5 بهترین حیوان خانگی دوستانه کفپوش گزینه برای سگ

آیا شما صاحب یک سگ به دنبال انجام شده و خود را به طبقه جدید بیشتر pet-دوستانه ؟ یا شاید شما به دنبال به دست آوردن یک سگ و نمی خواهید به سازش نگاه از خانه خود را و تعجب کنید که چگونه طبقه خود را خواهد نگه دارید تا به یک وحشی حیوان خانگی در خانه است. این قطعا نه بیش از حد به درخواست!

مهم نیست که چه نژاد سگ شما باید یا به اندازه فضای خود را این روزها وجود دارد مقدار زیادی از سگ پسند گزینه های کف که هنوز هم نگاه شگفت انگیز حتی اگر توله سگ خود را سورتمه در (و یا باعث می شود یک ظرف غذا از) آنها است.

بهترین کفپوش برای خانه خود را اگر شما سگ

آیا شما نگران خش, هزینه, متوسط و یا فقط آنچه را ساده ترین راه برای تمیز نگاه هیچ بیشتر از این متخصص-حمایت گزینه های:

کالین Haentjens یک صاحب سگ معمار داخلی و طراح و صاحب دستگیره شرکت می گوید: طبقه چوب تقلید لوکس کاشی وینیل (LVT). جوانب مثبت: نگاه یک کف چوب گرایش به گرم و مهمان نواز و بسیاری از افراد نمی تواند بگوید تفاوت بین LVT و چوب واقعی است.

در حالی که LVT در نظر گرفته شده است با دوام انتخاب Haentjens می گوید آن را حساب نمی کند برای سگ لغزش و لغزش در اطراف محل شما. “دندانه ها از سگ ناخن لغزیدن روی زمین قابل مشاهده نیست در ارتفاع ایستاده, اما آنها آسان به ببینید که زمانی که گرفتن نگاه نزدیک,” او می گوید.

2. سنگ-تقلید سفالین

Haentjens همچنین توصیه می کند سنگ مصنوعی سفالین که او می گوید فوق العاده دشوار است برای سگ به ابتدا. به علاوه ظروف می تواند متقاعد کننده ای تقلید طیف گسترده ای از مواد دیگر, بنابراین شما می توانید تقریبا هر نگاه شما می خواهید بدون افت کیفیت از طبقه خود را.

وجود دارد چند جنبه های منفی به سفالین ، Haentjens می گوید: هزینه نصب و راه اندازی می تواند بیش از $9.50 در هر فوت مربع بسته به جایی که شما زندگی می کنند. همچنین با توجه به ارزش: ظروف سرد به پا حتی پس از وینیل به پایان برسد.

اگر شما به دنبال یک چوب کف گزینه Hamna امجد از صفحه اصلی برنامه مدیریت Centriq می گوید بامبو کف ترین با دوام و مقاوم در برابر لکه و خراش-مقاوم در برابر گزینه است. بامبو نیز آسان تر برای تمیز کردن از طبقه دیگر و آن را دارای خواص ضد میکروبی است که می تواند به جلوگیری از کپک ها و باکتری ها از در حال رشد است.

اگر کمی بیشتر سر و صدا اذیت شما و سپس شما ممکن است بخواهید برای جلوگیری از بامبو است که می تواند پر سر و صدا زمانی که یک سگ (یا انسانی که برای ماده) اجرا می شود در اطراف آن است.

چوب پنبه ممکن است هماهنگ ترین گزینه: آن گرم آن را ضد لغزش و راحت راه رفتن بر روی این مواد جذب صدا است که باعث می شود آن را یک انتخاب ایده آل اگر شما می خواهید برای جلوگیری از سر و صدا در خانه خود را.

از سوی دیگر چوب پنبه می تواند به مرور زمان بی رنگ از قرار گرفتن در معرض آفتاب و آن را مقاوم در برابر خراش—بنابراین شما می خواهید به نگه داشتن توله سگ خود را به ناخن ها.

اگر dodging خراش است خود را اولویت کالیب لیو صاحب جنوب کالیفرنیا مبتنی بر خانه کوه در می رم شرکت HouseSimplySold.com می گوید: کف سنگ در حال راه رفتن است. نه تنها آنها کاملا ضد خش; آنها همچنین مقاوم در برابر لکه و آسان برای تمیز کردن.

همانطور که با هر طبقه وجود دارد چند جنبه های منفی به سنگ: آنها سرد به لمس آن نیست و راحت برای انسان پا یا پنجه سگ و آنها می تواند بسیار گران است.

چه با دوام ترین کفپوش برای سگ ؟

با توجه به Kayla گلدشتاین, داخلی, طراح و معمار, لوکس کاشی وینیل (LVT) با دوام ترین انتخاب برای صاحب سگ. نه تنها آن است که ضد خش و ضد آب آن را نیز می آید در انواع زیبایی شناسی, آیا شما می خواهید یک چوب-چرم مصنوعی یا کاشی ،

چه بیشتر مقاوم در برابر خراش کف ؟

اگر شما نمی خواهید برای مقابله با تعمیر سگ خراش لیو می گوید: شما باید سه گزینه:

است وینیل یا لمینیت بهتر برای سگ ؟

لیو می گوید لمینیت است “خوب انتخاب” برای جلوگیری از خراشیدگی اما اکثر لمینیت انتخاب نیست ضد آب—بنابراین اگر سگ خود را ندارد و آموزش دیده بهتر است برای جلوگیری از ورقه ورقه شدن مسیر. به جای انتخاب کردن برای لوکس وینیل خواهد شد که بسیار با دوام.

می توانید سگ ابتدا جنگلی مهندسی?

مگر اینکه چوب جنگلی مهندسی طبقه دارای یک پوشش محافظ لیو می گوید آنها به طور معمول مقاوم در برابر خراش. بهتر است به بررسی مشخصات قبل از سرمایه گذاری در هر کف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>