزئینات, با توجه به در خوانندگان

وجود دارد هیچ کمبود بزرگ تزئینات توصیه های ما در بخش نظرات—خیلی خوب است که من در حال حاضر گرد و مشترک خود را بهترین راهنمایی برای اتاق نشیمن و اتاق خواب و آشپزخانه. و در طول چند ماه گذشته من شده است با در نظر گرفتن سهام از آنچه شما, Apartment Therapy خوانندگان می گویند در مورد حمام خود را در نظرات.

حمام یک منطقه که در آن اگر متفکر ایده های من دیده ام هر نشانه شما موفق به اعتصاب تعادل بین حق قشنگ و عملی و در عین حال دوباره. من به جمع آوری برخی از بهترین حمام تزئینات راهنمایی شما به اشتراک گذاشته ام و شما می توانید شرط می بندم من به دنبال به جلو به خواندن حتی بیشتر از افکار خود را در این داستان را در بخش نظر دهید. در اینجا برخی از مورد علاقه های شما:

انتخاب مواد و پس از اتمام آن شما را مجبور به پاک کردن

حمام یکی از ساده ترین مکان برای ایجاد ظروف سرباز یا مسافر—و همچنین یکی از اصلی ترین فضاهای شما می خواهید به پاک کردن در همه زمان ها. یک راه برای مطمئن شوید که شما نگه داشتن شما به دنبال تازه است ؟ انتخاب مواد نشان می دهد که لکه ها و دوده به عنوان متضاد با منطق آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد. روشن پرده های حمام بزرگ برای این می گوید دیدگاه Smee که تا به حال شفاف پرده در خانه برای چند دهه. هیچ پنهان کردن خاک بر روی آن تا زمانی که آن زمان برای تمیز کردن (و یا جدید پرده) آن را بسیار آشکار است. همان درست است برای کاشی سفید.

اجازه ندهید که زیر سینک فضا به هدر

فضای زیر سینک شما بهترین مکان برای پهلو چیز دور برای کاهش درهم و برهمی بصری و نگه داشتن حمام احساس پاک و آرام, بنابراین پیدا کردن راه حل های ذخیره سازی است که واقعا استفاده از آن املاک و مستغلات به خصوص اگر شما لازم نیست که یک غرور با کابینت یا زیر شلواری. به عنوان دیدگاه CalgaryGirl به ما یادآوری می کند اگر شما نمی توانید خرید DIY! “وجود دارد خیلی تلف فضای زیر سینک و vanities” CalgaryGirl می نویسد. “در گذشته من دو جا من رفته به فروشگاه سخت افزار خرید 4′ x 2′ ملامین صنعت پانل و DIYed یک قفسه برای تحت غرور—تعویض بازی. خیلی بیشتر ذخیره سازی!”

در نظر بگیرید یک منحنی میله پرده

آن را ممکن است به نظر می رسد مانند یک تغییر کوچک اما خمیده پرده یکی دیگر از راه بسیار خوبی برای به حداکثر رساندن فضا در حمام خود را می گوید دیدگاه oscarandbirdie. بله, آن ممکن است تنها چند اینچ از فضا اما این نیشگون گرفتن و کشیدن ساده احساس می کند و بصری می تواند مانند شما یک کل خیلی بیشتر اتاق در هنگام دوش گرفتن. گاهی فریب چشم به فضا بزرگتر به نظر می رسد و airier.

برو کمی گلم بدون شکستن قوانین

حلق آویز ظریف نور ثابت بیش از یک وان حمام برای تلفن های موبایل oh-بسیار لوکس. متاسفانه اغلب مجاز نیست. “کدهای ساختمان در ایالات متحده به طور کلی سخت در مورد روشنایی بیش از یک وان و شما نیاز چشمگیری سقف بالا به آن نیروی کشش برقی می گوید:” دیدگاه razzy2000. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید کمی خلاق و بیرون کشیدن کسانی که عاشقانه گلم vibes در راه های دیگر. “من قرار دادن یک شمع لوستر بیش معدن می گوید:” razzy2000. “خیلی سکسی است.” یکی دیگر از ایده های بزرگ خواهد بود یک کارخانه لوستر.

ذهن قالب و کپک زدن پرده با…

رطوبت در حمام و سرویس بهداشتی است که همیشه یک نگرانی بنابراین مهم است که برای انتخاب مواد است که به سرعت خشک. اگر شما یک پنجره در حمام خود را که شما نیاز به نگه داشتن تحت پوشش برای حفظ حریم خصوصی دیدگاه angelinethebaker نشان می دهد با استفاده از یک پرده به کمک جریان هوا. “یک نوع از عجیب و غریب ترین چیزی است که به کمک ما قالب شد سوئیچینگ از پرده های کوتاه به سبک پرده” angelinethebaker می گوید. “معلوم پرده که نگه داشته بودند بسته ترین زمان برای حفظ حریم خصوصی بودند به دام انداختن رطوبت در پشت آنها. پرده اجازه می دهد تا هوا را از طریق و ما دیگر دریافت قالب در قاب پنجره و [آن را] می تواند پرتاب شود در شستشو چند بار در سال است.” ایده های بزرگ!

ساخت حمام خود را نگاه بهتر نیست همیشه نیاز به تغییرات بزرگ مانند retiling کف و دیوار. گاهی اوقات آن را به عنوان ساده به عنوان پرتاب کردن (یا اهدای/بازیافت) حوله را که دیده اند باید گذشته خود را بشویید و از یک دهه پیش به عنوان دیدگاه Troppo بلا نشان می دهد. سرمایه گذاری در منسوجات است که تکمیل طرح رنگ خود را مانند راه راه آنهایی که در آبی و سفید حمام بالا و اضافه کردن لهجه های دیگر مانند یک اسباب بازی مخمل خواب دار فرش و برخی از گیاهان است. شما شگفت زده خواهید شد چگونه یک تاثیر این ترفند می توانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید