که پاک کن سحر و جادو هک وعده برای همیشه لطفا برای-تمیز کردن توالت—بنابراین ما آن را به آزمون

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اینترنت پر است از تمیز کردن هک برخی از قابل اعتماد تر از دیگران است. مثلا یک نکته وعده های خود را به نگه داشتن کاسه توالت تمیز و درخشان بدون هیچ تلاشی—با قرار دادن یک پاک کن سحر و جادو در مخزن. شایعه است, تمیز کردن عنصر موجود در داخل فوم ملامین منتشر می شود به آب که باد تا تمیز کردن کاسه توالت به طور خودکار هر زمان که شما خیط و پیت کردن. برای تلفن های موبایل آسان نمی کند ؟

متاسفانه بسیار وجود دارد بر اساس این نظریه است. مورگان Brashear, علمی, مدیر ارتباطات در پراکتر و گمبل می گوید: در حالی که سحر و جادو Eraser یک راه حل عالی برای تمیز کردن خاک در اطراف کاسه توالت و خارج از آن را نمی خواهد در واقع جلوگیری از لکه زشت و حلقه در داخل آن است.

اول از همه Magic Eraser نمی کند در واقع شامل هر گونه تمیز کردن مواد تشکیل دهنده (مگر اینکه آن را به طور خاص به عنوان برچسب “Magic Eraser با سحر” یا “Magic Eraser با به دست آوردن” است که به معنای برای آشپزخانه messes و تفاله صابون بود). “آنچه که مردم ممکن است متوجه این است که سحر و جادو پاک کن را فراهم می کند مکانیکی تمیز معنی وجود دارد هیچ اضافه شیمی در اصلی و اضافی با دوام پاکن” او می گوید. “در بهترین حالت سحر و جادو پاک کن ممکن است به عنوان یک فیلتر اضافی در مخزن توالت شما وجود ندارد هر گونه مواد شیمیایی تمیز کردن داخل Eraser پراکنده به آب به عنوان شما خیط و پیت کردن.”

به جای موقت توالت, فیلتر Brashear توصیه می کند با استفاده از سحر و جادو پاک کن که چگونه آن را در نظر گرفته شده: برای مقابله با خاک در خانه خود را از هر روز فاجعه مانند ریخته سس گوجه فرنگی خود را در stovetop به غیر ممکن است برای تمیز صابون تفاله scuff علائم یا مداد بر روی دیوار خود را.

و به نگه داشتن توالت خود را پاک کنیم ؟ متاسفانه به عنوان مزاحم به عنوان آنها ممکن است هیچ ساده “هک” برای حفظ خاک و حلقه در خلیج. به جای Brashear نشان می دهد یک بار در هفته تمیز کردن عمیق با هم یک کاسه توالت تمیز کننده و ضد باکتری تمیز کننده برس توالت و دستکش های لاستیکی. “تمیز کردن به طور منظم کمک خواهد کرد که نگه داشتن میکروب ها در خلیج و جلوگیری از دوده و لکه آب از ساختمان ساخت و آنها را سخت تر برای حذف,” او می گوید.

هنگام تمیز کردن خارج از توالت توجه ویژه ای به nooks و crannies مانند لولا از صندلی توالت یا پایین کاسه که در آن خاک می تواند به راحتی به دام افتاده است. برای تمیز کردن داخل توالت خود را با استفاده از جارو و برس توالت به مالش دادن ظروف سرباز یا مسافر دور. سپس هنگامی که شما به پایان رسید شستشو خیط و پیت کردن به ماهوت پاک کن زدن دور ظروف سرباز یا مسافر. فقط یک نکته مهم: “همیشه دستورالعمل زیر را بخوانید و خود را پاک از انتخاب به مطمئن شوید که شما با استفاده از آن به درستی برای به دست آوردن نتیجه شما بعد از” Brashear می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de