خود را نماینده املاک و مستغلات است که بهترین دوست خود را هنگامی که شما به فروش خانه—شما صحبت کردن با آنها را عملا در هر روز و شما ملاقات به طور منظم. و اگر چه آنها همیشه وجود دارد برای شما گاهی اوقات شما می توانید چیزهایی که واقعا در پوست خود است. چندین عوامل املاک و مستغلات نوع به اندازه کافی به وزن در دقیقا چه چیزهایی هستند. جلوگیری از ارتکاب خانه فاحش در فروش توسط فرمان روشن از این پنج peeves حیوان خانگی.

این امر به هر بخشی از صفحه اصلی فرآیند فروش از نمایش و خانه های باز به بسته شدن. تمیز کردن خانه خود را! اگر آن را در نشان دادن وضعیت آن را طولانی تر به فروش می رسانند. که به ویژه درست است اگر آن را خالی می گوید: Rachael غرب یک عامل با خرس ملک در ویسکانسین. خانه های خالی نشان دادن خاک در بیشتر راه آشکار بنابراین استخدام حرفه ای تمیز کننده. شما باید برای انجام آن قبل از بسته شدن” به هر حال او دلایل “بنابراین شما نیز ممکن است انجام آن در آغاز کار است.”

“خریداران بسیار ضربه زننده می گوید:” شلتون وایلدر یک عامل املاک و مستغلات و صاحب شلتون وایلدر ، “شما نمی خواهید هر کسی وجود دارد پخت و پز مواد غذایی مانند ماهی. هنگامی که ما باز خانه ما پخته کوکی ها و همه چیز بوی خیلی خوب است.”

وایلدر نیز می خواهد شما را به مطمئن شوید که شما همه چیز را در خارج از خانه قبل از بسته شدن. او یک بار راه می رفت به خانه با مالک جدید پس از برداشتن کلید کشف این خانه به طور کامل سطل آشغال و یخچال پر از مواد غذایی است. “آن ویرانگر” او به یاد می آورد.

افشای همه چیز غرب می گوید. مرده ماشین ظرفشویی ؟ سقف در قتلگاه? اجازه دهید عامل خود می دانم قبل از هر نمایش—و حتی قبل از لیست خانه خود را. “بهتر است فقط صادقانه و قرار دادن آن در خارج وجود دارد” غرب می گوید. “چه نقطه از داشتن یک نشان اگر مردم نشان می دهد و دیدن یک چیز اشتباه و حتی نمی خواهید به در می آیند؟”

مطمئن شوید که شما در حال انعطاف پذیر هر دو در زمان بندی و قیمت گذاری. نمایش اتفاق می افتد در تمام ساعات روز و شما باید مایل به مردم اجازه دهد در هر زمان که آنها می توانید آن را. و آیا قیمت خود را از بازار به دلیل این که شما ساخته شده یک تصمیم احساسی در مورد چگونه خانه شما چقدر باید هزینه. این یک معامله کسب و کار. گوش دادن به خود را عامل حرفه ای نظر در مورد هر دو این. آنها وجود دارد به شما کمک کند.

مردم به دنبال خرید کوتاه مدت اجاره ملک می تواند ناخواسته باعث سردرد برای عوامل املاک و مستغلات. امی روزن یک عامل از اموزش گیل ملک در Catskills می گوید: این بیشتر یک موضوع در دسترس بودن و زمان بندی. فروشندگان به احتمال زیاد هنوز هم اجاره خواص در طول فرآیند فروش ساخت نمایش آن مشکل تر است.

“یکی از ironies از کار با بسیاری از افرادی که می خواهند در این فضا این است که آنها اغلب می خواهند به نگاه خانه که در حال حاضر اجاره خواص” روزن گفت. “مردم می خواهید به آمده تا در آخر هفته به دیدن چندین خانه و آن را به ارزش سفر. برای هر کسی که علاقه مند است در جستجو برای یک خانه دوم می آید و در سراسر این مشکل از آن به عنوان اجاره ای در Airbnb, حتی اگر آن را در لیست سعی می شود در دسترس برای نمایش روز هفته و یا استفاده از یک عامل است که می تواند خلاق در مورد گرفتن شما به آن را ببینید.”

غرب روزن و متحیر کردن همه توافق دارند که عکس ها را می توان عمده نا امیدی. با استفاده از یک فیش آی یا زاویه گسترده و لنز آن را قطع نمی—شما می خواهید تصاویر را در واقع به نمایندگی از خانه مناسب است. وایلدر اشاره می کند که اگر عکس های گرفته شده با صفحه اصلی برگزار مطمئن شوید که خانه مسابقات عکس ها برای نمایش. و اگر عکس ها فقط کار نمی اجازه دهید عامل خود را در یک ویدیو. روزن به طور منظم شاخه ویدئوها به نمایش گذاشتن, خواص او در مورد پرشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

آموزش سئو