با تشکر از تخت مورفی یک آپارتمان 1 خوابه در عمل بیشتر شبیه به یک 2 خوابه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Karen Salmansohn من 9 ساله پسر و کرکی Salmansohn (سگ)
محل سکونت: منهتن در نیویورک — New York City, NY
حجم: 650 متر مربع
سال زندگی در: 12 سال متعلق به

توسعه شخصی مربی و کمک به خود نویسنده Karen Salmansohn نه تنها زندگی و کار در یک 650 فوت مربع یک خوابه آپارتمان او همچنین سهام آپارتمان با او 9 ساله پسر. به منظور ایجاد زندگی ترتیب کار او را مطمئن ساخته شده است که هر اینچ از فضای کوچک طراحی شده برای سازمان و به حداکثر رساندن. کارن ترفندهای ؟ یک پالت رنگ های خنثی, چند منظوره, مبلمان و اولویت چقدر فضا نیاز به تابع برای خانواده اش.

“من یک نویسنده هستم و طراح و کار از خانه من, بنابراین من واقعا می خواستم یک محل است که یک تعداد زیادی از نور خورشید و جریان خوبی بین اتاق خود می شود که از یکدیگر جدا” می نویسد: کارن. “این خانه ارائه می دهد همه از این! زمانی که من نوشتن من احساس می کنم در یک جداگانه گوشه با مقدار زیادی از نور خورشید به عنوان این کمک می کند تا من به احساس شاد و خلاق است.” کارن پسر آپارتمان فقط اتاق خواب و آن نیاز به عمل به عنوان یک فضا و مکان برای انجام مشق شب و گاهی اوقات-sleepover فضا. کارن مورد نیاز اتاق نشیمن و نه تنها اتاق خواب خود را در شب بلکه او را در اتاق او در گنجه خانه بدنسازی و بیشتر.

“زمانی که من به دنبال یک خانه, من واقعا می خواستم یک انبار—اما نمی تواند پیدا کردن یکی در محدوده قیمت. بنابراین من طراحی داخلی خانه من به عنوان اگر آن را یک انبار با تعداد زیادی از دیوارهای سفید سفید منابع مبلمان تخت مورفی و سفید کاشی کف (که شبیه چوب سفید) با یک گاه به گاه دیوار برجسته با Eskayel زرق و برق دار صنعتگر, تصاویر پس زمینه. (Shhhh… نگو خانه من است که آن را از یک انبار است. من فکر می کنم آن را واقعا بر این باور است که زیر شیروانی قرار دادن!). من هم دوست دارم به طبخ برای پسر من, بنابراین من می خواستم یک بسیار کاربردی در آشپزخانه برای پخت و پز—و یک میز بزرگ به لذت بردن از جالب وعده های غذایی خانواده با هم. خانه من با خوشحالی به ارائه می دهد و همه این را به خوبی!”

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

الهام: من به اتاق اصلی “آبگرم اتاق” و من پسر اتاق “اتاق سرگرم کننده.” من همچنین از طرفداران بزرگ از ABC فرش و خانه صنعتگر قطعات و رنگ های سفید و خاکستری و فیروزه ای.

مورد علاقه عنصر: I love my منابع مبلمان تخت چرا که آنها را در خانه من احساس می کنم دو بار اندازه. من اتاق نشیمن یک اتاق زندگی می کنند به روز. و من در اتاق خواب یک اتاق خواب شب. و آنها هر دو یکسان اما من فورا می توانید سفر در زمان از یک نوع و از یک اتاق به نوع دیگری از اتاق با سریع سوئیچ هیدرولیک دیوار حرکت می کند. چقدر سرد است ؟ من هم دوست دارم مختلف من Eskayel تصاویر پس زمینه که در حال پاشیده در سراسر آپارتمان—از جمله در منابع مبلمان تخت مورفی را backsplash در اتاق اصلی. من دوست دارم بزرگ خاکستری/سفید سنگ مرمر Knoll جدول (بر روی چهار چرخ) که من استفاده از برای ناهار خوری و/یا به عنوان من lusciously میز بزرگ هنگامی که من در نوشتن کتاب های من بر روی کامپیوتر من. و من عشق من opalescent نقاشی توسط نقاش با استعداد, دوست, Steven Salzman.

بزرگترین چالش: من عاشق رنگ سفید—اما من هم یک پسر جوان—بنابراین من می خواستم برای نگه داشتن همه چیز را تمیز می کند. چگونه من غلبه آن ؟ من سفید کاشی کف برای بسیاری از آپارتمان که شبیه سفید شده چوب اما از آنجا که آنها در واقع کاشی آنها آسان برای تمیز کردن! من این را در خانه انبار. به علاوه من جوان 9 ساله و پسر به طور طبیعی تمیز سازماندهی شده بچه. اگر چه من مؤمن بزرگ در طالع بینی آن خوشبختانه معلوم پسر من یک نمونه برج سنبله وقتی که می آید به پاکیزگی.

بزرگترین زیاده روی: دو دوقلو تخت مورفی در اتاق پسر من از منابع مبلمان. ما تصمیم به گرفتن یک ثانیه برای چند دلیل. ما می خواستیم یک میز او می تواند نگه دارید و با یک کامپیوتر بر روی آن. ما همچنین می خواستم به اتاق خود sleepover دوستانه. به علاوه یکی از منابع مبلمان دوقلو تخت مورفی دارای فضای ذخیره سازی کافی است که ما می خواستیم به عنوان به خوبی.

بهترین توصیه: من عاشق عطر زرق و برق دار. بنابراین من همیشه یک شمع در آشپزخانه, سینک و وان حمام که در آن امن برای قرار دادن یک شمع. من عاشق احساس برانگیز و مدهوش کننده را بوهمیا و کهربا Japonais.

اتاق خواب من (همچنین اتاق نشیمن من)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>