وجود دارد هیچ انکار که حیوانات خانگی بخش مهمی از زندگی است. پس از همه آنها واقعا یک بخشی از خانواده است. که می شود گفت, حیوانات خانگی می تواند باعث انواع و اقسام مشکلات وقتی که می آید به فروش یک خانه. مالکان باید سخت کوش در ساخت مطمئن شوید که جای خود را بی عیب قبل از میزبانی خانه باز. این چیزی است که آن را غیر معمول نیست برای صاحبان حیوان خانگی برای تبدیل شدن به عادت به بوی که خزدار خود و اعضای خانواده را در پی خود.

پیش رو پیدا کردن سه چیز است که صاحبان حیوانات خانگی باید انجام دهید قبل از خانه خود را آماده برای فروش با توجه به فيزيوپاتولوژی خانه.

مطمئن شوید که هیچ مدرکی وجود ندارد که حیوان خانگی خود را در لیست عکس ها و یا در خانه باز

حیوان خانگی خود را است جهان را به خود ، اما همیشه وجود خواهد داشت یک گروه خاصی از مردم که فقط لازم نیست که علاقه به حیوانات خانگی, آیا آن را به دلیل آلرژی و یا تنظیمات شخصی. حتی کسانی که فراموش عشق حیوانات ممکن است خاموش با مدارک و شواهد از یک حیوان خانگی زندگی در خانه آنها به دنبال به خرید تنها به دلیل آن را غیر ممکن است بدانید که چگونه خانه بود برای مراقبت با حیوان خانگی که زندگی در داخل.

“ما توصیه می کنیم مالکان حذف حیوانات خانگی و پت اقلام و آنها را به خارج-از-نظر به عنوان امکان پذیر است برای مثال عکس ها و در طول نمایش آن می گوید:” براد پیرس مدیر خلاق در هاون Home Staging & طراحی مجدد در شیکاگو است. “اگر به طور فعال مورد نیاز حداقل رساندن قابل مشاهده موارد حیوان خانگی تنها به یک اتاق مانند آشپزخانه و یا راهرو.

تعمیر و یا جایگزین هر چیزی را با حیوان خانگی آسیب

بنابراین شما تمیز نقل مکان کرد به جعبه بستر به گاراژ کاهش یافته حیوانات خانگی خود را در خانه خواهر خود را برای نمایش. متاسفانه هنوز هم وجود دارد ممکن است برخی از طولانی شواهد از حیوانات خانگی خود را اگر هر گونه آسیب انجام شده است برای مبلمان و یا حتی خانه خود را.

“هر مبلمان را نشان می دهد که قابل پوشیدن از یک حیوان خانگی مانند پاره اثاثه یا لوازم داخلی—باید تعمیر شود بلافاصله” پیرس ادامه داد.

آن را نیز نمی خواهد صدمه دیده است برای بررسی در هر چوب که جویده شده یا اگر دیوار برخی از پنجه خراش است که می تواند با یک کت تازه رنگ. و البته مطمئن شوید که همه بوی حیوان خانگی حذف شده اند تا آنجا که ممکن است.

حذف هر یک از عکس های شخصی خود را با حیوان خانگی

آن را شایع مشاوره است که فروشندگان باید پایین عکس های خانوادگی قبل از نمایش. این است دلیل خوب; در حالت ایده آل خریداران آینده نگر باید قادر به تصویر خانواده خود اشغال فضا. اما در صورتی که شما انتخاب می کنید به نگه داشتن چند تا عکس اینجا و آنجا پیرس نشان می دهد مطمئن شوید که شما را شامل نمی شود هر که از ویژگی های حیوان خانگی خود را.

چند نکته دیگر برای حیوان خانگی و صاحبان خانه

حتی اگر شما به طور فعال آماده برای قرار دادن خانه خود را در بازار آن را هنوز هم ممکن است یک ایده خوب برای نگه داشتن خانه خود را به عنوان اگر شما در حال هنگامی که آن را به حیوان خانگی خود را. هنگامی که آن است که زمان برای فروش, شما نمی خواهد که به انجام به همان اندازه اهداف پس از Fido.

در علاوه بر این به تمیز کردن پس از خود را حیوان خانگی و مراقبت از هر گونه آسیب به عنوان آن می آید به دیوار و مبلمان Pierce, چند پیشنهاد خوب برای صاحبان حیوان خانگی.

“نگه داشتن جعبه بستر به طور منظم تمیز و در یک منطقه به خوبی تهویه,” او می گوید. “به حداقل رساندن سگ در چمن و محوطه سازی برای حفظ این فضاهای سبز به عنوان به عنوان امکان پذیر است و نصب حیوان خانگی گیتس در خانه به نگه داشتن حیوانات خانگی متمرکز به فاصله معینی است که آسان تر به حفظ. و سعی کنید به نگه داشتن حیوانات خانگی از فرش اتاق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو